Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc dziewczynki,
kilka dni mnie nioe było a tu czytam i Fijolek opuscila nas 😮 ale doskonale rozumiem cie kochana.Moj A. mial teraz dwa dni wolnego i w pelni chcialam z nimi spedzic czas, no i nawet jakos nie mialam kiedy tu zajrzec...
troche nadrobilam no i Monika gratuluje ząbków my od poniedzialku tez juz mamy drugiego 🤪
Moniczka1979 trzeba wrocic do pracy...nie ma lekko 🤔ciesz sie ze masz u kogo zostawic malenstwo mi pozostae tylko zlobek 😮
Jamargaretka my dosalismy na chrzciny tylko pieniadze i jestesmy zadowoleni bo czeka nas zakup fotelika, krzeselka itp to bedziemy kupowac z tej puli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moniczka1979 napisał(a):
PIERWSZA 🙂
czesc mamuski
dzis ostatni dzien wolnosci,od jutra arbeit! 😞
Jesli chodzi o mleko to my od 2tyg dajemy 2...ja nie mieszalam z 1..
wczoraj moj maly caly dzien na dworku..dotlenil sie za wszystkie czasy...do domku trafilismy dopiero po 20... 🙂


a co z Piotrusiem? z dziadkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello kochane mamusie.A ja juz 4 dzien przeziebiona...katar,bol glowy i na okraglo kicham.Chodze z maska (jak dla chirurgow.dostalismy w dzpitalu)na twarzy,bo kicham na okraglo.Mlekiem dziecka nie zaraze,ale bakteriami nie mam tez zamiaru.
Kevinek oatatnio nerwowY.bo zeby dostaje.Zamowilismy w aptece homeopatyczne globulki na zabki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jola, wgłębiłam się w linki które podałas no i jestem zdruzgotana tym co piszą o jedzeniu słoiczkowym 😮 😮 😮
Dziewczyny które kupują słoiki, trzeba zwracac uwage na to co jest zawarte w daniach bo to ze jakies mieso jest w sloiku od 5 miesiaca nie znaczy ze jest dobre, trzeba porownywac sklad sloikow ze schematem zywienia...

dla tych ktore chca poczytac
http://mamowanie.pl/gerber-naga-prawda/
http://dziecisawazne.pl/odwiedzamy-fabryke-gerbera/

Justina mamuska trzymaj sie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
PIERWSZA 🙂
czesc mamuski
dzis ostatni dzien wolnosci,od jutra arbeit! 😞
Jesli chodzi o mleko to my od 2tyg dajemy 2...ja nie mieszalam z 1..
wczoraj moj maly caly dzien na dworku..dotlenil sie za wszystkie czasy...do domku trafilismy dopiero po 20... 🙂


a co z Piotrusiem? z dziadkami?

Kochana no wiec tak,Piotrula bedzie przewaznie z tatusiem,poniewaz misiek ma taki system pracy raz dzien raz noc i 2dni wolne,i tak w kolko...bedzie moze 8-9 dni na m-c gdzie trzeba bedzie z babcia zostawic..a jak juz pisalam babcia za sciana tak wiec z tym problemu nie bedzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
Jola, wgłębiłam się w linki które podałas no i jestem zdruzgotana tym co piszą o jedzeniu słoiczkowym 😮 😮 😮
Dziewczyny które kupują słoiki, trzeba zwracac uwage na to co jest zawarte w daniach bo to ze jakies mieso jest w sloiku od 5 miesiaca nie znaczy ze jest dobre, trzeba porownywac sklad sloikow ze schematem zywienia...

dla tych ktore chca poczytac
http://mamowanie.pl/gerber-naga-prawda/
http://dziecisawazne.pl/odwiedzamy-fabryke-gerbera/

Justina mamuska trzymaj sie 🙂 😘


chetnie przeczytam. dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewczyny 🙂 😘 😘

czy uważacie że dyskusja na temat tego co podawac dziecku do jedzenia kiedykolwiek ucichnie? ... na pewno nie... Każda mama ma inne podejście do tego... Ja osobiście gotuję Milenie zupki sama, fakt nie zajmuje mi to wiele czasu bo co to jest obrac jarzyny, wrzucic do garnka, ugotowa a na koncu przetrzec? ... ale nie jestem tez wrogiem słoiczków, bo skoro sa one dopuszczone na rynek to przeciez nie moga az tak bardzo szkodzic. Sama czasem podaje słoiczki i nie uważam żeby to było coś strasznego...

