Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
monalissa napisał(a):
to sa jdnak maluszki i my jestesmy dla nich calym swiatem wiec jak cos sie z nami dzieje to one to odczuwaja moja mała jak sie rozszlocha czasami bo nie wezme jej od razu jak zacznie marudzic bo np chce dokonczyc zmywanie to pozniej potrafi mi w trakcie drzemki przez sen zaplakac i wiem ze to jest wlasnie po tym wczesniejszym placzu i wtedy mam taaaakie wyrzuty sumienia ze tylko sie pochlastać 🤢
ale teraz juz ide


a ja jestem praktycznie na kazde jego zawolanie...ale zawsze cos...tak zle i tak nie dobrze...


Kasia mam to samo 🙂 ale ja zawsze powtarzam mężowi, że kiedyś będziemy się z tego śmiali a córka będzie dla nas (już jest) ogromną pociechą. Ciesz się, że Oskar pięknie rośnie i jest silny. łatwo mówić - ja wczoraj też miałam doła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza...
Oooo co tak cicho wczoraj było???Myślałam że bedę miała kupe stron do nadrobienia a tu oooo.
Co do dzisiejszej nocy to powiem tak:od kiedy sie urodził tak zle jeszcze nie było 😞 😞 😞do tego jeszcze katarek sie przypałętał i juz całkiem lipa 😞Mam jako tako posprzątane więc będe kładła się z nim jak będzie miał chęć na drzemkie,może ze mną pospi więcej niż 5 min...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Miałam dziś Szymkowi zrobić badania moczu i ...zaspałam 😞 Obudziłam się o 8 a laboratorium przyjmuje próbki do 9 😞 w godzinę nie zdążyłabym nakłonić Szymka do nasiusiania i odwieźć mocz. Muszę nastawić sobie budzik na jutro rano i zrobić te wyniki. U nas noce są w miarę ok. Szymek zasypia po kąpieli ok 19:30 i budzi si.ę na jedzenie i zmianę pieluch ok 23 i 3 rano. Wczorajszy dzień też był udany. Zobaczymy jak dzisiaj będzie. Może uda mi się w końcu nadrobić zaległości domowe i pozałatwiam kilka ważnych spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna..taka kobiete jak Ty powinien Twoj mezczyuna na rekach nosic 🙂 Przeciez dziecko to praca calodobowa. a dom jest na ktoryms tam miejscu.Moj maz zawsze mi powtarza...ze na pierwszym miejscu ja stoje.bo jak ja nie bede dbala o siebie to i dziecko bedzie mialo zle.na drugm miejscu Kevinek.....i to jest najwazniejsze! Kobieta super zadbana i dom lsniacy to tylko na reklamie.albo tam gdzie sa opiekunki do dzieci i sprzataczki! Takze jestes wspaniala mama!I zaloze sie.ze zona rowniez! Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wczoraj marudny i męczący dzień, ale dziś będzie lepiej 🙂 , w końcu dziś szczególny dzień bo pół roczku kończy nasza niunia 😁
Jolajcik i dla Szymka wszystkiego dobrego i buziaczki 😘 😘 bo pamiętam że tego samego dnia się urodził 😘
i jeszcze Joasia z brzuszka, ale jej chyba nie ma tu na forum??
Miłego dnia!!!!!!!!!!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Martyna..taka kobiete jak Ty powinien Twoj mezczyuna na rekach nosic 🙂 Przeciez dziecko to praca calodobowa. a dom jest na ktoryms tam miejscu.Moj maz zawsze mi powtarza...ze na pierwszym miejscu ja stoje.bo jak ja nie bede dbala o siebie to i dziecko bedzie mialo zle.na drugm miejscu Kevinek.....i to jest najwazniejsze! Kobieta super zadbana i dom lsniacy to tylko na reklamie.albo tam gdzie sa opiekunki do dzieci i sprzataczki! Takze jestes wspaniala mama!I zaloze sie.ze zona rowniez! Buziaki!


Justyna masz rację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie....
U nas jak napisalam ze robie golabki tak skonczylam bo Zosia co chwile sie przebudzala, plula smokiem i pisk albo placz. Do 23 sie z nia bujalismy az w koncu zasnela spokojnie. Nie wiem co moglo byc przyczyna bo nic nowego nie jadla, wydaje mi sie ze to zabki 😮 o 5 rano postanowila nie spac, ale wzielam ja do lozka i spokojnier sie bawila smokiem i sobie gaworzyla jakies 30 min i zasnela, no i spalysmy pawie do 10 ☺️

Mankiswietny pomysl odpoczywaj razem z Oskarkiem
Jola i Verona sto lat dla dzieciaczków 😘
Ja tez si epodpisuje pod wypowiedzia Justiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u Nas takiego płaczu jeszcze nie było 😞Teraz zasnął na ręcach chyba ze zmęczenia...prawie cały czas płacze....zabawi się kilka minut i płacz 😞 😞 😞Już niewiem co mam robic 😞
Justina masz rację 😘
Jolajcik,Werona buziaki dla Szymka i Sylwi 😘
Bamboszzjadłabym sobie gołąbka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa...nie jest latwo.ale badz cierpliwa.Mi tez nieraz nerwy wysiadaja.ale wtedy sobie powtarzam.ze moj kochany robaczek nic na to nie poradzi i tak w ogole.to Bogu dziekuje.ze jest zdrowy! Bo jak sie slyszy ze tyle inne dzieci choruja.a coniektore umieraja...to musze powiedziec.ze mamy wielkie szczescie.Wiecie...moja mama nie miala ani rodzicow ani tesciow do pomocy..i przy tym meza alkoholika..A w latach 70 ych to nielada zadanie bylo wychowac 3 e dzieci i do tego jeszcze w czasie komunizmu...wspomne ze ja juz grubo po 30 ce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...