Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia no u nas zbite kupki odkąd wprowadziłam inne jedzonko, ale przez ostatnie dni strasznie się męczy...stęka, marudzi, a i w nocy się przez to budzi...
Zęby spokój to teraz to się przyplątało...
Jak nie urok to...no właśnie - nie sraczka...heh...
A ja już taka umęczona tym wszystkim ehhh
Dzisiaj to już mi cierpliwości brakowało....


Póki co spróbuje wyeliminować kaszki na kilka dni, bo one mają właściwości zatwardzające...
Podejrzewam, że mm na którym je robię też może mieć wpływ....
No i więcej owoców będzie dostawał...
Zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Kasia no u nas zbite kupki odkąd wprowadziłam inne jedzonko, ale przez ostatnie dni strasznie się męczy...stęka, marudzi, a i w nocy się przez to budzi...
Zęby spokój to teraz to się przyplątało...
Jak nie urok to...no właśnie - nie sraczka...heh...
A ja już taka umęczona tym wszystkim ehhh
Dzisiaj to już mi cierpliwości brakowało....


Bidulek się męczy,a co do cierpliwości to wcale się nie dziwie i to chyba normalne,u mnie od 3 dni jakby ktos mi dziecko podmienił...oby tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
U nas też ciężki dzień...

Mania męczą zaparcia...
Przez cały dzień cisnął po troszeczku kupki...
Pręży się, jęczy...

Gosia z tego co pamiętam Wy miałyście takie problemy prawda?
Możesz napisać jak sobie radziłyście?


przez jakiś czas dawałam dicoflor. a teraz nic za bardzo nie robię. daję gruszki, jabłuszka, śliwki suszone. robię jej do picia wodę ze śliwką. a nie daje za dużo marchewki, wogóle bananów. zresztą jak ja jak podjadam słodycze to i u Majki jest gorzej więc ja też ciągle uważam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu grillujesz sobie? 🙂
Synys spi, maz w pracy a ja slucham sobie swiatecznych pioseneczek i sie pakuje 🤪 Boze ile tego jest 😮 ale chyba sie zmiescimy 😉 Patrys i ja juz prawie jestesmy spakowani... za nami fajny dzionek 🙂 jeszcze tylko jutro i WELCOME POLAND 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

U nas nocka mimo tych zaparć o dziwo dobra, bo pobudka o 1 i 4 🙂
Rano jednak znowu cisnął i wycisnął troszeczkę, więc dałam mu czopka glicerynowego, bo już nie mogłam patrzeć jak się męczy...
No i wieeeelka kupa wyszła i widzę, że mu ulżyło...
Teraz będziemy stosować profilaktykę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I koniec weekendu 😞
Wczoraj miałyśmy strasznie marudny dzień.. Już dawno tak źle nie było... okropnie, aż na wieczór się do Rafała nie odzywałam, poburczałam i poszłam spać. Ale to chyba przez brak kupki.
Dziś na szczęście była, po masażu brzuszka.
I mąż z nami cały dzień więc odpoczęłam 😜 idę przystroić kuchnię, potem jak Sylwia da obejrzę gotowe na wszystko i już mam lepszy humor 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dzis u nas masakra 😮 ja nerwowa, Pawel nerwowy (przed wyjazdem) i chyba to wszytsko udzielalo sie na Patrysia 😞
Oki kochane rano o 6.50 mamy samolot a w Polsce bede miala baaardzo maly kontakt z netem wiec juz teraz zycze Wam zdrowych, pogodnych Swiat 🙂 aby byly one wyjatkowe- a na pewno beda bo to pierwsze Swieta z naszymi malymi skarbami 🤪 no i oczywiscie szampanskiej zabawy 😉 samych sukcesow w Nowym Roku 2012 😘
Mam nadzieje, ze bede do Was co jakis czas zagladac- do uslyszenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...