Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iza mi się osobiście Jaś nie podoba.. no i nijak się ma do imienia Nikolka - mam takie same zdanie jak Gosia i Doris 🙂 Jaś poza tym brzmi fajnie dla dziecka... a potem co JAN??? jakoś nie fajnie jak dla mnie 🙂 ale to tylko moja opinia 🙂
Ivonka super że jesteś!! 🙂 🙂 już 2,5 miesiąca wytrzymałaś 🙂 super dajesz sobie radę i zobaczysz szybko zleci... wiadomo jak czas zapierdziela przy dzieciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

U mnie noc fatalna. Teściowa chrapie a mi to przeszkadza. Niki pobudka o 5:50!! Mm, kupka i w lozeczku coś sobie kwili. Jak teściowa nie zacznie znowu chrapkę to może jeszcze pospi.
Chce wracać!! Może wytrzymam jeszcze noc..

Budziła sie w nocy dwa razy. Ogólnie na wyjeździe i we wspólnym pokoju nie chce spać..

Witamy Ivonke ;-)) dasz radę ale wiem ze jest cieżko bez m :-(
Same kąpiele i mycie dupki mnie powala z tym brzuchem.
Nieprzespane noce a w dzien od rana Meksyk.
Damy radę a ja niedługo od nowa będę to wszystko przerabiac więc nie mam wyjścia.

Kurcze mi tez Jaś sie podoba a Jan nijak...
Chyba zostanie Daniel ;-)

Moja córka śpiewa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech witam... wczoraj nie działała mi stronka... a jakoś intuicyjnie gadaliśmy z R o drugiej ciąży i imionach...
Plan jest taki, że zrobymy poddasze, znajdę pracę, popracuję miesiąc i zajdę w ciążę :P dobry nie?
I imiona też ustaliliśmy, chłopiec Tadzik, a dziewczynka Hania 🙂 hehe a w ogóle to ja wczoraj wygrywałam 12 milionów i kurde nie wiem gdzie mam kupon 😜 a tam kasa czeka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,

my wczoraj skonczylismy roczek! 🙂 czas zlecial bardzo szybko! 🙂

Dzis mielismy szczepienie i wizyte u lekarza, no i mamy przechodzic z mala na mleko z kartonu i odstawiac modyfikowane... 🙂


Nasza roczna ksiezniczka 🙂


PS. tutaj w Norwegii bylo 28 stopni! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena najważniejsze to trzymać się planu i iść do przodu małymi kroczkami 🙂
roczek Mary, obrona, ślub, chrzciny, szukanie pracy (to już teraz zaczęłam), kredyt, poddasze... w między czasie może jakiś tygodniowy wyjazd nad morze z Małą no i szukanie żłobka-opiekunki 😉 Dam radę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NEquitia kurcze ciekawe co z tymi próbami watropbowymi.. u nas w ogole nie robili po wirusie w szpitalu prób ani morfologii, tylko na wstepie..wiec nawet nie wiem jak tam watroba po 3 wirusach teraz i tylu lekach 😮
NEquitia w pracy moga zwolnic do 3 miesiaca ciąży podobno, wiec lepiej sie ukrywac jak sie ma nowa prace chyba ze szefowie ok.Gosia ten przepis nadal obowiazuje?
wkurza mnie spanie a raczej niespanie małego. ledwie co zdazyłam przeczytac pare stron forum a on juz wstał 😠 nawet nie ma czasu na napisanie, co to jest 30 minut snu, dla mnei to zero odpoczynku
witaj Iwonka! dozobaczenia mam nadzieje ze wkrótce na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski
Zuzanka jak zawsze piękna ... 🙂

U nas jest jakiś bunt przed spaniem w dzień. Chyba będzie już tylko jedno spanko. . . Może być i jedno byle skumulowana ilość snu bo kiedyś trzeba odpocząć ...

