Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
test za wczesnie dopiero 20 mam dostac okres, nawet u lekarza mi nie chcieli testu wykonac w czerwcu 🙂

Czerwcowka - nic na 100% nie dziala, nawet spirala, u mnie nie wiadomo co jest moze sie poprostu cos robi, ja taka dupa i nie poszlam na kontrole 3 miesiace temu wiec nie wiem co jest grane 🙂
tyle tylko ze mam straszne bole podbrzusza... czego nie mialam wczesniej od momentu zalozenia, zero boli , okres wmiare regularny , 4-5 dni. A ostatni okres mialam prawie 10 dni...
Jeszcze mi babka jedna napisala ze jej sie poprostu pojawil pecherzyk ale bez zarodka i pekl i to wywolywalo takie bole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niby mowia ze ma bardzo duza skutecznosc ale zawsze jest to ale ...
sama bedziesz musiala zdecydowac 🙂 poczytaj sobie , ja duzo czytalam na zagraniczncych stronach, ogolnie jest to bardzo wygodne, przypuszczalnie nastepnym razem tez bym spirale 🙂 bo nic nie jest na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata!super zdjecia,wszyscy wygladacie PIEKNIE i szczesliwie 😁


mam do ciebie pytanie zw.z wyjazdem-czy bralas tak na "wszelki wypadek"jakies leki dla Milusia?my za miesiac lecimy,biore probiotyk,glukoze,przeciwgoraczkowe 2 rozne srodki+na wymioty.zastanawiam sie nad antybiotykiem...ja zawsze jezdze z pelna apteczka,nawet leki na zeby biore-nigdy sie nie przydaja,ale raz nie zabralam glupiego altacetu i bandazu i wybilam sobie staw skokowy.od tej pory zabieram!
Milus nie przegryzl pontonu?jak sie sprawdzily pampuchy do plywania?jak zniosl lot?
aaaa!lecimy SAME! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za komplementy ☺️

Iza niestety tak jak się obawiałam Milo wcinał piach... 😁 miałam sposób zawsze mu dawałam smoka do buzi jak się bawił w piachu, ale potem wziął się na sposób i wypluwał smoka po to by wpychać piach do buzi 😁 trzeba było cały czas go obserwować. Raz tylko odwróciłam się żeby spódnicę odłożyć, on już zdążył kamyczek do buzi wepchać 🙂

Andzia ja brałam leki, wzięłam smectę, czopki z paracetamolem, czopki glicerynowy gdyby miał problem z kupką, ibufen, termometr, na zęby żel, aphtin gdyby jakiś pleśniawek dostał, viburcol wzięłam... generalnie nic malemu te leki nie były potrzebne, ale zawsze lepiej mieć je ze sobą. Mleko na mineralnej mu gotowałam bo jakoś woda z kranu dziwnie pachniała.
Co do pampersów do pływania sprawdziły się super 🙂 fajna sprawa.
Lot minął szybko, w zasadzie w jedną jak i w drugą stronę Milo większość przespał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata-obserwuj-moze to byc tylko przebarwienie!i tak z pewnoscia jest.bardziej niepokojace sa "kredowo biale"plamki na zabkach-te swiadczao poczatkach prochnicy w szkliwie lub zaburzeniach jego rozwoju.okolo 2 roku zycia w okolicy szyjek moze sie pokazywac prochnica butelkowa.i ona zżera zeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
http://galeriowaszafa.pl/profiles/blogs/sukienki-z-h-m?xg_source=activity
taka ale jasno różowa-taki pudrowy róż...


widziałam ją na żywo 🙂 i myślałam ją kupić dla siebie 🙂 bo mamy wesele u Łukasza siostry 🙂 jest śliczna!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ach... tak sobie marzę i marzę (bo za marzenia nikt nie bije 😉 ) baaaaaaaaaaaardzo mi się podobają takie suknie.... oj cudne są!!!!
http://www.welonimuszka.pl/index.php/2010/11/szyk-w-stylu-retro-czyli-suknie-slubne-w-fasonie-koktajlowym/


i chyba zmiana planów będzie bo z tamtą sukienką wygrywa ta
http://allegro.pl/piekna-wieczorowa-suknia-z-koronka-l-40-i2348036686.html 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...