Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Hej!!!

Ale miałam Meksyk ;-)))
Jestem przeszczesliwa tylko obolala. Nie mogę wstać, usiąść itp ale po przeciwbólowych daje sie przeżyć ;-)

Dostałam znieczulenie!!! Bardzo miła o doktor znalazła ok 2 mm czystego miejsca i dała mi tak 20-30% szans. Udało sie! Do 8 cm sobie tanczylam z m ;-))
Potem zaczęły sie ogromne bóle i przyszla p doktor, wkula sie i lezalam sobie jak królowa;-)) zartowalismy, plotkowalismy a ja czułam tylko końcówkę skurczy miedzy nogami. Bolało ale było w porządku. Ok 16:30 przyszły parte. Okazało sie ze albo ja nie umiem przec albo dziecko nie chce wyjść. Wylam ze nie dam rady, ze chyba nie umiem. Po 20 min męki pojawiła sie główka. I juz poszło, trochę mi popchaly po brzuchu bo cieżko szło. Co sie okazało?!? Ze prawie 1kg lekarze sie pomylili!!! A poza tym szedł głowa ale mechanizmem odwroconym... Polozna powiedziała ze gdyby znali te fakty to w żadnym wypadku nie rodzilabym "dołem".
Boryś dostał 8pkt bo był ogromnie zmęczony i zapachniety na głowie od tej pozycji. Ma czarniutkie włoski!!! Jest taki mój brzydalek i opuchlizna juz powoli schodzi.
Ciągnie cyca tylko non stop. Cukier na razie na dolnej granicy ale wszystko na razie w normie.
Aniu szpital rewelacja. Neonatolog do której zabrali Boryska (bo mi go zabrali :-((
Okazała sie koleżanka m z liceum. Więc juz mam receptę i zamówione szczepionke na 10:00.

Tylko ja ruszyć sie nie mogę :-( a i peklam mam 3szwy ale nikt sie nie spodziewał wielkości dziecka bo poszłoby inaczej.

Zaraz przyjedzie Niki ;-)
Odezwę sie pózniej, teraz pobudka na karmienie ;-)


IZA !!!! GRATULACJE !!!! CZUŁAM , ŻE TU NA MAMUSIACH JEST GORĄCO !!!
MEGA GRATULACJE !!! DZIELNA Z CIEBIE KOBIETA - TAKIEGO DUŻEGO BOBASKA URODZIĆ !!!
BUZIAKI DLA CIEBIE, NIKOLKI I "MALUSZKA" !!! ODEMNIE I JULCI !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka,

no własnie ciekawe czy Borysek... hehe słodziak 🙂

Agata dzisiaj to ja miałam dzień taki, że tylko włosy z głowy rwać... pochwaliłam koło 9 rano Marysię no i cholerka prawdą jest żeby nie chwalić dnia przed zachodem słońca... Maruda i awanturnica na maksa była z niej dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy z rana 😉 w sumie to przed chwilka wstalysny... Oj wysoalam sie a i tak bym jeszcze pospala 😉 hehe
R znowu do pracy... A ja najchętniej to bym lezala w lozky caly dzien, ogladala filmy u pila herbate z cytrynką 😉
Ale niestety trzeba ruszyc dupe i sie ogarnąć...
coraz częściej zdarza mi sie wstac przed Mary.... Dziwne to... ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! 🙂

mi też nie chciało się wstawać... od tyg Miłosz wstaje punkt 7 😮

Martyna to dobrze, że się nie pogorszyło, oby choróbsko szybko Was opuściło.

my już po śniadanku rodzinnym 🙂 trzeba powoli za obiad się wziąć, może na spacer ruszymy przed drzemką, bo słonko się zapowiada, na razie mglisto, ale od kilku dni tak jest, a ok 10 słoneczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas słoneczka nie ma ale też po śniadaniu poszłyśmy na spacerek krótki żeby się rozbudzić 🙂
Ja się zawziełam i wyrzuciłam wszystkie zabawki z takiego kosza i je przejrzałam, posprzątałam jakieś papierki które Mała wrzuca tam ciągle, jakieś paprochy i w ogóle 🙂
dziewczyny odkryłam świetnego bloga http://klocek-i-kredka.blogspot.com/ o świetnych zabawkach... choć drogich 😞 ale fajnie pisany bo zabawki testuje mama i jej syn Bolo 🙂 serio polecam bo uśmiać się można bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!

Izuś, synuś jest cudny!!!! Taki rozkoszny pucuś, do schrupania 🙂
Dbaj o siebie i obyś szybko doszła do siebie!
A jak rekcja Niki na braciszka?

