Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia ale Ci zazroszcze!!! Tesknilabym, ale chciaz 3 dni przydalyby mi sie tylko dla mnie.... marzenie nie do zrealizowania.
Adi dzis w nocy niespokojny. Na dobre wstalismy o 7.30. Zjadl i tylko chcial sie tulic 🤢, zasnal sobie i dalej spi. To mnie najbardziej drazni. Obudzi sie i za godzine albo dwie znow idzie spac jakby nigy nic 🤢 a ja siedze jak palant.

Mam kolejna absurdowa opowiesc co do lekarza w Holandii.
Bylam wczoraj po skierowanie. Na badanie krwi dostalam bez dyskusji, a co ponownej cytologii to lekarz domowy chcial mi brac wycinek 🤢. Mowie do niego ze w zadnym wypaku.
Wytlmaczyl mi ze nie kieruja do ginekologa z takimi rzeczami no i w koncu wyszlo na to ze mam sie umowic i asystentka pobierze mi wycinek. Sprawdza tylko czy nie ma raka, a jak zapalenie to nic nie zrobia raczej.
No dziewczyny powiedzcie same, czy to nie jest chore???
Ja wydaje 1/3 wyplaty na ubezpieczenie dla calej rodziny. No i nawet nie mozna korzystac.
Gdyby nie bylo obowiazkowe, zrezygnowalabym i leczyla sie prywatnie w Polsce, bo powiem wam ze nawet oplaca sie samolotem poleciec na kilka dni tylko po to zeby isc do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
igula ja codziennie spie z Adrianem, bo w nocy sie budzi i cyrkuje ze mnie nie ma obok. Od czasu jak mi spadl kiedys, zawsze spi od sciany (lozko jest dosuniete), kazdy jego ruch od razu otwieram oczy, taki mam juz czujny sen.
Wazne zeby mala nie wymiotowala. Slady zewnetrzne z czasem znikna.


Kolegi coreczka szalala i tak walnela o plytki ze przednie zeby polamala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja zrobilam tak samo dalam ja pod sciane a ona zawedrowala na drugi koniec lozka 😞ja spie bardzo czujnie i nie wiem jak to sie stalo ze nic nie wyczulam 😞
a te zeby to masakra 😞 biedne dziecko-dobrze ze chociaz urosna stale...
a powiem ci Marlena ze tu lekarze nie sa lepsi 😞 ja wcale nie chodze i lecze sie sama bo co ide to strzelaja diagnoze-nigdy nie sa pewni a kolejki w 3 d... az mnie trzepie jak tylko o nich pomysle

Nequitia moja robi tak samo pokrywke od kartonu na zabawki albo poduszke i jedzie 🙂 nie nadazaja jej rece za nogami jak raczkuje wiec wspomaga sie czyms sliskim i ma radoche-taki plus ze dziecko sie samo soba zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

U nas tez niestety pchają sie wyjazdowe zabki :-(
Dwa dni jeczenia i udreki!!
Dziś jest lepiej, właśnie ubralam Niki z m na rower a tu za 5 min sie wracają... Leje jak z cebra :-(
Popołudnia są piękne ale rano to porażka!!

Igula to straszne!! Mam nadzieje ze rany są tylko powierzchowne!!
Ja sie właśnie tego boje jak klade ja z nami spać :-( łóżko mamy ogromne ale i bardzo wysokie..


