Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka a ja odkrylam dzis ze mamy ZĘBA i PÓŁ 🤪 jeden sie przebil nie wiem kiedy moze w nocy bo budzi sie co 2h pewnei dlatego 🙂 i drugi sie przebija 🙂 nie marudzi bardzo ale wszystko do buzi wklada no i te noce ale i tak nie moge narzekac
Fijolku rozumiem i sama czasami mam wyrzuty sumienia dlatego w wiekszosci czasu siedze w necie jak spi 🙂
Aneczka moze marchewka była za gesta ? musi byc pólplynna u nas bylo jabluszko najpierw surowe a dzis gotowane i troche sie krzywila ale jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
hejka a ja odkrylam dzis ze mamy ZĘBA i PÓŁ 🤪 jeden sie przebil nie wiem kiedy moze w nocy bo budzi sie co 2h pewnei dlatego 🙂 i drugi sie przebija 🙂 nie marudzi bardzo ale wszystko do buzi wklada no i te noce ale i tak nie moge narzekac
Fijolku rozumiem i sama czasami mam wyrzuty sumienia dlatego w wiekszosci czasu siedze w necie jak spi 🙂
Aneczka moze marchewka była za gesta ? musi byc pólplynna u nas bylo jabluszko najpierw surowe a dzis gotowane i troche sie krzywila ale jest ok 🙂


Monika gratulujemy ząbków 🙃no i jabłuszka,a no i paszportu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
dziewczyny dziekujemy nie bylam pewna bo przeciez nie otworzy buzki tak zebym zobaczyla i przyjrzala sie odkladnie tylko pod palcem czuc i mama powiedziala zebym wlozyla lyzeczke i posluchala czy dzwoni i dzwoni 🤪


Super 🤪Fajnie ze bezboleśnie to przeszła bo mój Bidulek się napłakał i namęczył 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry...
U NAS noc w miarę,pobudka po 2 potem wstał o 6 ale dostal mlesio i godz jeszcze pospal.Co do mleka to my tez bedziemy mieszac bo tak od razu nie powinno sie.Co do jagod to u Nas ok.wiec moze jesc,jutro sprawdzamy por 🙂

Jamargaretka zalezy ile kasy chcesz przeznaczyc na prezent.Ja to jak bym nie wiedziala co kupic to pewnie kase bym dala...niewiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...