Witaj Iwonka !!! Nieźle, że już zleciało 2,5 m-ca jak twojego mężusia nie ma ... Zobaczysz - nim się obejrzysz a on już będzie spowrotem 🙂 Nie dziwię się, że nie masz czasu tu zaglądać. Mój m. nigdzie nie wyjechał a też nie mam czasu ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiar12 ja nic nie bede dzialala, jeden urwis mi wystarczy. Chcialabym jeszcze cos osiagnac w zyciu jesli chodzi o rozwoj zawodowy, a nie wyobrazam sobie tego z 2 dzieci. Mysle ze gdybym miala drugie dziecko to na pewno juz zostalabym w domu do mniej wiecej do 4go roku zycia drugiego dziecka. No a zastoj zawodowy 4-5 lat to juz trzeba zaczynac od nowa 🙂.
Poza tym juz pisalam kiedys, ja sie nie nadaje na matke, za bardzo sie wszystkim przejmuje, nie dbam w ogole juz o nic tylko o Adriana, jakby reszta przestala mnie interesowac. O siebie to juz w ogole nie umiem zadbac, nie wiem dlaczego. Kazda chwilke chce poswiecac Adrianowi, chociaz wiem ze tak nie powinno byc.

Dziewczyny mam stresa... 2go czerwca jade na te wybory miss poland in holland zeby wspierac kolezanke z pracy. No i Adrian zostanie pierwszy raz z ojcem i babcia od 15.00 do poznej nocy. Ja juz sie trzese na sama mysl... mam nadzieje ze dadza rade :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena nie masz sie co martwić.
Rozumiem ze pól dnia a nie do 15-06?!
Bo jak pól dnia to troszkę przesadzasz;-))
Oddajesz przecież Adiego do żłobka a z ojcem i babcia sie martwisz zostawić???
Myśle ze tobie tez sie należy chwila wytchnienia.

Ale ja mam to samo. Chce wyjechać SAMA na pare dni a Niki zostawić z m i teściowa...
Nie wiem czy dam radę. Chyba po prostu kupie wyjazd a potem juz muszę wyjechać.
Chyba za bardzo jesteśmy związane ze swoimi maluchami.
Ojcowie nie maja takich problemów..
Pewnie będę wyc jak bobr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
kasiar12 ja nic nie bede dzialala, jeden urwis mi wystarczy. Chcialabym jeszcze cos osiagnac w zyciu jesli chodzi o rozwoj zawodowy, a nie wyobrazam sobie tego z 2 dzieci. Mysle ze gdybym miala drugie dziecko to na pewno juz zostalabym w domu do mniej wiecej do 4go roku zycia drugiego dziecka. No a zastoj zawodowy 4-5 lat to juz trzeba zaczynac od nowa 🙂.
Poza tym juz pisalam kiedys, ja sie nie nadaje na matke, za bardzo sie wszystkim przejmuje, nie dbam w ogole juz o nic tylko o Adriana, jakby reszta przestala mnie interesowac. O siebie to juz w ogole nie umiem zadbac, nie wiem dlaczego. Kazda chwilke chce poswiecac Adrianowi, chociaz wiem ze tak nie powinno byc.

Dziewczyny mam stresa... 2go czerwca jade na te wybory miss poland in holland zeby wspierac kolezanke z pracy. No i Adrian zostanie pierwszy raz z ojcem i babcia od 15.00 do poznej nocy. Ja juz sie trzese na sama mysl... mam nadzieje ze dadza rade :P.


Marlena ale za mnie gapa :P chodzilo mi o Madzie :P przepraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za miłe przywitanie 🙂 Aż serce rośnie 🙂

Jej pierwszy roczek u nas!!! Wilki buziol dla Zuzi!!!:*

I dla Miłoszka za 11-tkę :*
Oj ciezko mi ale tak to juz chyba jesty w naszej naturze że jak sie jest zdanym samemu na siebie to skądś te siły sie biorą i nawet powiem Wam że dumna z siebie jestem hehe
Dzis Wojtek otworzył kuchenkę i próbował tam wejść!!! Ja poszłam TYLKO (AŻ) wyłaczyc pralkę!!!Dobrze że nie używałam jej...
Czy kupujecie juz rowerki? Jeśli tak to na co zwracac uwagę? Oczywiście myślę o takim z rama dla dziecka.Dziś poszłam na bazarek a tam tego multum aż trudno wybrać!
Iza i Agatka ucałujcie dzieciaczki za cudowne pierwsze kroczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...