Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hussi dzieki Bogu wszystko dobrze się skończyło...uważaj teraz na siebie.
Monalissaa patrzyłaś na allegro?A może jakąś używaną czy musi byc koniecznie nowa?

Moja Maruda przez cały dzień spał godzinkę 😞Zasnąl ale biegam co chwila do niego 😞Podejrzewam zęby aczkolwiek nie jestem pewna w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
jakos dzis ponuro. humoru nie mam. wogole nie czuje sie swiat w tym roku


u mnie to samo 😞


Ja nawet nie mysle o swietach tak samo nie czuje ich poprostu żaluje ze nie posłuchałam męża i nie zorganizowalismy jakiegos wyjazdu w góry zdala od wszystkiego potrzebuje sie zresetowac ogarnąc mysli ,siebie chyba jakis kryzys mnie dopadł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Hej dziewczyny
Ja od piatku mam doła zabkowanie Stasia wczoraj rozłozyło mnie totalnie na łopatki az wstyd sie przyznawac .Płakał okrutnie ,marudził nic nie chciał jesc ani obiadek ani deserek tylko cyc do tego brak snu oczy zamkniete i płacz marudzenie niewytrzymalam i sama sie rozryczałam z tej bezsilnosci 😞 😞 noc tez taka sama chce spac ale nie moze zasnac o 3 pobudka i zero checi na sen o 5 przysnął na 1,5 godz .Dzis tez marudny mało zjadł poszłam do ,lekarki zeby zapytac czy wszystko ok stwierdziła ze tak bywa super pomyslałam czyli to ja jakas nieogarnnieta jestem stara baba 😞 😞
Teraz zjadł troszke kaszki córki zabrały go na góre szykowac z tata kapiel bo ja padam na pysk znowu wyc mi sie chce co ze mnie za matka klne od nosem poddałam sie przy zabkowaniu dałam dupy z macierzynstwa ot co 😞


Bea no co Ty???Jesteś tylko cZłowiekiem a nie robotem i każdej z Nas czasem puszczaja nerwy i w ogóle.Ja praktycznie codzień płaczę i też sobie nie radzę,ale co zrobić...takie uroki macierzyństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki.
Bea rozumiem Cię w 100% bo i ja od 2 dni przeżywam ząbkowanie. Śpię po 4-5 godzin i to jest po prostu straszne jak Tosia się męczy. A ja nie jestem w stanie jej w sumie pomóc. Dziś dałam jej Viburkol ale nie wiem czy coś to da bo już raz się obudziła z płaczem i trochę trwało zanim ją uspokoiłam i ululałam. A co do kryzysów to nie wyrzucaj sobie. Jesteśmy tylko ludźmi i nas też dopada bezsilność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Cześć dziewczynki.
Bea rozumiem Cię w 100% bo i ja od 2 dni przeżywam ząbkowanie. Śpię po 4-5 godzin i to jest po prostu straszne jak Tosia się męczy. A ja nie jestem w stanie jej w sumie pomóc. Dziś dałam jej Viburkol ale nie wiem czy coś to da bo już raz się obudziła z płaczem i trochę trwało zanim ją uspokoiłam i ululałam. A co do kryzysów to nie wyrzucaj sobie. Jesteśmy tylko ludźmi i nas też dopada bezsilność.


u nas tez dzis czopek dalismy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj dziewczyny u mnie tez maruda ale jak najedzona to chwile sie pobawi sama
Manki no wlasnie szukamy na allegro z siostra bo ona ma byc chrzestna Natashy i juz cale allegro wzdłuz i w szerz i chyba cos wybralysmy do jutra musimy sie przespac z decyzja 😜
ale mi sie podoba wiecej niz jedna 🤨 przynajmkniej 2 bym kupila dla kazdej 😜
ide zaraz spac bo jak bedzie powtorka dzisiejszej noc to jutro znowu bede nieprzytomna
aaaaa na kolacje przed kapiela zjadla dziewczyna kaszke kukurydziana z gruszkami ze sloika co prawda rzadka straszliwie ugotowalam ale na pierwszy raz mogla byc 🙂
trzymajcie sie i spijcie efektywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, trzymajcie sie dzielnie zębolki musza kiedys wyjsc 🙂 u nas narazie zabkowanie bez atrakcji ale mała swedza dziąsła bo jak jej myje sylikonowa szczoteczka te 2 zabki to buzie szeroko otwiera i po dziasłach jej jezdze ☺️
Hussi dobrze ze sie nic nie stało 😮 fajnie ze juz w domku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
hussi super, ze jestes juz w domku 😘 i, ze wszytsko jest juz dobrze 😘
my dzis bylismy u fryzjerki 😜 jestesmy wiec juz prawie gotowi do wyjazdu 😜
Ja rowniez mam gorsze dni 😞 denerwuje sie, przeklinam pod nosem 😮 ale chyba faktycznie to normalne... super, ze mozemy sobie o tym pisac bo inaczej myslalybysmy, ze jestesmy jedyne 😮
mowie czasami mezowi, ze piszemy sobie prawie o wszystkim i dzis kazal mi do Was napisac 😉 ze zle sie czuje 😞 no i wymiotowal dzis 😞 chyba sie czym zatrul- biedaczek 😞 a i kazal jeszcze napisac, ze bardzo senny jest po nocce w pracy 😉 o- wiec napisalam 😉
oki lece poprzebierac ciuchy na wyjazd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek na rondelek 🙂
Dziewczyny nurofen zdziałał cuda. Nocka zaliczona do przespanych. A Vobircol moim zdaniem nie zadziałał bo jak go dostała o 19.30 to do 23.30 budziła się z płaczem chyba z 10 razy a o 23.30 dałam jej nurofen i jak usnęła to spała do 4 kiedy obudziła się na jedzonko i usnęła od razu i śpi do teraz. Więc ja polecam nurofen przy ząbkowaniu. Dostała jedną dawkę i widocznie jej nie blały te ząbki. Podpowiedziała mi koleżanka i faktycznie lekarka też mówiła bo w końcu to lek i przeciwgorączkowy ale także przeciwzapalny i przeciwbólowy.
No a ja się szykuję do pracy. Dziś przychodzi do przedszkola Mikołaj 🤪
A i z nowości to chrzcimy w drugi dzień Świąt. Wreszcie się zebraliśmy 🙂
Miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Co do Viburcolu to u nas też nie działa po jednorazowym podaniu, bo to lek homeopatyczny, więc działa po jakimś czasie stosowania, ale ja jakoś nie chce codziennie go tym faszerować...
U nas też w kryzysowych sytuacjach Ibufen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
jakos dzis ponuro. humoru nie mam. wogole nie czuje sie swiat w tym roku


u mnie to samo 😞


Ja nawet nie mysle o swietach tak samo nie czuje ich poprostu żaluje ze nie posłuchałam męża i nie zorganizowalismy jakiegos wyjazdu w góry zdala od wszystkiego potrzebuje sie zresetowac ogarnąc mysli ,siebie chyba jakis kryzys mnie dopadł 😞


Buziaki dla Was! Dacie radę!
Ja czuje juz święta! W ogóle juz chodze podjarana tym wszystkim. z Anielka robiłyśmy juz makaranowe ozdoby na choinke. Ciasteczka juz się pieką na prezenty.
Juz dekoracje ogarniam na stół wigilijny. Nie wiem czy dam rade ale sie tym staram sie nie przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...