Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No czesc dziewczynki 😁

My wrocilismy od prababci, Zosia wykompana i nie ma ochoty spac, kreci sie i steka...ahhh 🤔

Jesli chodzi o jedzonko to Zosi smakuje brokulka 😆

A na gwiazdke to nie wiem, musze sie popytac w rodzinie co kupia...albo szczeniaczek albo garnuszek 😁

Manki brawo dla Oskarka, slicznie siedzi, Zosia tez robi postepy wrecz bym powiedziala ze z godziny na godzine 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
No czesc dziewczynki 😁

My wrocilismy od prababci, Zosia wykompana i nie ma ochoty spac, kreci sie i steka...ahhh 🤔

Jesli chodzi o jedzonko to Zosi smakuje brokulka 😆

A na gwiazdke to nie wiem, musze sie popytac w rodzinie co kupia...albo szczeniaczek albo garnuszek 😁

Manki brawo dla Oskarka, slicznie siedzi, Zosia tez robi postepy wrecz bym powiedziala ze z godziny na godzine 🤪


Masz racje ze z godziny na godzine bo moj MAly z rana kolysal sie na boki a w wanience ladnie sam siedzial 🤪 😁 🤪 😁 🤪moj juz o 18:30 poszedl spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
my tez widziy z godziny na godzine postepy 🤪
Patrys tez jeszcze nie spi 😮 wykapany, najedzony, siedzi ze mna i ogladamy Mam Talent 😉


Ja tez ogladam,ale sama...tez wolalabym zeby moj Maly pozniej chodzil spac,ale nie da rady go przytrzymac...po poludniami nie chce spac wiec nie wytrzyma tak dlugo i chodzi spac miedzy 18:30 a 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka Mamusie 🙂 Powiedzcie mi czy Wasze dzieciaczki robią jakieś postępy do raczkowania? Bo moja Niunia od dwóch dni staje na łapkach i kolankach jak do raczkowania i się kołysze do przodu i doi tyłu. Trwa to różnie w zależności na jakim podłożu (na dywanie potrafi już wytrzymać tak z 30 sek) i pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas znow pobudka po 5 i noc nie najlepsza 😞 😞 😞
Jestem wykończona...ile ja tak jeszcze wytrzymam 🤢i ciągle sama i sama 😞

Justinadziękuje ☺️Oskar tez ma 2 na dole i sie meczy ale nic nowego nie widac.
Gusia moj Oskar poki co sam siedziec zaczyna ale co do raczkowania to nieee...
[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...