M zabrał mnie do apartu i wybrałam sobie pierscionek ;-)
Tylko rozmiaru nie było :-(
Dziś pewnie podjedziemy do innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
igula ja tez nie chodze do lekarza, teraz musze bo wiem ze cos jest nie tak. W Polsce to chyba zalezy czy sie idzie prywatnie czy nie. Ja jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu lekarzy w Polsce. Tutaj jakas masakra. No sorry, ale dla mnie to nie jest normalne zeby lekarz domowy albo asystentka dotykali mnie w miejsca intymne.
O przypadku mojego Wojtka nie wspomne, bo musi miec punkcje a tutaj daja co jakis czas antybiotyk dla swietego spokoju i nara. Z kregoslupem ma problem, zrobil w Polsce tomografie, ewidentnie jest cos nie tak, wzielismy plyte ze zdjeciami tutaj, to nawet nie ma jej kto obejrzec i twierdza na podstawie tutaj zrobionego rentgena ze nic mu nie jest, a ten sie zwija z bolu.
Uwierzcie mi ze tyle kasy co tu sie wydaje na ubezpieczenie to jest nienormalne co oni wyprawiaja. Ja juz jestem poklocona prawie z kazdym lekarzem.

igula co sie stalo, to sie nie odstanie... Zosia twarda po mamie, najprawdopodobnie nic jej nie bedzie 😉, szybko zapomni. Wiem ze latwo sie gada, ale upadek z lozka to juz prawie kazda z nas przeszla.

Adi szoruje wszystkim po podlodze co napotka 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza zdradz tajemnice co robisz ze Ci Twoj men ciagle cos kupuje jak nie ajfon to pierscionel 🤪

marlena a tam nie ma jakiegos polskiego lekarza? kurcze nie zazdroszcze z kregoslupem to moze jakies masaze???? moi rodzice chodza na ceramed-takie lozko i mowia ze im to pomaga

u nas pogoda tez dziwna niby cieplo ale co chwile pada a mam takiego lenia ze najchetniej bym sie zwolnila z pracy a jeszcze mnie wszyscy tak potwornie denerwuja wrrr od razu wpadam w furie...juz najbardziej mnie wkur... zule pod hipermarketami jak podchodza do kobiet w ciazy i z malymi dziecmi a facetow to jakos nie prosza-mendy! ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO TO FAKTYCZNIE MACIE wysokiej klasy specjalistow skoro mowia ze nic mu nie jest-czlowiek powinien nie pracowac i tylko kazdego do sadu-bo przez takiego cepa jednego z drugim czlowiek traci zdrowie

AHA po tym zamrozeniu naczyniak jest troszke mniejszy i blado-rozowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 zrobilam cytologie w polsce i tylko dostalam wynik smsem ze wyszla zle i sa obecne komorki zapalne. Dalsze leczenie niemozliwe bo juz jestem w Holandii. A napisala mi jeszcze ze leczenie jest konieczne.
Zeby sie dowiedziec dokladnie co tam jest, trzeba by bylo jeszcze kilka badan wykonac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Od wczoraj walczę z tak zwaną migreną menstruacyjną... co za dziadostwo, nigdy wcześniej tego nie miałam. Na szczęście trochę odpuściła ale w nocy koszmar, ogromny ból głowy + wymioty...ehhhh.W takich momentach dziękuję za to forum i Wam, że mnie wspierałyście w odstawianiu od cyca, mogę przynajmniej łyknąć tabletkę przeciwbólową 🙂 🙂 🙂
Pachnie mi pięknie w domku, bo karkóweczka na obiadek się marynuje... 🙃
Zapowiadają burze i trąby powietrzne a to mój koszmar....z tego wszystkiego zostaję w weekend w domu bo panicznie boję się burzy 🤢
co porabiacie? bo coś ucichło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Igula m wie ze lubię błyskotki ;-)
Na każda okazje typu imieniny, dzien taki czy owaki od początku wizytujemy apart ;-)
Albo Apple ;-)

Marlena to lecz swojego m w Polsce...
Kręgosłup to poważna sprawa i dziwi mnie to ze olewaja człowieka
To nie katar!!!




