Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nie mam zadnych specjalnych naczyn ani sztuccow dla Leny.najbardziej jej podchodzi z doroslego talerza.ostatnio maly problem-calkowicie odrzucila sloiki,wiec wcina to co my..ziemniakami tez gardzi.z owocow podgryza jablka,banany.mm i kaszek tez nie je.wiec zostaje na schabowym(zamiennie z kurczakiem,sznyclem,wolowinka)pomidorowce ze smietana 😮,krupniku,jarzynowce i CYC.po poludniu najzwyklejsza kanapka z szynka(ale taka prawdziwa,gdzie z kilo miesa robia 40 dkg szynki)serek zolty,ew.ziarnisty.do poludnia jogurt lub niestety danon.
lapki wsadza i sprawdza konsystencje,ostatnio nauczylam ja wąchac.rekami zazwyczaj nie je(no chyba ze flipsa).tak to ja ja karmie.i wokol stolu wszystko wyglada jak w chlewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow to juz pewne gratulacje!oby wszystko było ok. zLenką torpedą ciezko Ci bedzie ale trzeba dac rade.
Andzia dokłądnie u mnei tak samo jak w chlewie.. musze znalezc kółka do krzesełka bo gdzies schowałam bo nie mam siły targac krzesełka do kuchni a zawsze karmiłam w pokoju tylko ze ...dywan juz ma dosyc ochłapów hehhe Filip nie lubi z talerza naszego jesc 😮 no i musze przede wszytskim jakis plastikowy kupic by mu na nim cos zapodac i zostawic, choc te ceramiczne sa takie fajne.jak chcesz słoiczki pdoawac nadal to polecam z owoców musy bobovity takie wpudełeczkach zwłaszcza truskawkowy.z obiadków widze ze tylko gerberowe sa znosne ja próbowałąm i duzo lepsze niz hippa czy bobovity w smaku bynajmniej te pomidorowe, dzis małemu zapodałam jagniecine z czymstam i zjadł jupi no i moja zupke ale bez miesa jarzynowa.dzis w sumie wszystko zjadł. tylko mało pił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obejrzałąm talerzyki nic ciekawego nei znalazłąm.
Boze jakbym miałą wybierac sukienke to by dopiero było skoro zwykłego talerzyka nie umiem hehe. ja to pozyczałam po kolezankach sukienki.bo zawsze cos fajnego miały.ja im one mnie 🙂 moze ktos ma Twoją figurę ? a jak nie to mzoe cos w ostatniej chwili Ci sie rzuci w oczy. Ty potrafisz szukac takie perełki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki. Ivi wieeeelkie gratulacje! Już jesteście trzy...normalnie kopara mi opada. Super jesteście 🙂
Ja dzisiaj prawie cały dzień za kółkiem, dosłownie nogi mi już drętwiały 😮 Ale szef docenił nasz dział i przywiózł nam z delegacji kilka win. Umówiliśmy się na czwartek po pracy na obalanie na zapleczu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, ja bym tej rehabilitantce oczy wydrapała. Ale mnie to iskra czasami wystarczy... A przy czyms takim to bym ją chyba pracy pozbawiła jakbym zaczęła robic jazdę! Pierdol..ta i tyle! Ciekawe, czy jak ona się huknie o kant stołu i jej się siniak zrobi to wszyscy powinni myślec,że jej mąż spuścił manto?! A w sumie to by się należało za tępote!
A Andzia ma rację- nie wymyślaj i nie doszukuj się chorób żadnych! Bez przesady! Co do siadania to mój Pawełek zaczął z plecków siadać dopiero parę dni temu.
Kupiłam dzisiaj Pawłowi kaszkę z Bobovity po 9 miesiącu "Smaczna kolacja" czy coś takiego. Ze zbożami. Zrobiłam to na gęsto i zobaczymy czy w nocy zgłodnieje. Bo odkryliśmy, ze pobudki co 2h u niego wynikają z głodu. Dostał raz butlę w nocy i spał a spał! Powtórzyliśmy to 3 noce i za każdym razem po jednym obudzeniu na butlę spał do rana. A więc kolacja była mało sycąca. Jak zagęszczacie na noc mleko? Tzn czym i w jakich proporcjach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja zagęszczam butlę kleikiem ryżowym albo kukurydzianym, tak na 210 ml mleka daję 4 - 5 łyżek jednego albo drugiego, kaszki smakowe wykluczyłam do zagęszczania na noc, bonie chciał tego pić. TAką butlę dostaje ok 20, ale ok. 24 albo 1 w nocy dostaje jeszcze 120 ml mleka i śpi do rana juz potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
muszę kupić zabezpieczenia na szafki w kuchni, dziś dosłownie w sekundzie, Borys ledwo otworzył szafkę i pociągnął słoik duzy z miodem! pękł, miód się wylał na płytki... mało brakowało aby wsadził rączki w to szkło z miodem. Oczywiście jeszcze się przyklejam w kuchni do płytek, choć myłam to z 10 razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi gratulacje 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

MIKAANKA ja chyba tobie jeszcze nie gratulowalam ☺️ baaardzo przepraszam 😘 😘 😘

a moze tutaj w podpisie dodajcie te suwaczki ciazowe 🙂 fajnie ze was mamy bo przypominaja sie ''stare'' dobre ciazowe czasy 🙂 ech te czekania na usg i oczekiwanie na pierwsze wyczucie ruchow dziecka-BEZCENNE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi jaka wiadomość. Kolejny maluszek w drodze w naszej forumowej rodzince. Superrr. NIe dziwie Ci się, że się martwisz, ale uwierz mi, że będzie Ci o wiele łatwiej z doświadczeniem, które już masz.
Też bym chciała drugie. Ale jedyne co mnie blokuje to finanse + fakt, że ja jestem tu sama. Maciek nocami w pracy, rodzice daleko. z resztą muszę troszkę popracować, bo zależy mi na tej pracy, którą mam.
Dużooo zdrówka dla Was i dla Nikolki z okazji dyszki.
Gosia kiedy masz to wesele?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na 10-tke 100 calusow od nas dla Niki!!

Ivi-super wiadomosc!nie zadreczaj sie,latwo powiedziec,ale wiem co mowie.ja cala ciaze z Lenka doszukiwalam sie przyslowiowej dziury w calym!cud ze to dziecko jest spokojne!lacznie z tym,ze jak na usg lekarz zmierzyl jej nozki i stwierdzil,ze ma dlugasne,to ja juz szukalam innych oznak zespolu marfana.. 🤢
spokojnie!duphaston profilaktycznie i miec wszystko w nosie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...