Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny nie mam siły do tego dziecka mojego. Teraz już tak zasuwa że nie mogę za nią nadążyć 🙂 ciągle raczkuje a to do łóżka a to do pufy a to do szafki gdzie stoi wieża i się podciąga i wstaje... teraz to dopiero muszę mieć oczy dookoła głowy. Ale powiem Wam jeszcze że cudowne to uczucie jak wracam z pracy i ona mnie widzi i zasuwa na przedpokój i wspina się żebym ją wzięła na ręce 🙂 cud miód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj wlasnie zasnal...ale bez marudzenia wiec nie narzekam...ale ciekawi mnie jaka noc mnie czeka 🤨
Dziewczyny a jak dzieci macie chore to normalnie kapiecie?Myslicie ze moge Oskara na dwor wziasc?
Jamargaretka tA pogoda taka ze wszyscy dookola choruja.
Gusia mi sie podoba ten skuterek,a co do malej to masz roboty...ale ja juz sie doczekac nie moge kiedy moj zaacznie,ale pewnie jeszcze sobie poczekam bo to leniuch...moj chrzesniak zaczal chodzil jak skonczyl 8 m-cy 🤪a gdy mial skonczone 9 to siedzial z nami przy stole i jadl widelcem kotleta mielonego...bylo to 2 lata temu a do tej pory jestem w szoku...
Hussi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ok, moj syneczek juz sobie smacznie spi- balam sie jak bedzie ale dzis wszytsko ok 🤪
wizyta kolegi superowa 🙂 zjedlismy obiadek, pozniej kawka i pyszne ciacho ktore przywiozl, Patrys dostal prezenciki 😉 fajnie bylo sie spotkac- nie widzielismy sie 4 lata 😲 Patrys oczywisie zrobil dobre wrazenie 😉 imprezowy z niego gosciu 😉 albo moze to przez te prezenty 😉 😉 😉 P. oczywiscie w pracy i znowu sama 😞
monalissa fajnie, ze napisalas 😘 super, ze lot spokojny no i, ze sie wybawiliscie 🤪 cieszcie sie Londynem 😘 czekamy na relacje 🙂
gusia to masz teraz duzo roboty 🙂 ja tez lubie jak wracam z pracy i widze ranosc na twarzy Patrysia, ze mnie widzi 🤪 🤪 🤪
Kasiu dobre, dobre z tym kotletem 😉 mi sie wydaje, ze jak jest juz lepiej z Oskarkiem to mozesz wyjsc z nim na spacerek, swieze powietrze na pewno dobrze mu zrobi.
Ale u nas zimnica buuuuuuuu 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HUSSI
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie, jak kwiat, w którym nagle budzi się życie, jak złote marzenie co nie chce
się spełnić, jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić, jak różowy pokoik, którego słońce opromienia, tak ja ślę ci
najlepsze życzenia

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/kwiatynaurodzinymojejan.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1478/kwiatynaurodzinymojejan.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocka z kilkoma pobudkami...
Ewidentnie zęby...
No i Manio już po 6 był wyspany, ale kochany Mężuś wziął go na dół, a ja jeszcze pospałam...
Teraz Niunek drzemie (Tatuś zresztą też) a ja nadrabiam zaległości 🙂
W domku czysto, bo posprzątałam po wyjeździe, obiadek mam od mamy, więc laaaaba 🙂

U nas straaaaaaasznie wieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
U nas nocka z kilkoma pobudkami...
Ewidentnie zęby...
No i Manio już po 6 był wyspany, ale kochany Mężuś wziął go na dół, a ja jeszcze pospałam...
Teraz Niunek drzemie (Tatuś zresztą też) a ja nadrabiam zaległości 🙂
W domku czysto, bo posprzątałam po wyjeździe, obiadek mam od mamy, więc laaaaba 🙂

U nas straaaaaaasznie wieje...[/quote

u nas leje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...