Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no widzisz Jamargaretka cos mi switało ale dupa ze mnie 🤢 trudno
my wstane najedzone a cycek znowu mnie boli ij cos mi sie to nie podoba dobrze ze w srode jedziemy do lbl na kilka dni to zrobie w koncu z tym porzadek
Wiolis awantura za to ze ciaaaaagle pracuje dobrze ze chociaz nie za darmo i cos z tego bedzie 😉
no ale nerwa swoja droga mam 😠
uciekam polozyc mala na drzemke milej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny
U Nas noc troszeczke lepsZa,ale teraz śpi już jakąś godzinke i nie kaszle...uff...jak się wyśpi nie będzie marudził tak...
Monalissa u Nas to samo i ja widzę męża 2 razy w miesiącu 😞a co do słoikow to Małgosia pisała,pamietam...
Jamargaretka niewiem skąd wziąść ten film póki co...miłego pobytu u Znajomych...buziak dla Majci.
Beti,Ewelka,Wioliś,Jolajcik,Joma,Bambosz,Martyna,Hussi co u WAS?
Marinko coś długo cię nie było 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam niedzielnie 🙂
Jamargaretka na pewno obejrzymy filmik 😉
monalissa tak wlasnie myslalam 😮 no ale dzis to chyba z Wami spedzi dzionek co? 🙂
Kasia-Manki na tej stronce mozesz obejrzec tem filmik 😆 BOBASY

my dzis idziemy do znajomych na urodzinki- niestety duza imprezka byla wczoraj 😞 ale Pawel pracuje na nocki w weekendy i dupa 😞 zawsze nas takie imprezy omijaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki kochana wybierz ta 2 wersje... wlacz play a potem zatrzymaj- poczekaj az sciagnie Ci sie caly film (bedziesz widziala na pasku), jak Ci sie juz sciagnie to odlacz internet (aby nie bylo dostepu do kompa) i mozesz ogladac caly film bez limitu- taki maly trik 😉 jak bedziesz miala jakies pytania to pisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z moim "wspaniałym" internetem to nie obejrzę 😠 ale mężowi mówiłam to znajdzie i mi przywiezie 😜
Znów mi się kaloryfer zapowietrzył 😠 😠 😠wkurza juz mnie to... 😠
Wkładacie dzieciaki w huśtawki???U NAS juz kilka razy siedzil bo moge oparcie regulowac i jest tak na pol lezaco,ale on i tak najbardziej kocha swoj fotelik samochodowy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki my jeszcze nie mamy hustawki. W moim rodzinnym domu w PL jest taka stara, drewniana hustawka, po mnie 😉 uwielbialam ja, wiec jak bedziemy na swieta to teraz moj synus bedzie ja uzywal 😉 w futrynie caly czas sa haczyki- moj tata zawswze mowil, ze nie bedzie ich sciagal- poczekaja na wnuki 😉 no i sie doczekaly 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!
Kasia zazdroszcze tego snu, moja Wiki ma 3-4 drzemki , ale po pół godzinki... po południu spi maxymalnie 1 godz do 1,5 h. Teraz przespała pół godz i juz zaczyna marudzić . Pewnie czeka na kąpiel, butelke i lulu 😉
My dziś na obiedzie u tesciowej bylismy, na spacerku i tak jakoś dzien zminał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
We wtorek idę z szwagierką na bezpłatny makijaż i porady kosmet. 🙂 a za tydzię w poniedziałek ...hmmmm..... do pracy 😞 😞 😞 😞 łoo jezuuu jak ja nie chcę!!!! masakra!!! mam nadzieję że nie na długo... myślimy o braciszku dla Wiktorii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie wieczornie 😘

Kasia woooow! super, że Oskarek tyle spał 🙂
Dajesz mi nadzieję, że może i mój Manio, który w dzień praktycznie nie śpi...w końcu zacznie spać 😉

Kasia ja mam w planie w tym miesiącu zakupić Gąsienicę, a w grudniu Szczeniaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wróciliśmy od znajomych ale jakoś humoru nie mam. wyglądałam kiepsko, Maja marudziła, a znajomi jakby oderwani od rzeczywistości - nie zauważają kryzysu, problemów z pracą... nasze codzienne życiowe problemy są dla nich chyba nie do wyobrażenia

w piekarniku piecze się szarlotka i zamierzam przejeść kiepski nastrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane
Moj Maly zasnal przed 19 zanim poszlam pod prysznic zajrzalam do niego a on leZy na brzuszku,juz mialam odchodzic a zaczal kaslac a za chwile zakrztusil sie slina i nie mogl oddechu zlapac...jeszcze mi sie nogi trzesa 😞Ma tyle tej sliny ze ojej...na dziaselkach widze biale plamki,myslalm ze teraz gorne zabki beda szly a u Nas chyba na dole kolejne,tk to wyglada... kladziecie dzieciaki w swoich pokoikach spac???
Jamargaretka 😘 😘 😘 trzymaj sie kochana 😘widze ze nie tylko ja mam takie smutne dni i w ogole...
Joma a wiesz ze co jakis czas wchodze i ogladam ta gasieniczke i chyba ja dostanie wczesniej niz na swieta tymardziej ze chrZesna chce kupic tez cos z fisher prica...a duzo ciekawych zabawek maja,a co do Mariuszka to myslalam ze on sypia w dzien a tu oooo...to nie tylko moj Oskar taki....Jakbys mogla pokazac kiedys pokoj Mania bo pamietam ze tak mi sie podobal i chcialabym cos sciagnac ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Beti tez bym chciala zeby tak sypial bo mu to sie nie zdarza....wczoraj przez calutki dzien moze z 40 min z rana spal a potem juZ nic...takze dzis wyjatkowo az sama w szoku jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki Super, ze Oskarek tyle pospal 🙂 co do zabawek to ta gasieniczka super 🙂 nie widzialam jej jeszcze! Ja rowniez mysle aby na swieta kupic cos z fisher price. A powiedz kochana kupilas ten garnuszek co kiedys pisalas? Teraz ostatnio Patrys dostal od chrzesnej na pol roczku wlasnie taki. Jestes zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...