Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hussi moja Hania zaczela jesc bardzo dziwnie. generalnie rano to nic nei moge w nia wcisnac 😞 dzis o 8 ledwo cyca pojadla i potem kolejny posilek o 15 - kleik ryzowy na mm. teraz o 16 dostanie zupe. o 18 kaszke manne. no i na wieczor moze sie uda ze zje moje mleko izostanie dopchnieta mm. zdarza sie ze mm 180ml ma na cala noc 😞 nie wiem o co chodzi ale bardzo malo zaczela jesc. od rana do poludnia w zasadzie nie je nic. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
czytalam na opakowaniu i pediatra napisala ze powinien jesc 3 razy dziennie po 210ml a on je 4 do 5 razy od 100 do 180ml plus obiadek albo deserek. no i nie wiem czy to nie za duzo czy co? a nie raz wogole prawie nie je...no i sama nie wiem...


Ja myślę że jezeli jest wszytsko ok to niema co sie martwic,ja do nie dawna tez tak myslalam bo Oskar duzo wiecej wazyl niz reszta dzieciakow z forum,a pediatra powiedziala mi ze nie je za duzo tylko tyle i ze potrzebuje i mimo tego ze jest wiekszy od rowiesnikow niemam powodu do zamartwiania sie bo rozwija sie prawidlowo a to najwazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
no my dzisiaj szukalismy zebów u niunki i michal stwierdzil ze zdecydowanie cos rosnie a wg mnie zupelnie nic 😮 😁
ale baaardzo fajnie wygladaja takie male kasowniczki 🙃


u nas byly zaczerwienione i rozpulchnione dziaselka,w miejscu gdzie zabek twarde i biale plamki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to pewnie sie zorientuje jak juz wyjdzie bo tak to nic nie widze ale rece to moglaby calyczas w buzce trzymac a jak glodna to obie rece w buzi nawet jak sie kapie to mamle palce a jak jej wyjmuje reke zeby umysc to nogi w ruch i cala lazienka zachlapana 😁
aaaaaaai nie pochwalilam sie ze chyba od przyszlego tygodnia idziemy z kolezanka spacerowa na fitness mama+dziecko w czwartki w poludnie sa takie zajecia w klubie niedaleko nas a w galerii na przeciwko w multikinie sa seanse dla mam z dziecmi tez sie wybieramy 🙂 no bo przeciez nie bedziemy lazic w mrozz 3h no i na basen tez idziemy tylko ciagle zapominam zadzwonic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Fijolki kiedys pisalas o zabawce Klocuszek na Garnuszek wiec moze cie zainteresuje:
http://allegro.pl/tanczacy-garnuszek-z-klockami-gra-i-swieci-i1877571720.html

teraz doczytałam ze to od 3 lat 🤢

wiesz co, mnie sie wydaje ze 3 letnie dzieci to male puzzle ukladaja wiec to jakas pomylka chyba. ja tam uwazam ze to dla malucha siedzacego bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Fijolki kiedys pisalas o zabawce Klocuszek na Garnuszek wiec moze cie zainteresuje:
http://allegro.pl/tanczacy-garnuszek-z-klockami-gra-i-swieci-i1877571720.html

teraz doczytałam ze to od 3 lat 🤢

wiesz co, mnie sie wydaje ze 3 letnie dzieci to male puzzle ukladaja wiec to jakas pomylka chyba. ja tam uwazam ze to dla malucha siedzacego bedzie ok.


No ja mam chec to kupic tymbardziej ze cena przyzwoita...hmm...zastanawiam sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehhhh...u nas dalej zęby idą...
Jak zawsze Manio zasypia od razu po kąpieli...tak opłakał się biedny...aż w końcu dałam mu Ibufen i zasnął...

Kasia cudne kasowniczki 🙂
Nasze jeszcze malutkie, ale już mnie Manio kilka razy ugryzł 🙃


Aha...Garnuszek na klocuszek jest od 6 miesiąca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.promobaby.pl/
polecam stronke a ja chyba zmykam bo mnie plecy bola i spac mi sie bardzo chce a misiek jeszcze cos przebakiwal ze jak wroci to moze mnie obudzi ☺️ ☺️ ☺️ aja taaaka nieprzytomna ehhhhhhhhh jak mi bedzie wstawal do niunki i sie bede wysypiac to wtedy niech budzi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...