U Nas od samego rana, a właściwie od wczoraj wieczorem PADA DESZCZ!
Jest szaro, buro i mokro 😞
Mój Tomek wziął się w sobie i zaczął malować sufit... Przy połowie, zrobił mu się zadzior i pasek na długości około 40-50cm odpadł razem z tynkiem 🤪 😁 😁 😁
Jezus, a miało być szybko i sprawnie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cieszę się, że z Majeczką już lepiej!! Wracaj kruszynko do zdrowia!

Madziu, super się czyta tego bloga! 🙂

Strasznie mi się spina brzuszek... a synek tak daje czadu, że stan mój określam jako opłakany 😞
Jeszcze teściowa mnie wczoraj wkurzyła i znów wywiązała się między mną a mężem bezsensowna kłótnia... o Nią!
Mam dość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
jejku, szro buro a ja mam światło w lodówce... armagedon... brak auta, brak koleżanki (odsypia wesele) i jeszcze niedziela do tego!! a chmury że lunąć może w każdej chwili, co ja mam zrobić... ech dupa, dupa i tyle...



Dobrą alternatywą na takie sytuacje [oczywiście nie jednodniowe 🙂 ] są zakupy ze sklepów internetowych. Moja koleżanka, która jest menagerem w dużej firmie, pracuje po 15h dziennie 😮 nie ma czasu na zakupy. Wszystkie robi przez internet np http://alma24.pl/ 🙂
Ale wiadomo, że po bułki najlepiej do najbliższej piekarni 😁

Moja druga koleżanka zaś, korzysta bardzo często z kateringu.
I nawet wychodzi taniej niż gotowanie samemu, oczywiście mówię o większym obiedzie niż na dwie osoby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale wam dobrze spac do 11....nawet do 7ej to marzenie. hehe.choc ja marze generalnie o 8ej.młody wstaje o 6ej lub 5.30 .plus kilka pobudek w nocy. i jest w sumie juz w 90 % na butli.moze nawet 95%.
ja nie wiem do kogo podobny Borysek, musi zejsc opuchlizna po porodzie wtedy wyjdzie. ale jedno wiem na pewno: włosy ma po Izie takie gęste i czarne 🙂 i tyle ich ze szok
Ivi moze wez magnez chociaz na ten brzuch.moj T. tez tak pomalował sufit w przedpokoju ze własnie teraz odpada spory kawałek ale nawet wytrzymało rok hehhee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rzeczywiście cichuteńko tu dzisiaj 🙂
Miły usnął pół godziny temu... co ja z nim mam.. walczę żeby wcześniej zasypiał... bo też chcę mieć coś wieczoru dla siebie.. a on pół godziny się miotał w łóżeczku. jak ok 21:30 go kładę to zasypia szybko.. ale ileż można. Już nawet drzemkę mu przesunęłam, staram się go kłaść ok 11, albo 11:30 na drzemkę. Śpi krótko od 1,5 do 2h.. jak go później kładłam to nawet ponad 3,5h spał i pewnie dlatego potem do 21:30 wojował... no nic zasnął 20:30.
no nic idę sobie walnąć cytrynową herbę 😉 potem prysznic i idę do łóżka jakiś film włączę sobie 🙂

Beti ja nie mam tak dobrze, u nas 7 to norma i mały wstaje jak z zegarkiem w ręku.. no ale wiem że to i tak super w porównaniu z 5:30 więc nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!

My już w domu, jednak wróciliśmy tak jak wyjechaliśmy, w trójkę, stwierdziłam że jeszcze sam nie zostanie... Za tydz przyjeżdża do mnie Mama, Marcin jedzie na jakieś szkolenie, posiedzi z Bo, odpocznie od żłobka parę dni, no i ja od obowiązków domowych...

Byłam u sis poznać małego Leo, przeuroczy jest! ale wiecie co, ja tak małe dziecko widziałam pierwszy raz w życiu w realu! Mój Borys taki jak on jest teraz to był chyba jak byłam może w 8 miesiącu ciąży... jakoś sobie nie wyobrażam jaki on był zaraz po urodzeniu... TAki malutki, drobniutki... on dopiero waży 3 kg! (po wyjściu ze szpitala spadł jej do 2700 i potem przez ponad tydz nic nie przytył! ale już wszystko idzie w dobrą stronę) Wieice co, najlepsze to to że nie wiedziałam jak go wziąć, a dopiero co przecież sama miałam Malucha w domu... BO przy Leo to wielkolud! hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...