Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
My juz po szczepionce. Ostatniej do 11go miesiaca 🙂. Adrian strasznie wyl 😞 az mi sie lza zakrecila. Dzis zrobil kupke bez laktulozy, ale byla strasznie zbita.
Ogolnie wszystko ok. A oto wymiary:
Waga: 6950g
Wysokosc: 65,5cm
Obwod glowki: 41,8cm

Co do ilosci butelek to dopiero mam zejsc z 5 na 4 karmienia po 5 miesiacu. Co do podawania jedzenia, powiedziala ze spokojnie mam podawac zeby poznal smak ale ogolnie to dziecko potrzebuje stalego jedzenia dopiero w 6 miesiacu. Laktuloze kazala stosowac, bo to niby nic zlego, ale i tak z Wojtkiem jestesmy zdania ze trzeba juz troche oduczac, obserwowac i podawac sporadycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze, ostatnio mam czas tylko Was poczytać. Jakoś duzo zajęć sobie ostatnio znajduję.. Ominęły mnie 4 miesiące Marysi i Borysia- ale nie zapomniałam i ściskam mocno dzieciaczki i dzielne mamusie! Dla Dawidka oczywiście też wszystkiego naj!
Byliśmy od wczoraj u rodziców i dziś wróciliśmy. Pawełek widział tyle ludzi, ze nie wiedział gdzie patrzeć, bo oczywiście przyjechali goście.
Co do wprowadzania to ja zaczynam od zupki. Zobaczymy jak Pawełek to przyjmie. Zaczynamy w sobotę. A co do glutenu... to w końcu może być zwykła manna czy nie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja podobnie jak Ania nie miałam czasu więcej niz na poczytanie Was...Wojtuś miał lub może jeszcze nie skończył skok paskudny...no normalnie takie miał skoki humorów, nawet Pawła sie przestraszył gdzie zawsze jak go widzi uśmiech od ucha do ucha...szok
Teraz śpi jak nie on już prawie 40 minut...u nas to normalnie święto bo tak to dwa razy po 20 minut na cały dzień jest...całe szczęście że coraz dłużej potrafi sie sam już bawić bo bym nic nawet nie ugotowała...
Zupki je troche lepiej, bo nie robi aż takich akcji, próbowałam na bajkę go jak Agatka Miłoszka ale nie udało sie...więc grzechotanie zostaje. Zjada już po 120-150 🙂
Mama mi mówi żebym już do zupki wprowadziła żółtko...sama nie wiem...czy któraś już wprowadziła?
Buziaczek dla Boryska za 4 miesiączek i za 5-ty dla Dawidka:*
Beti aż mnie ciarki przeszły jak opisałaś tą rehabilitację...te ćwiczenia Vojty to musza byc okropne...żeby tylko jak najszybciej pomogły...
Marlenka to Adi super waży!!! Wcale nie jest chudy!
Marysia je jak dama....nie tak jak mój prosiaczek hehe musze kupic nowe pieluchy tetrowe bo wszystkie marchewkowe są 😉
Iza fajne zdjęcie! I widzę duże podobieństwo 🙂
O i tyle spania Wojtusia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia ja bym chciała dawać małemu swoje mleko do pół roczku... oczywiście już wprowadziłam zupkę, jabłko, banana i kaszkę ryżową... i tak ok 5 karmień moje mleko. Zobaczymy czy będe miała jeszcze mleczko 1,5 miesiąca.

Ania ja już głupia jestem z tą kaszką... ja kupiłam już zwykłą mannę... ale nie wiem czy nie kupić tej jakiejś specjalnej dla dzieci...hmmmmmmmm 🤢

Gosia no to Dawidek kawał chłopa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...