Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ciężki dzień za Nami,ciekawa jak noc mnie czeka 🤨
Joma no to fajnie że sam spał... 🤪
Bea co takie smutne minki?
Martyna_Czaro a gdzie Ty się podziewasz?Opusciłaś Nas?
Marinko,Jamargaretka,Wioliś,Ewelka,Bambosz,Beti,Werona.Kasia,Jolajcik i inne co u Was???

Zostawiam fotke z dzisiejszego spacerku 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dsc00017fn.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5548/dsc00017fn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pierwsza
Nie spimy już od 5:30...noc do d...y.Co chwila pobudka z płaczem bo smoczek wypadł bo to czy tamto,a nerwus z tego mojego dziecka...a jak cos nie tak jak on chce to płacz i lament...na krzyki mnie bierze Mały terrorysta a ja do łazienki spokojnie nie mogę iść bo jak drzwi zamykam to zaraz płacz...o matko.
Dziewczyny dzięki...
Aneczko no właśnie dlatego pomyśłałam że nie warto tego spiworka kupować,a tą osłonkę jak zapne do konca to mały ma aż pod szyją.
Wioliś pakuj,pakuj bo to już nie długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka u nas po wczorajszym pełzaniu okazało sie tez ze idą górne jednyki obie jednoczesnie i nawet na pewno dzis sie przebija bo wczoraj brakowalo im 2 mm a teraz juz przeswituja dwie kreski biale no i rezultatem tego bylo budzenie sie w nocy co 1,5h 😮 🤢 🥴 jestem nieprzytomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monallisa u nas to samo dziś smarując dziąsła już je wyczuwałam więc się przebiły. Szymek przy tm jest trochę marudny i ślini się niemiłosiernie, dzisiejsza noc była ok - dwie pobudki czyli jak zawsze ale ta poprzednia to tak jak piszesz co godzinę mruczał i trzeba było wstać, dać smoczka, przykryć, przytulić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! melduje sie z powrotem do domu i opisze pokrotce moja historie caly dzien bolal mnie brzuch jak na okres az wieczorem poszlam siku i zlalo sie ze mnie jak z kranu, mysle hmm moze taki okres dostalam tymbardziej ze po pierwszej paczce tabletek anty, ale poszlam do pokoju usiadlam na fotelu,potem wstaje i tak ze mnie chluplo ze az wszystko mialam na kostkach,no to szybko na ostry dyzur tam mnie oporzadzili nie pamietam zbytnio jak bo mocno krwawilam, no ale udalo sie zalagodzic sytuacje okazalo sie ze tabletki tak na mnie podzialaly...na szczescie wszystko juz jest ok, jestem z moim malym i nie moge sie nacieszyc a to tylko 3 dni rozlaki...uciekam no i generalnie fajnie juz byc w domu i z wami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hussi to co ty za tabletki brałas? 😮
my tez bylismy na spacerze i zmarzlam jak pies nawet niunka miala chlodne stópki a byla w grubych rajstopach kombinezonie i spiworku jutro dorzuce skarpetki i kocyk 🙃 no i nadal nie znalazlam sukienki sa oczywiscie takie po 200zł ale na glowe nie upadlam zeby na kilka godzin kupowac taka droga sukienke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Ja od piatku mam doła zabkowanie Stasia wczoraj rozłozyło mnie totalnie na łopatki az wstyd sie przyznawac .Płakał okrutnie ,marudził nic nie chciał jesc ani obiadek ani deserek tylko cyc do tego brak snu oczy zamkniete i płacz marudzenie niewytrzymalam i sama sie rozryczałam z tej bezsilnosci 😞 😞 noc tez taka sama chce spac ale nie moze zasnac o 3 pobudka i zero checi na sen o 5 przysnął na 1,5 godz .Dzis tez marudny mało zjadł poszłam do ,lekarki zeby zapytac czy wszystko ok stwierdziła ze tak bywa super pomyslałam czyli to ja jakas nieogarnnieta jestem stara baba 😞 😞
Teraz zjadł troszke kaszki córki zabrały go na góre szykowac z tata kapiel bo ja padam na pysk znowu wyc mi sie chce co ze mnie za matka klne od nosem poddałam sie przy zabkowaniu dałam dupy z macierzynstwa ot co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...