Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mam chwilę,a więc jak pisałam do przychodni Nas przyjęli i dostalismy się wczoraj i Oskar jest na antybiotykach.Infekcja gardła,przedłużający się katar i do tego kaszel...dajemy leki i czekamy na poprawę...no i znów nam Bebilon Pepti przepisała bo twierdzi ze Oskar ma alergię 😮ale niewiem na jakiej podstawie to stwierdziła...
Wiolis buziaki dla Patryka 😘

No i se posiedziałam...juz płacze...uciekam.zajrze poZniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra, trochu nadrobiłam 😉
Wiolis sto lat dla Patrysia!!! 🙂
Joma Pan Metka jest the best! chyba kupię go Hani 🙂 Miłego pobytu u rodziców 😘
Bambosz ja też powinnam poświęcić się nauce (czyt.skończyć licencjat...) ale ciężko mi idzie...
Werona Hania też się z czworaka dupką przekręca 😁 🙂
Kasia kurujcie się 😘 zdrówka dla Oskarka

My w środę po masażu (bo byłam u tej rehabilitantki... powiedziała, że mam od dźwigania zwichrowany kręgosłup i poleciła kupić pas odciążający na lędźwia) pojechałam do mojej mamy i tam nocowałyśmy 🙂 W ogóle Hania bardzo ładnie ostatnio przesypia nocki! 🙂
Wczoraj pojechaliśmy do Biedronki (bo otworzyli u nas nowy pawilon i były mega przeceny) więc np. kupiliśmy kilka paczek pampków Dada r.4 (zamiast 28,99 - kosztowały 19,99) 🙂 kupiłam sobie kurtkę zimową za 39,99 i polar za 19,99 😜 takie biedronkowe zakupy 😁 🙂 Później Hania odwiedziła Prababcię a wieczorkiem jeszcze do teściów pojechaliśmy więc w domu byliśmy tak późno, że Hania poszła spać o 22.00 a ja usnęłam razem z nią... tak bardzo brzuch mnie bolał, że byłam sparaliżowana bólem i nie mogłam się ruszyć 😞 rano już na szczęście ok. Dzisiaj rano próba, wieczorem kolejna a w ogóle to chyba dzisiaj teście do nas przyjdą spać bo u nich remont i podłogę kładą... 🙂

Nie mam pomysłu co na obiad zrobić... 🤔 nic mi się nie chce...
Dobra, nie marudzę 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Kasiu, Werona, Martyna dziekujemy bardzo 😘
Kasiu biedny Oskarek 😞 gorace usciski dla niego 😘
U nas jakas masakra 😮 wczoraj jak wrocilam z pracy to P. mial juz dosc... a teraz powtorka z rozrywki, P. spi po pracy a ja nie jestem w stanie nic zrobic 😮 cholera chyba to te zeby ale k....a nic nie widac 😠 😠 😠 balagan w domu, ze hej, trudno... postaram sie chociaz cos po malu robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moje dwie miłości na spacerze no a ja tworze, i juz mam polowe pracy, mam nadzieje ze dzisiaj uda mi sie duzo nadrobic no i jutro jade na uczelnie 😠 😠 😠a w niedziele barburka a czyli moja mama no i mpreza...
Martyna mialam wlasnie pytac co z twoim licencjatem 😜
Kasiu kurujcie się 😘 😘 😘
Wiolis to niefajne 😮
Jesli chodzi o biad to u nas dzisiaj tatus i córka krolują w kuchni 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Wczoraj nas nie bylo,musialam pozalatwiac sprawy,zrobic zakupy no i jeszcze przyjac klientke na koniec dnia.Kupilismy ubranka dla Kubusia bo 74 w wiekszosci sa juz zamale.
Nocka u nas z atrakcjami,pobutki co 2-3 godz, a w tym jedna z przerwa godzinna.
Jestesmy juz po obiadku, za chwile wychodzimy na spacer,slonko swieci 12 stopni wiec trzeba korzystac.
Jesli chodzi o rocznik jestem z 85r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale zaszalałam z obiadem dzisiaj 🙂
Piersi zz kurczaka panierowane w sezamie, surówka z marchewki, jabłka, ananasa i rodzynek i domowe frytki 🙂 G. sie najadł i pojechał dalej do pracy...

A ja mam tyle sprzatania... 🤔

Ja jestem '88 🙂 Antenka jest tez '88 🙂 urodziła się dwa dni przede mną 😉 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie usiadłam...dzisiejszy dzień jakas MASAKRA i tylko jak się go nosiło to w miarę było tylko że ja niemam siły go nosić 😞Kur...a kiedy to się skończy???Kaszel go męczy i leci z nosa ciągłe...czekam kiedy w końcu te antybiotyki zadziałają...
Niewiem już co miałam napisać... 🤨

aaa Oskar sypia ostatnie dni w łóżecZku oczywiście jak się obudzi to musze go ululac ale potem odkladam do lozeczka i spi...dzis jestem padnieta i kregoslup mi siada wiec pewnie nie bedzie mi sie chcialo lulac i wezme go do lozka do siebie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Kasia ja kilka kropelek daję na pieluszkę i wieszam na łóżeczku.
Tylko proponuje Ci najpierw sprawdzić reakcję Oskarka w ciągu dnia np, bo czytałam, że może powodować duszność...



Dziękuje Joluś.
Mi tez polecono kilka kropelek do wody dodac do tych pojemniczkow ktore sluza jako nawilzacze powietrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas z tym katarem jest tak że Oskarek normlnie oodycha przez nosek i niema zatkanego i jak chce wyczyscic aspiratorem to nic niema,ale ciagle leci 😮 😮 😮

Wiolis pojechal,pojechal.Ja smaruje maleko mleczkiem do ciala Nivea
Joma dzieki,ale chyba Twoj sposob wyprobuje bo dosc sloabo ta woda paruje i pieluszka chyba bedzie lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...