Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
powiem wam szczerze ze u mnie na wsi maja mnie za "dziwolaga" 😞 😞 😞 😞a czemu???Dlatego ze przestrzegam schematu zywienia niemowlat,ze nie daje dziecku jogurtow,biszkoptow czy wafelkow 😞ze nie daje mu obiadow ktore my jemy ze mieso gotuje oddzielnie niz warzywa 😞 😞 😞kuzynka jak zobaczyla jak robie zupke to popukala sie w czolo i sie pyta co i jak daje to jej mowie to sie smiac zaczela i ze glupia jestem i tak chodzi opowiada ze ja to dziwna i dziwolaga wychowam jak bede tak robic 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
moje dziecie jest tak łapczywe ze najwiecej powietrza lyka jak ja karmie lyzeczka doslownie po 1/3 sloiczka juz jej sie odbija i dopiero mozemy kontynuowac jedzenie a jak nie to nie ma mowy o jedzeniu tylko placz juz nie wiem czy nie zrobic jej usg brzuszka bo ciagle jest zagazowana


a mowilas o tym na szczepieniu?Podpytaj jakas pielgniarke moze czy kogos od zywienia niemowlat moze cos ci poradza...no u nas to takich problemow niema.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas bez odbicia od urodzenia ani rusz, bo ulewał...
Choć muszę powiedzieć, że faktycznie po pół roku problem zanika i ulewa mu się tylko jak za dużo zje 🙂 Ufff 🙂


Kasia
nie przejmuj się tym co gadają...
Dla mnie dziwolągi to właśnie tacy ludzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...