Iza,a widzialas swiecidelka od Kruka?krotkie serie i niespotykane wzornictwo-taka klasyka z awangarda.jesli cos takiego w ogole jest.
z kregoslupem nie ma jaj...wiem co pisze,bo mojego B.rozklada co jakis czas,jest po zabiegu i niestety nawraca...wlacznie z niedowladami nogi,problemami z pecherzem moczowym ,wykrzywianiem stopy itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti w tym cybexie Marysia jechała do Wawy ostatnio i szczerze powiem nie wiem jak miałabym ją do niego zmieścić za 3-4 miesiące bo teraz ledwo udało nam się zamknąć to z przodu a i tak ją poodgniatało lekko... poza tym jeden wielki ryk, nogą ruszyć nie mogła, spociła się strasznie... jak zasnęła to i owszem rozłożył się ale Mała i tak spłynęła krzywo bokiem jakoś, tak że jedna rączka jej wpadła przez szczelinę między tym pałąkiem a fotelikiem i zrobił jej się z kręgosłupa rogal, a poprawić nie było jej jak, bo pałąk przeszkadzał i nie dało jej rady unieść choć trochę, żeby załapała pion... oj namordowałam się z nią w tej podróży, i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że może i on bezpieczny ale mało funkcjonalny... dziecko nie ma swobody ruchów rąk bo pałąk jest na wysokości paszek więc ręce są ciągle uniesione... zabawką nie ma jak się pobawić... no ja jestem na nie i to duże NIE jeśli chodzi o ten fotelik, i cieszę się że go nie kupiłam choć taki plan był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My kupiliśmy chyba jeden z tańszych fotelików ale jestem z niego, bardzo, bardzo zadowolona, do tego stopnia , że wczoraj kupiłam drugi taki sam dla Kuby ( a ma już 3 lata ) o taki http://allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-armor-2012-nowy-material-i2486090462.html tylko inna tapicerka dokładnie taki http://allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-9-25-kg-i2501881557.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i jeszcze jedno!
W spr.kregoslupa!!!
moge z czystym sumieniem polecic 2 neurochirurgow w rzeszowie:gamracki i kosiba.
sprawdz sobie na nich namiary,wyslij zapytanie,czy mozesz uzyskac opinie ,konsultacje przez maila,wysylajac tomograf takze w ten sposob,platnosc kredytowka,lub transfer na konto,lub payu-zapytasz.mysle ze ta forma jest do przyjecia,a leczenie kregoslupa paracetamolem i masciami typu voltaren jest o kant dupy rozbic.
co do twojej cytologii-komorki zapalne,cyt 2-przydaloby sie zrobic wymaz co to za bakterie,ew plesniawka.kilka dni lekow i po klopocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć! 🙂

Co do upadków, u nas też takowy wczoraj był. Mój łukasz poszedł z małym na spacerek i tak małego pilnował, że wyrżnął i to twarzą na chodnik... cały nos zdrapany i guz na czole.. na szczęście zęby są i obyło się bez rozlewu krwi... nosz taka zła na niego byłam, że nie trzymał go za rączkę jak chodnik był delikatnie pochyły.. no i poleciał bidulek mój...

Marlena szkoda kurna że żadnej PL kliniki tam nie macie... ja tu tylko do polskich lekarzy jeżdżę. Z tą cytologią to jakaś masarka... asystentka 😁 czy ona jest przeszkolona jak coś takiego się pobiera?? nie sądzę.. może dałabyś radę choć na kilka dni do PL przylecieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a z zębami ja mam wrażenie że u nas jakoś to ząbkowanie się zatrzymało 😮 choć noce cały czas z pobudkami... to nie widzę niczego w jego buźce co mogłoby wskazywać na zęby, ale fakt ciężko mu tam zajrzeć i się przyjrzeć co w trawie piszczy 🙂
na szczęście cały czas udaje się, że na drzemkę i na noc Milo zasypia sam w łóżeczku... jeden minus że muszę być w pokoju żeby mnie widział... ale to i tak uważam za sukces, bo wcześniej było lulanie na maxa, albo spanie między rodzicami 🙂
no i od skończonego roczku zlikwidowałam smoczek w dzień, dostaje jedynie do drzemki i na noc do zaśnięcia 🙂 🙂 🙂
Beti u nas też mały cały czas składa, układa wieże, a wcześniej wszystko burzył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...