Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia oj było nas było 🙂 ale towarzystwo się wykrusza 🙂 w każdym bądź razie jeszcze jest kilka stałych bywalczyń 🙂 na szczęście 🙂

Ania bidula z Tego Twojego Pawcia 😞 zdrówka dla niego 😘 😘 a tak na marginesie inteligencik Ci rośnie 🙂

Basia jak konkurs? dołączam się do pyt Izy.

Iza ja również czekam.. czekam 🙂 i trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko 🙂

No i Beti oby Twojego urwisowi szybko katarzysko przeszło. oby to nie to wirusowe zapalenie gardła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia mój Miłek też w stosunku do Pawełka to cienko z tym gadaniem, ogólnie nie jest taki rozumny jak Pawełek.. tak jak Twoj Borys gada tylko po japońsku typu kej kaj glaj itp 🙂

Milo też lubi klocki, ale takie zwykłe, nawet sam już buduje, a miesiąc temu wszystko tylko rozwalał co ja zbudowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!

Moja córka wstala dziś o 7:30!!!
Sama wstalam przed nią ;-)

Teraz Leży obok i ogląda baby tv i zjadla całe mm.. Oj zeby z tego jakiejś choroby nie było...
Wczoraj babcia kupiła jej kapcie, miał być uniseks bo Boryś a dostała ciemnoszare z koparka... Ale sama je wybrała, są okropne...

Właśnie oparla głowę o brzuch a zza jej głowy wydobył sie ten dźwięk tylko bardzo głośny... Wystraszylam sie ;-)

Gosiu ja mam ktg od 35tc. Współczuje sis. Teraz to juz czekam na wieści i trzymam kciuki!!
Ja dziś w nocy romans z toaleta i od rana znowu biegam... Pewnie hihihi schudlam znowu;-) juz sie śmieje bo mi ręce opadają..

M przyjechał wczoraj od optyka (płyn dla mnie do soczewek) i przywiózł dwa komplety pościeli dziecięcej!! Bardzo ładne, bawelniane. "obok był sklep a przecież Borysek tez musi miec pościel .."
Trochę sie zdziwilam;-) okazało sie jednak ze ciut za duże (poduszka 50x60) a Niki ma mniejsza więc sie wkurzył i dziś zabrał do wymiany. Podobno wybrał sztukowo dobre rozmiary (wszystko inne;-)) takie co mu sie najbardziej podobały a pani w sklepie ze lepiej brać komplet i mu wcisnela inny rozmiar hihihi

Zamowilam wczoraj pralkę i mikrofalowke do zabudowy Samsunga!! Nareszcie ;-) i Niki szlafroczek frotte ;-)
Koniec z zakupami, tylko do remontu!!

