Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
🙂 ale do 6ciu lat to sporo czasu moze przyjada na moje zadupie 🙂
dziewczyny a ile jest u was stopni? bo u mnie minus 14! mały spi przy balkonie ale juz na wpół otwartym i ma 3 stopnie tylko bo termometrem sprawdzałam pokojowym. na dwór nie wychodzimy minimum do niedzieli.
Nequitia dobzre ze nie na głowke, mówiłam że to jest kwestia farta po prostu mozna byc obok przy i i tak maluchy są tak szybkie ze sie nie wyrobi.dobrze ze to nie dwumiesieczniaki. tylko dzieci które juz prawie stoją.
dziewczyny jakby kiedys dziecko wam upadło na głowkę lub mocno uderzyło sie,to nie dawajcie mu spac przez jakis czas.bo nie mozna, dla obserwacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka

Nika świetne to foto w avatarze 😉

Gosia WIELKI BUZIAK DLA BORYSIĄTKA 😘

my byliśmy 2:40 na spacerze i mały cały czas spał 🙂 nasz rekord! a pogoda piękna, +5, słońce, zero wiatru... marzenie 🙂 jak tatuś przyjdzie z pracy to śmigamy raz jeszcze 🙂
zupka zaliczona, dzisiaj troszkę schabu dodałam do zupki. A wczoraj dostał kawałeczek pora 🙂

Mojemu szkrabowi coraz lepiej idzie czołganie i przemieszczanie się po domu, właśnie jest przy oknie i przy żaluzjach majstruje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My nie byłyśmy na spacerku bo u nas -14 😞, chciałam zrobić spanko Julce przy otwartym balkonie ale zmierzyłam temperaturę i spadla zalednie do 20 st. ... gorąco mamy w domku więc nie bardzo wiedziałabym jak mam ją ubrać ... niby 20 st. a jednak zawiewa mroźne powietrze i pewnie kiepsko by wyszła na tym "wietrzeniu" ... więc wolę nie ryzykować, może jutro zmierzę tempkę na tarasie i wyjdziemy ...
a do tego czekamy na KSIĘDZA PO KOLĘDZIE ...
Julka śpi w łóżeczu ... ciekawe czy wstanie do księdza ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris u mnie też -14 a na dworze byłam... Mała spała jak suseł... skoro wczoraj przy -10 byłam to nie widziałam powodu żeby dzisiaj nie iść, szczególnie że wychodzę z nią codziennie... a przy otwartym oknie to dzisiaj spała w bluzie i rajtuzkach pod kołdrą tylko w łóżeczku...

Oj ale darła japkę i drze nadal... nie mogłam obiadu skonczyc tak sie darła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!!!
Cześc Nika super że o nas pamiętasz 😉
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Boryska 🙂

No a teraz co u nas noc minęła dosyc dobrze rano musiałam go wybudzic,drogę do akademi przespał obudził się pod drzwiami lekarskimi. 🙂
Pani doktor go zbadała całego i stwierdziła że nic mu nie jest na jej oko.
Spojrzała na wyniki i wywiad przeprowadziła z nami i powiedziała że mam pediatre zmienic bo po szczepieniu się nie bada krwi no i że jak dziecko ma za mało erytrocytów nie powinno byc wcale szczepione 😞a Szymnek był a moja pediatra jest do dupy 😠 😠 😠
Normalnie się wkurzyłam jak to usłyszałam 😠wrrr
No i zrobili mu badania pobrali jeszcze raz krew i mocz i w piątek muszę dzwonic do lekarki jak wyszły wyniki i wtedy mi powie co dalej ale gówniańskie pewnie wyjdąbo w poniedziałek 30 stycznia mały był szczepiony normalnie błędne koło.
Tak mi było żal Szymka aż się popłakałam 😞 wzieli mi go do zabiegowego ja nie mogłam isc bo poszli z nim na oddział niemowlęcy a tam nie mogą wejsc z zewnątrz osoby bo tam leżą maluszki i wszystko musi byc sterylne a on tak płakał głośno dosłownie siędarł pobrali mu krew z dwóch miejsc z rączki 😞 😞 😞 😞
Jak mi go przynieśli to uspokoic się nie mógł był taki roztrzęsiony i czerwony od płaczu.
Umęczył się biedaczek drogę powrotną spał jak zabity 🙂
Teraz jedynie trzymajcie kciuki by wyniki były ok nie chciałabym już tam jezdzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też byłam z Szymkiem na godzinnym spacerze jak wróciliśmy na zakupy musiałam iśc a u nas było -11 i też zasnął nam po raz drugi 🙂

Jakie zabawki macie lub macie na oku dla waszych maluszków???
Chce mu coś kupic edukacyjnego nawet coś do przodu coś edukacyjnego ale u mnie w 2 sklepach nic nie ma a jak było to ponad 100zł kosztowało a ja nie mam tyle kasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia jeśli chodzi o zabawki to moja Marysia jest bidulka hehe
bo ma 2 zabawki, które grają, reszta to grzechotki i pluszaki... ja chcę w lutym jak dostanę stypendium kupić jej na allegro jakiś zestaw zabawek ze stolikiem edukacyjnym (używane zestawy są)... też mnie nie stać na nowe zabawki, takie drogie są że szok... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
monia jeśli chodzi o zabawki to moja Marysia jest bidulka hehe
bo ma 2 zabawki, które grają, reszta to grzechotki i pluszaki... ja chcę w lutym jak dostanę stypendium kupić jej na allegro jakiś zestaw zabawek ze stolikiem edukacyjnym (używane zestawy są)... też mnie nie stać na nowe zabawki, takie drogie są że szok... ☺️


Zgadzam się z tobą mój Szymek też ma mało grających rzeczy a dużo grzechotek którymi nie chce się już bawic no i też chce się porozglądac za czymś dla niego na allegro i coś używanego kupię chyba. przydało by się coś jak już starszy trochę będzie 🙂jakieś klocki w różnych kształtach czy coś 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaki dla Borysia!!!

Magda daj przepis!

trzymamy kciuki za badania Szymka!!!! 🙂

Mój Filip chory bidulek 😞 nosek zatkany, nic nie pomaga 😞

A co do zabawek edukacyjnych to ja kupiłam Filipowi np Misia Edusia i srednio jest nim zainteresowany... Woli chusteczki higieniczne drzeć na kawałki 🙂
A co myslicie o matach piankowych takich na podłoge? Bo ja gdzieś czytałam że rakotwórcze i nie wiem czy kupować 😞 a u mnie płytki i panele zero dywanów więc zimno od podłogi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
A co myslicie o matach piankowych takich na podłoge? Bo ja gdzieś czytałam że rakotwórcze i nie wiem czy kupować 😞 a u mnie płytki i panele zero dywanów więc zimno od podłogi..

My mamy takie puzzle. Literki i cyferki właśnie. Super sprawa. Nie wiem, czy rakotwórcze, ale jakoś wydaje mi sie to lekko naciągane. Paweł po tym fajnie śmiga i wolę jak jest tam niż na panelach. Dywanów u nas też brak. Fajna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...