Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
my juz po spacerze ale jeszcze jedna drzemka przed spaniem nas czeka no i kleik wygotował sie bo o nim zapomniałam 😮 no szlag by to trafil i na wieczor cycek tylko bedzie ehhhh
ja z kolei gotowalam warzywa na zupke i dodawalam kaszke manna no ale nie przyszlo mi pod glowy ze ta zupke dziele na dwa dni a dawka glutenu jest dzienna 😮 wiec nawet jak dam podwojna dawke to przeciez idealnie nie podziele na pól tej zupki ale nie widze innego wyjscia bo codziennie gotowac jej nie bede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my w kombinezonie zasuwamy juz jakies 1,5 miesiaca i niby mamy cieplejszy ale ten misiek jest wystarczajacy bo jest cieplutka wiec na razie nie zmieniam a co do wygody to mi bardzo wygodnie z kombinezonem bo pod spód zakladam tylko body i rajstopki i pakuja ja do kombinezonu oczywiscie musze spiewac dziwnym glosem i wtedy czapka i na szyje chustka i zapinam i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa ja tez gotuje zupkę na dwa dni 🙂

Co do materaca to na początku dziecko powinno spać na tej twardszej stronie czyli kokosie, a później zmienia się na grykę...
Teraz wyczytałam, że gryka jak dziecko zaczyna wstawać...
A kiedy obniża się poziom materaca - jak dziecko siada tak?
A jeszcze co do spraw po 6 miesiącu - po czym poznać, że czas wymienić smoczek uspakajający na większy? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma Ja nic niewiedziałam o tym materacu i nawet niewiem na ktorej stronie u Nas lezy ☺️ 😲 ☺️
Zupki też gotuje na 2 dni...
No obnizyc się powinno jak dziecko podejmuje próby siadania z tego co mi wiadomo.
Monalisa no tearz tez mi bylo wygodniej bo tylko czapa wsunelam go w kombinezon i gotowe no i napewno mu cieplej.

A co do smoczka to my obecnie uzywamy NUK od 6 do 18 m-cy i powiem Wam ze wydaje mi sie miejszy od tego ktorego uzywalismy wczesniej a byl to saturn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HELOOOOOŁŁŁŁŁ !!!!! 🤪
MANKI jaki twoj Oskarek duzy sliczny chlopczyk....moj taki drobniutki malo przybiera nie wiem czemu...wazy 7300 i ma 68cm...
ile posilkow dziennie dajecie swoim maluchom??????? moj maly jada 6-7 posilkow dziennie....[3xmleczko,2xkaszka,zupka i deserek]...i tylko ok.600gr przez prawie 2 m-ce przytyl...nie wiem czy to nie za malo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
moniczka1979 slodnki Piotrus 😘 😘 😘
Padam dzis 😞 glowa mnie boli 😞 nie mam humoru 😞 jakis gorszy dzien mam 😞

😘
to witam w klubie..tez mam dzis taki dzien...glowa boli,brak jakiejkolwiek energii,zaraz moj misku wraca z roboty i trza mu cos odgrzac do jedzenia...a tak mi sie nie chce nic juz....najchetniej bym wskoczyla pod kolderke,ewentualnie ciepla herbatka i do jutra bym przelezala.....
hehehehehehehe dobrze ze marzenia sa bezplatne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kuzwa spi w koncu godzine sie modlila i albo pierdzenie ja wybudzalo alboo odbicie chyba z 5 razy ja podnosilam no juz myslalam ze mnie cos trafi plecy mnie bola a glowa napie........ juz mam serdecznie dosc zaraz cos wlacze do obejrzenia bo mnie juz myslenie nawet boli zmykam mam nadzieje ze jakos przespie ta noc oczywiscie na raty narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kuzwa spi w koncu godzine sie modlila i albo pierdzenie ja wybudzalo alboo odbicie chyba z 5 razy ja podnosilam no juz myslalam ze mnie cos trafi plecy mnie bola a glowa napie........ juz mam serdecznie dosc zaraz cos wlacze do obejrzenia bo mnie juz myslenie nawet boli zmykam mam nadzieje ze jakos przespie ta noc oczywiscie na raty narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...