Miłego Dzionka i Zdrowka Maluchom!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to i ja sie pzrywitam!
szczerze powiem,ze ostatnimi czasy tylko podczytuje co u was,ale ni jak nie chce mi sie pisac.
-Iza!trzymamy wszyscy kciuki za Was!moze faktycznie Borysek puszcza baki? 🙂
-Ania!ale Pawelek rozgadany!nasza na pytanie kto to mowi niunia,lena jej nie wychodzi 😉
-Beti-wspolczuje,Ty to masz od poczatku jakas droge przez meke,gdzie sie nie obrocisz,to klody pod nogi..
-Gosiu!zdjecia z wakacji SUPER!!!!!
ktoras z was pytala o "dorosle"zabki-pierwsze rosna w wieku 6-7 lat albo 6-stki,albo dolne 1-ki.
u nas koszmar z zabkowaniem,na gorze cisza,za to na dole rownoczesnie wychodza 4-ki i 3-ki,drze dziasla wszystkim co zlapie do raczki..budzi sie z placzem-wlasciwie jest to placz przez sen po 4-5 razy w nocy,w dzien marudzi i wszystko jest na nie.z byle powodu histeria i etam nikt tylko MAMA.
podziwiam te z was,ktore mysla o kolejnym dzidziusiu..macierzynstwo jest piekne,ale jak mie pytaja np jak sie czuje to odpowiadam-tak jak wygladam.niestety,z racji wieku mam swoje nawyki,przyzwyczajenia,jestem z natury wygodnickim leniem,w dodatku egoistka,wiec duuuzo samozaparcia i poprzestawiania kilku rzeczy wymagalo ode mnie pojawienie sie Leny.czasem mam wrazenie,ze moj maz jest lepsza mama niz ja.ale wychodze z zalozenia,ze jesli ja bede chodzic niezadowolona,bo czegos tam nie moge,to Lenka to odczuje najbardziej,wiec zaczelam znowu dbac przede wszystkim o swoje dobre samopoczucie.nawet sa efekty-pozytywne dla calej rodziny.dobrze ze Lenka jest madrym dzieckiem,kilka prob i np zrozumiala,ze jak ja sadzam i daje ksiazeczki,to ma siedziec i czytac,a ja ide chocby do wc SAMA,mowie jej gdzie ide,mowie zza drzwi i jest grzeczna.takze troche egoizmu jescze niomu nie zaszkidzilo 😉
milego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry! 🙂
kolejna noc - placz przez sen.. milion pobudek 😞
Andzia to u nas za to na dole cisza, a na gorze mamy 5 ząbków i chyba 3 się pchają, widać je.
Iza kochany ten Twój mąż, tak sam pomyśli żeby pościel małemu kupić, ja to mojemu muszę wszystko powiedzieć, a nawet na kartce napisać bo zapomni 😁 jaki szlafroczek kupiłaś Niki?? a papciochy sama muszę kupić dla Miłego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no z tym wc jest masakra.rozdarcioszek maly. Andzia a te stałe mam nadzieje głeboką ze nie bedzie takich histerii jak bedą sie wyrzynac.starsze bedą to moze nie?a ja sie chciałam spytac jeszcze o to wstawianie tych zebów. czy tylko dzieciom sie wstawia stałe jak wypadna z korzeniem czy np mi tez by byłą szansa przyjac sie?
u nas wiruswoe zapanienie gardła jak u Pawełka. tylko ze widze e Pawełek duzo lepiej walczy z racji wyzszej gorączki.a moj Filip juz ma 37, a czasem nawet nizej.wiec ciekawe czy sie uda bez antybiotyku.noc kolejna prawie w całosci nie pzrespana bo darcie było non stop. wczoraj nic nie jadł i oprocz mleka to nic nie pił. w sumie wypił tylko 700 ml. wiec dobrze ze tempka byłą niska bo by sie odwodnił jeszcze.cyc był zmasakrowany w nocy.ja nie mam jzu tyle pokarmu góra moze 150 ml w nich jest. nawet jak sie go obudzi i przy lampce to nie wezmie butli.eh.lekarka doradziłą bym sie wyprowadziła na kilka nocy jak jzu wyzdrowieje i by ktos poza nami bo na T. reaguje darciem bo wie ze wymieknie, zeby ktos inny był na noc to wtedy butle mzoe by wział w nocy albo w ogole nic. a jak butle by pił w nocy to jzu duzo łatwiej wtedy odzwyczaic.no ale kto miałby z nim zostac? babcia by sie przydała ale licz na siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka z tego co kojarze to Admin opowiadał o swojeje córce ze włąsnie pozno wyszedl pierwszy zabek. a takze na tej stronce napisałą autorka ze jej dziecku w 16ym miesiacu wyszedł.

www.dzieciowo.pl/2010/07/bolesne-zabkowanie-czy-to-da-sie-przezyc.html
słyszałam o historii ze dziecko baaaardzo pozno miało zabki i miało robiony rtg i nacinanie dziąseł nawet. a lekarka co mówi? sa jakies oznaki ze jest mega rozpulchnienie dziaseł? albo przeswity? albo czuc pod palcem?
Andzia jako nasza specjalistka pewnie da rade fachową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata u koleżanki w 13mcu wyszedł pierwszy, zdarza sie.
Moja córka właśnie rozwalila pierwsza zabawkę!! Chinszcxyzna- plastikowy dzbanuszek do zabawy ale rzucala nim o podłogę aż pękł na pól..

Z łazienka to ma taki etap ze musi być ze mną, nawet jak jest tata a mnie zobaczy ze chce wejść i zamknąć drzwi to leci płacze i wali w drzwi
Czasami wkładam ja do lozeczka i mówię do niej z wc ale teraz juz podnosze ja tylko w wyjątkowych sytuacjach


Przeprosili - mikrofalowka nie jest do zabudowy - błąd w opisie na stronie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Pawelek to wow pod wzgledem rozwoju umysłowego. a Borysek zawsze był w fizycznym rozwoju z chłopaków pierwszy.
u nas tez chinskie gadanie i nagrywam bo to najfajniejsze gadanie hehehehehe
na płytke polecam na płatek czy wacik olej rycynowy i wcierac w płytkę.bąba.przetestowane nawet po zdjeciu samodzelnym (czyt zerwaniu) tipsów u kolezanki.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buciki befado obtarły nóżkę Niki
Babcia przyniosła kolejne...
Takich brzydkich to jeszcze nie widziałam...
Powiedziałam jej że przynosi coraz brzydsze.. i że nie wiem czy dam rade to dziecku założyć..
Zaraz znajdę na necie coś ładnego i jej pokażę.. a m zostawię rozmowe z mamusią..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...