nie dajmy się zwariowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak to fakt... jeśli chodzi o dopasowanie do wieku to można oszaleć... w schematah jedno, na słoiczkach zupełnie co innego... oszaleć można dlatego jak już kiedyś pisałam, wydaje mi się że najlepiej trzymać się jednego konkretnego schamtu nie porównując go do zadnych innych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Kasia21 tu nie chodzi tyle o szkodliwość co o dopasowanie do wieku i schematu żywieniowego.


Dzieki Jola własnie o to mi chodziło, zeby uwazac i nie sugerowac sie sloikami tylko schematem 😘 i miedzy innymi o tym sa te artykuly

🙂Kasia21 ja tez nie jestem wrogiem sloikow na pewno nie raz je kupie ale poki co uszczesliwiam moje dziecko moim gotowaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! u nas nocka ok, wstal moj pysio raz o 4 na jedzenie a potem dal pospac do 9 🙂
kurier przywiozl krzeselko,zlozone juz jest i Piotrul poki co go uwielbia potem wkleje fotke jak siedzi sobie moja mala myszka.
co do jedzenia to Kasia21 ma racje dyskusje nigdy nie ucichna a ja w tej chwili nie gotuje sama bo jak juz napisalam wczesniej poki co przegralam ze sloiczkami, ale wybieram takie ze skladnikami ktore wczesniej przerabialismy,fakt sa wymyslne dania ale nie ryzykuje a co do kaszek narazie nie podaje.a wogole to od jakiegos czasu przerabiamy gluten i musze powiedziec ze jest ok,jeszcze proba podania mlecznego produktu nam zostala....
lece do mojego kroliczka,nie pada wiec moze sobie spacerek urzadzimy.buziaki i do pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
dziewczyny ile urlopu przysługuje nam na ten rok - chodzi mi o ten wypoczynkowy. bo nie wiem czemu mnie wyliczyli 22 zamiast 26


Ja niemam pojęcia,nie pracuję więc się na tym nie znam...

Dziewczyny czy ktoras z Was moze wybiera sie w lipcu na Grunwald na bitwe???
A moze ktoras juz byla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie,
dzieki 😘 😘 a powiedz mi jak dajesz zupke to popołudniu deserek jeszcze tak?
Co do Grunwaldu to my bylismy w poprzednie lato w lipcu 🙂


Ja daje deserek prawie zawsze a jak nie to soczek,ale jak juz pisalam pol na pol z woda bo tak to za slodkie.
A co do Grunwaldu to szkoda ze jeszcze sie nie znalysmy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa to pierwsze co podałas to bylo jabłuszko? ale zjadła troszke? nasza juz jeczy jak ja na krzesełko "sadzam" hehe
ale to fakt ze kazdy niech sie trzyma swojego schematu, ja sie pytam bo moze zle cos robie, ale ost moja szwagierka majac synka 3 lata stwierdziła ze by zaczeła jedzenie od banana przetartego i kaszki 😮 😮 😮 🤔 🤔 🤔 🤔 no i pow ze marchewki to zadne dziecko nie lubi 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Manki ale tam ludzi było wtedy masakra jakimis polami tam szlismy 😮 🤢 no szkoda Kasiu 🤨 ok to juz wiem. dzis małej dałam marchew+ziemniak tzn leciało z buzi moze cos połkneła, bez rewelacji, jak sie obudzi to wycisne jej z marchewki sok i dam łyzeczka. aaa no i uczymy sie picia z niekapka narazie frada to trzymanie i tyle 😁 😁 😁
a jeszcze mam pytanko, ile sie dziecku daje jesc na raz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiu a deserek tzn jakis owoc? i cały słoiczek zje ? sorki ze tak pytam ☺️ ☺️


zupki robie sama a deserki kupuje gotowe najczesciej z bobowity...
moj zjada prawie caly maly sloiczek zupki i deserku,ale czasem zje tylko pol...

A co do Grunwaldu to tam same pola 😁a ludzi to zawsze sporo a pytam bo ja czesto tam bywam bo mieszkam 17 km od Grunwaldu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...