Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej! Głowa mi od rana pęka, już dwie kawy z ekspresu mocne wyżłopałam i nic... Do 2 w nocy graliśmy ze znajomymi w planszówkę, Pawełek obudził sie o 4 zsikany tak, ze masakra. Zrobiłam mu butlę (bo wypiłam dwie lampki wina) i wzięłam do siebie. A od rana wojna z Marcinem, bo mnie zaczęło wkurwiać jego nieróbstwo i doszło do tego, że pomył naczynia po imprezie i zrobił śniadanie. To sie nie zdarza. Never ever 😁
Co do puzzli piankowych to ja mam takie 30x30cm, a użytkownik nazywa się "jakzbajki-pl".Chińskie to, ale ja jakoś nie jestem na tym punkcie przewrażliwiona, bo wszystko teraz jest chińskie. Faktycznie te końcówki sa takie, że jak mały dojdzie do końca maty to chce czasem je obgryzać, ale wtedy po prostu zainteresuję go czym innym i już.
Pawełek drzemie sobie w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie!
Beti JESTEŚ WIELKA I SUPER MAMUŚKA że tak w miarę szybko i sprawnie zareagowałaś.
Ja to bym spanikowała 😞
Dzięki dziewczyny za odp odnośnie zupek ja też blenduje ale tak nie do konca robię male grudki bo mój mały umie rzuc i mało się krztusi jedynie jak jakaś duża gruda jest to muszę uważac.
Ja również daje małemu zwykle chrupki kukurydziane tzw.flipsy z takim królikiem na opakowaniu 1.30zł u mnie kosztują i jest ok.
U mnie nocka dziś do dupy wybudzał się często ale to wina ząbków bo powoli mu wychodzi ta 1 prawa 🙂
Mamusie nie wiem już co mam dawac mojemu bo ma zaparcia masakra ograniczyłam kaszki,daje owoce jabłuszka,śliwki pije dużo herbatki ok300ml lub więcej i dalej ma 😞jestem załamana nie wiem jak już mam ten jadłospis dla niego robic 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Monia moze tymczasowo lekkostrawne produkty? Polecam duzo jablka, ziemniaki, ryz, mleko zageszczac kleikiem ryzowym, gruszki, tymczasowo wykluczyc marchew, jogurciki, przede wszystkim duzo plynow.


Marlena dzięki ale z ryżowego kleiku też zrezygnuje bo też powoduje zaparcia tak samo kaszki.
A gotowane jabłuszko coś da??Bo mój smyk nie toleruje surowego jabłka boli go brzuszek 😞
No i odwrotnie nie mam jogurtów w domu a po nich się załatwiał muszę leciec do sklepu po nie a zimno -18 u mnie brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
soczek mam ten śliwkowy ale mały nie chce go pic chyba mu jest za kwaśny nawet z wodą go rozrobiłam to nie chce pic pluje 😞


to może soczek jabłkowy? skoro surowego jabłka nie chce, to może soczek? u Marleny pomagało jak Adi był mniejszy, gotowała jabłko i tą wodę mu dawała. Może spróbuj ugotować taki kompocik, albo kupić bobofruta jabłkowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka dziewczyny nie bylo mni juz jakis czas jakos ciezko z czasem. co tam u waszych maluszkow? u nas jakos leci chociaz zaczynam sie martwic bo mala nie ma jeszcze ani jednego zabka...u was juz wszystkie maluszki maja? siedza juz? moja strasznie uwielbia chodzik. 🤪
pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ania! Mój Filip np nie ma zębów jeszcze... 😜

Też myślę o brokułach monia, i o soczku jabłkowym... A ten soczek śliwkowy jak kwaśny to może dosłodź troszke? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...