Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Manki ziemniaczka planujemy na weekend 🙂 razem z nami przy obiedzie 🤪


A jak bedziesz podawac ziemiaczka???
Bez dodatku soli gotujesz i co dalej?

Ja w jakims czasopismi wyczytalam taki przepis:
Ziemiaczka ugotowac w lupince w samej wodzie,gotowac do miekosci pozniej obrac i pokroic no i zrobic taka papke iw ymieszac z 40 ml mleka modyfikowanego.

ziemniaczek bez soli, rozdrobniony. Nie wiem jeszcze czy z lupinka czy bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewelka cudną masz córeczkę!
No i bardzo mi się podoba imię Twojej córci - nie wiem czy pisałam, ale jak u nas będzie córeczka to będzie właśnie Marta lub Alicja 🙂


Fijołek
powodzenia!

Co do jabłek to ja też mam z działki rodziców i one się nie przechowają do listopada, więc zrobiłam słoiczki 🙂

A jeszcze spytam...
Do kiedy należy tak chronić dzieci przed chemią (w sensie podawanie eko warzyw owoców itd)?
Bo wiadomo teraz jeszcze nie mają dobrze wykształconej wątroby więc trzeba uważać co się podaje, ale myślę, że powoli też trzeba je uczyć życia w tym "toksycznym świecie"...bo nie da się tego uniknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna u nas Majka też wczoraj przekręciła się z brzuszka na plecy. a z plecków na brzuszek to ciągle chce fikać - choć czasem rączka jej przeszkadza. i też zauważyłam że bez pampersa jest lepiej.

u nas to wogóle dziwnie bo Maja ma obniżone napięcie wiec jestem zdziwiona że taka wiercipięta z niej. aczkolwiek wczoraj an basenie rehabilitant był zdziwiony i pytał czy to lekarz nam diagnozował.

u nas jest jednak problem z chwytaniem rzeczy w rączki. tzn potrafi sobie śliniak ściągnąć, trzyma nas za palce, włosy mi ciągnie ale zabawek w rączki nie chce brać. nawet wczoraj na basenie jako jedyny niemowlak nie wzięła zabawki w rączkę - tzn wzięła ale za 3 sekundy puściła

ja Majce zrobiłam w słoiczki antonówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis Śliczny Patryś!!! 🙂 🙂 A wózek to chyba macie jumperX? 🙂
Gosia widzisz, jaka Majeczka bystra! 🙂 🙂
Jolajcik zdrówka! :*
Joma pewnie podglądała jak się dzisiaj na nią skarżyłam 😁 🙂

A moja Hania dzisiaj taka płaczliwa... nie chciała jeść mojego cycka, albo jadła przez chwilę i się denerwowała. Pospała może 30min i znowu markotna... przyszła moja mama, trochę się z nią pobawiła ale co jakiś czas Hania "się żaliła"...
Dałam jej mleko sztuczne, pierwszy raz zrobiłam 150ml! Zjadła całą butlę!!! Zrobiła kupę gigant i teraz sobie śpi...
Co jest z moim mlekiem... mam cycki miękkie strasznie i może dlatego ona się denerwuje... Yhh... Może jak teraz zjadła sztucznego to mi się ładnie zapełnią do tej 17...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna może Hani spodobała się butelka?
Wiesz...tam leci samo...a przy cycusiach trzeba się napracować...
U nas jest podobnie wieczorem przed snem - je mam wtedy mniej mleka tzn nie leci od razu, bo w dzień tak no i Manio się złości 😉
Tylko, że ja nie daję za wygraną...męczymy się czasem 10 min, ale w końcu mleko leci i się najada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...