Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Wiolis aj tam jakas taka niewyspana chodze słaba.. a do mam mega doła, wyc mi sie chce i jeszcze sie z T pokłóciłam 😞


a mnie wkurza szefowa. za tydzień mam zaczynać a ona chyba myśli jak mnie wykiwać bo ciągle nie ma czasu zastanowić się nad warunkami pracy. Mało tego wciąż nie zaplacila mi kasy, którą powinnam dostać 28 listopada 😞
na dodatek pokłóciłam się z listonoszem. bezczelny nie przynosi mi poleconych a teraz jeszcze mi awizo nie zostawia i jak zaczynam wydzwaniać na pocztę to sie okazuje że są dla mnie lsity do odbioru
a jutro idę do dentysty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Dziewczyny kiedy dzieci jedzą na śniadanie kanapki?
Tak się dzisiaj zastanawiałam przy śniadaniu jak Manio z wyrzutem patrzył na nas jak jedliśmy kanapki...

A i kiedy dziecko już nie je po kąpieli?
W sensie je kolację, kapię się i potem zasypia?

Przepraszam za durne pytania 😉

Przypominam o akcji 🙂

http://tablica.pl/oferta/miller-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJIT.html 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma , wiesz , że mamy na działce podobnego psiaka. Bardzo podobnego 🙂
Ktos go wyrzucił i nam podrzucił i juz z nami jest 3 lata 🙂 A jest bardzo kochany! Widac , że był wśród ludzi i dzieci 🙂 Jak przyjeżdżamy na działke to strasznie sie cieszy! Kochane psisko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
wrocilam od dentysty i nie odwazyłam si na leczenie. nie ma juz mojego pana doktora a nowa stomatolog mnie nie przekonala. tylko maz sobie zrobił czyszczenie


Mój wczoraj byl. Był przeklonany , ze tam z 6 zębów trzeba zrobić. a Tu zaskoczenie tylko jeden ubytek. Więc fajnie. Ja tez juz sie zapisałam 🙂 i Anielke tez tam ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂
Długo mnie nie było...
Jestem przez tydzień w domu , musiałam wziąć zwolnienie na dziecko, ponieważ Wikusia załapała wirusa, ma katar i brzydki kaszel 😞 No i ja od dzisiaj przeziębiona, nos zapchany kicham i prycham 😠 W zeszły piątek niespodziewanie pojawił się pierwszy ząbek 🤪 moja mama znalazła. Teraz wychodzi drugi. Jedno szczęście Wikusia ząbkowanie jak na razie przechodzi idealnie. Bez gorączki, bez dużego marudzenia (odpukać , oby tak zostało )
No nic zmykam , pozdrawiam was gorąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Moje Małenstwo zasnęło...chwila spokoju.Mnie od kilku dni głowa boli okropnie 😞chyba znów ciśnienie 😞U Nas w pokoju stoi choinka 🤪kupiliismy i nie bede juz jej chowac bo potem sama nie wejde na strych po nia a maz przyjedzie na kolacje wigilijna.Stoi jeszcze goła...ubierzemy dopiero w wigilie lub dzien przed...zobaczymy.
Kupiłam Oskarkowi te puzle piankowe za 18 zł.Jest 10 takich duzych.Zadowolona jestem 😉
U chrzesniaka na urodzinach bylam tez dzis,ma 18 grudnia ale nie miałabym czym pojechac i jak wiec dzis zawiozlam prezent.Zadowolony,a to najwazniejsze 🙂
No i dzidka malego zobaczylam...taki maelnki...juz zapomialam jak Oskarek byl taki.
ZDROWKA dla wszystkich chorowitkow ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma na schemacie ktorego sie trzymam jest napisane ze chlebek,bulka i ogolnie pieczywo po 10 m-cu,ale wiem ze mamy daja wczesniej kanapeczki z maselkiem i pasztecikiem drobiowym np.i znam przypadki gdzie dziecko miesiac mlodsze od mojego synka je ładnie chlebek oczywiscie bez skorki.
Ja niewiem kiedy podam Oskarowi,ale pochwale sie ze z gryzieniem coraz lepiej choc ma tylko te 2 zebulki 🙂Ja juz od jakiegos czasu nie blenderuje zupek tylko troszke widelcem rozdrabniam zeby Maly uczyl sie gryzc i radzic sobie z innym jedzonkiem niz papki,jestem na tym punkcie przewrazliwiona bo siostrzeniac meza jadl przez rok tylko sloikowe potem papki dzis ma prawie 4 lata i nie mowi i jedna z przyczyn jest wlasnie podawnie tych papek bo ma w ogole zuchwe nie wykrztalcona itp,itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cytuje:

dziecko do lat 3 potrzebuje aby wszystkie jego posiłki były gotowane, półpłynne, przecierane, miksowane lub dokładnie rozdrobnione widelcem. w przeciwnym wypadku ... wystąpią u niego niedobory składników, gdyż w tym wieku dziecko nie ma jeszcze nawyku dokładnego gryzienia i przeżuwania. jest to bardzo ważna zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
cytuje:

dziecko do lat 3 potrzebuje aby wszystkie jego posiłki były gotowane, półpłynne, przecierane, miksowane lub dokładnie rozdrobnione widelcem. w przeciwnym wypadku ... wystąpią u niego niedobory składników, gdyż w tym wieku dziecko nie ma jeszcze nawyku dokładnego gryzienia i przeżuwania. jest to bardzo ważna zasada


i badz tu czlowieku madry 🤨
chyba zaczne znow miksowac,a gryzc uczy sie jedzac chrupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...