Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Mam pytanko... Dlaczego jesteście przeciwne herbatkom?
Ja kupiłam Hani Herbatkę Bobovita z jabłka i melisy. Pije ją ze smakiem ale nie daję jej codziennie. Myślę, że to nic złego. Wolę dawać jej to niż słodkie soczki.

ja podawałam i podaje..na początku podawałam koperkową na pierdy a teraz rumiankową na gardełko..pediatra poradziła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie! pierwsze co to sto lat dla Kubusia i Oskarka! no i zdrowia dla was i innych zakatarzonych do ktorych my takze nalezymy aczkolwiek jakos idzie powolutku i do przodu.
Martynko mysle ze sytuacja sie ustabilizuje i Hanka bedzie ladnie spala w swoim pokoiku moze zmiana otoczenia jej wyjdzie na dobre??a maszyna do chleba to dobry wybor sama mam od niedawna i baaardzo sobie chwale,zwlaszcza ze mam ustawianie czasowe i np.na 8-9 mam chlebek juz gotowy 🙂
Aneczko akcja cycek rozbawila mnie i to bardzo.buziaki dla Martynki!
a co do herbatek to juz pisalam wczoraj ze ja podaje a podaje je dlatego ze sa dobre w smaku i nie sa slpdzone glukoza tylko dekstrynami czyli cukrami prostymi latwo wchlaniajacymi sie do organizmu, mysle ze to nic zlego. ostatecznie wole to niz kupne soczki.
dziewczynki widze ze pozmienialyscie zdjecia profilowe cudne,moze i ja cos zmienie. tymczasem lece ogarnac chalupe i skorzystac z tego ze siostra meza wziela malego na spacer.buziaki i do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Mam pytanko... Dlaczego jesteście przeciwne herbatkom?
Ja kupiłam Hani Herbatkę Bobovita z jabłka i melisy. Pije ją ze smakiem ale nie daję jej codziennie. Myślę, że to nic złego. Wolę dawać jej to niż słodkie soczki.


przeczytaj skład tych herbatek. głównie cukier i glukoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maly mi zasnał...ciekawe na jak długo...eh...

Co do herbatek ja podaje...na poczatku co kilka dni dawalam z kopru wloskiego,od jakiegos czas ta co Martynka...jabko z melissa i Oskar ja uwielbia,ale nie dajemy czesto,raz na jakis czas no i wode tez podaje.
Mysle ze gdyby te herbatki byly nie dobre czy szkodliwe dla niemowlat nie dopuszczono by do sprzedazy...no niewiem...w kazdym badz razie ja daje.


Martynka ja w ten sam sposob walcze z katarkiem,zobaczymy jak bedzie.
Jamargaretko jak wyzej pisalam,ja podaje herbatki.Super zdjecie Majusi i cieszymy sie ze jest lepiej u Was 🙂
Hussi dziekuje 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde normalnie od niepamietnych czasów moje dziecko musialam ululac spimy w domu bo na zewnatrz leje no i jak zwykle chcialam ja troszke wyciszyc cycem wyciszylam dalam smoka pieluche na boczek i gada i przekreca sie na plecy i odchyla glowe do tylu i wygina klatke piersiowa do gory i niby nie jeczy ale i nie gaworzy no to ja ja z powrotem na boczek a ta swoje i tak z godzine walczylysmy i baaaardzo mi sie nie podoba to wyginanie aaaaaa i nogami wierzga jakby gdzies biegla nie wiem czy nie powinnysmy isc do neurologa kurde wczesniej tak nie robila a teraz robi nawet jak na macie lezy to tez i w foteliku tez jej sie podoba tak robic zadziera glowe do tylu no i nie przekreca sie jeszcze ani z brzucha na plecy ani z plecow na brzuch 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłyśmy ze spaceru 🙂
Monalissa jesli chodzi o obracanie sie to kuzynka ma Mateuszka dw miesiące starszego i tez sie nie obraca i to nic zlego, każde dziecko w swoim czasie a jesli chodzi o nogi to Oliwka chce Ci uciec 😜
Manki łóżeczko się obniża jak dziecko zaczyna siadać, my narazie zostawiamy na najwyższym poziomie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
to jest skład herbatki od 4 miesiaca - i to herbatka jednej z wiodacych firm

Składniki:

cukier, glukoza, zagęszczony sok jabłkowy 3 %, ekstrakt z melisy 1,5%, karmel w proszku, naturalny aromat, regulator kwasowości- kwas cytrynowy, witamina C.


podobno te skladniki ktore sa na pierwszym miejscu, jest ich najwiecej 😮

a co do nosidelka to my mamy teraz TOMY

Kasia Manki my sie szykujemy z obnizeniem. bo mimo ze niby dzieck opowinno siadac jak widze ze Hania spi z nogami opartymi/wystajacymi na oparciu to lekko mnie to przeraza i mysle ze to chwila nieuwagi i moze cos sie zlego stac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny.
Dawno nie pisałam ale jestem na bieżąco co u Was.
U nas ok. Tosieńka rośnie. Rozszerzyliśmy już dietę o marchewkę, ziemniaka, zupkę jarzynową, jabłuszko, śliweczkę i dynię i szpinak z ziemniaczkiem. Wszystko podajemy ze słoiczka bo niestety nie mam pewności co do kupnych składników a nie mam możliwości niestety nigdzie kupić z wiadomego źródła. Ale Tosi wszystko smakuje bardzo- nawet szpinak który jest ohydny 🙂
Co do łóżeczka Kasiu Manki to mój Mariusz już jej nieco obniżył, tak pomiędzy najwyższym i środkowym. Którejś nocy wstaję do karmienia a ona śpi odwrócona o 180 stopni. Tam gdzie nogi tam głowa i odwrotnie.
Herbatkipodaję ale też niezbyt często, albo koperkową albo z maliną i dziką różą.
Fijolkuja też wracam do pracy tak jak Ty i to 16 listopada. Z jednej str się cieszę bo wyjdę z domu ale z drugiej str to nie chcę jej zostawiać... ważne że zostanie z moimi rodzicami i Mariusza mamą... ehhh damy radę 🙂 silne kobiety jesteśmy 🙂
Tyle chciałam Wam napisać i co ... i zapomniałam 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 Martyna u nas tez szczypanie jest 🤢 i drapanie po twarzy mojej np.
Marinka w ten fotelik Romera włoze mała jak bedzie siedziec, narazie zapakowany czeka.
a wiecie co moja myszka zaczeła robic?- jak mam ja na kolanach przy stole to chwyta sie obrusa ja jest i ciagnie az usiadzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjj ja też targana za włosy, szczypana i drapana jestem...brrrrr

Pytanie do dziewczyn, które mają X Landera - do czego służą te rzepy na górze przy śpiworku?
Czy można nimi jakość przypiąć śpiwór do wózka?
Bo wkurza mnie, że to zjeżdza i nie mogę rozpracować tego....

U nas znowu marudzenie...pewnie kolejne zęby idą ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Ojjj ja też targana za włosy, szczypana i drapana jestem...brrrrr

Pytanie do dziewczyn, które mają X Landera - do czego służą te rzepy na górze przy śpiworku?
Czy można nimi jakość przypiąć śpiwór do wózka?
Bo wkurza mnie, że to zjeżdza i nie mogę rozpracować tego....


hmm mnie nic nie zjezda. i jak sa rzepy to na bank do czego sje przyczepilismy,.
teraz nie mam jak sprawdzic, ale potem zerkne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...