Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hrjka 😉
Poczytalam was, zeby wiedziec co u kogo...

Ivi kochana, trzymaj sie cieplo ;*

Beti, zdrowka i wytrwalosci 😉

Mysza nie daj sie tesciowej 😉

Gosia yez zdrowka 😉

Marysia tutaj rozwinęła skrzydla, bawi sie caale dnie, biega ze statsza weronika, uczy sie opiekunczosci na mlodszej o pol roku od siebie julce. Tuli obie 😉 nawyki jej sie nie zmienily, drzemka bez zmian 😉 szybko sie tutaj zadomowila 😉
Zaraz kolacja, mycie i spanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!!

U nas noc do d
Po 4 rano karmienie i cyrki już co 30min
Na szczęście miałam obok m ale i tak masakra....

Wzięłam przed kolacją laktuloze i może po tym go brzuszek bolał...

Dziś jest narazie ok
Niki chciała karuzelke Bo... przyczepilam jej... dzidzius normalnie :-)
Pierwszy raz skończyło się mm a ja tego nie zauważyłam... i to nA śniadanie pusta puszka... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Ale miałam kiepski dzień... a to wszystko przez kiepską (wręcz beznadziejną) drugą noc z rzędu... Obudziłam się jak zombi i tak też poszłam do pracy (jak zombie 😉)
Filipowi wychodzą czwórki - już kują więc już lada dzień!!

W pracy jestem raczej przegrana bo w ogóle ludzisków nie ma - jak kiedyś robiliśmy po 15 umów dziennie tak teraz po 7 (ogólnie na punkt) więc szykuje mi się przymusowy wychowawczy i szukanie pracy... 😮 🤨

Mysza ogólnie to ważność konta sprawdzasz tak: *100# ale tak poza tym to jak np w jednym miesiącu doładujesz np dwa razy to w następnym nie musisz wcale bo każde doładowanie przedłuża Ci ważność konta (oprócz pierwszego bo w pierwszym m-cu musiałaś dwa razy doładować) 🙂 Mam nadzieję że wyjaśniłam, jak coś to pytaj 🙂
A Teściową to masz po prostu chamską i tyle! NIe daj się jej 😉 🤪

Madzia a u którego operatora Rafał pracuje?
OCzywiście jeśli możesz zdradzić tajemnicę 😉

Gosia zdrówka dla Ciebie!! No i oby Bo się nie zaraził 🙂

Beti dla Was dużżżżżoooooo zdrówka :* Dla dzielnego Fifcia i dla dzielnej Mamy też, a co!

Iza a jak nasz maluszek Borysio?? I jak Niki? Nadal się braciszkiem opiekuje i nie wykazuje przemocy wobec niego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malgorzatta napisał(a):
A ja jestem niemową!!! normalnie słowa nie moge wymówić! Wydaje mi się że to struny głosowe, już tak kiedyś miałam...Borys sie chyba obraził, bo nie mam sie jak do niego odezwać nawet! masakra!


Hi hi 🙂 wyobraziłam sobie obrażonego Bo 😉 mi tak chce się śmiać z FIfcia jak się na mnie obraża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
A ja jestem niemową!!! normalnie słowa nie moge wymówić! Wydaje mi się że to struny głosowe, już tak kiedyś miałam...Borys sie chyba obraził, bo nie mam sie jak do niego odezwać nawet! masakra!


Hi hi 🙂 wyobraziłam sobie obrażonego Bo 😉 mi tak chce się śmiać z FIfcia jak się na mnie obraża 😉


Basia on daje takie przedstawienia czasami że szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka! 🙂

Hej Ania fajnie że zajrzalaś 🙂 co u Was??

Gosia zdrówka dla Ciebie, oby głos szybko wrócił 🙂

Basia głowa do góry jak nie ta praca to inna 🙂

Iza mam nadzieję, że to noc będzie dla Was łaskawsza 🙂

u nas ostatnia noc też kiepska, wszystko chyba wina zębów.
Wczoraj byliśmy z Ł w kinie, brat siedział i pilnował Milo 🙂 ale żabol i tak spał więc nie miał nic do roboty 🙂
dzisiaj kupiłam małemu takie gwiazdki fluorescencyjne na sufit 🙂 przykleiłam Miłoszowi nad łóżeczkiem (40 gwiazd różnych wielkości) ale czad!! sama bym mogła tak leżeć i patrzyć w te gwiazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Dzięki temu ze poszłam spać po 22 jestem wyspana. M pojechał po 19 do wawy, właśnie odbiera pesel, składa o becikowe itp i juz go ganiaja z urzędu do urzędu..
Mam nadzieje ze do kąpieli wróci.. I przywozi od razu cegły ;-)
I wczoraj byłam na dole u majstra i przedstawilam mu wizje łazienki;-) ( a czekał juz tylko na te cegły;-)) będę miała lustro na cała ścianę i musi mi troszkę ja zabudowac ;-)

A ja szukam rolet..
Któraś z was ma w salonie np rolety zamiast standart firanki+zaslonki?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Iza ja tu wynajmuję apartament, w łazience mamy duże lustro na całą ścianę... nad półką z umywalką, półka jest coś ala marmur na całą długość ściany i w tym jest umywalka. Ładnie to wygląda, łazienka się wydaje większa 🙂
rolety mamy w sypialniach.. ale oprócz tego do ozdoby zasłonki po bokach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie właśnie...
Bo ja chce rolety ale jesteśmy równo z ziemia, więc jak odsłonę rolety to będzie wszystko widać z ulicy.. Dlatego pomyślałam ze chyba jednak firanka musi byc.. Ale ja nie znoszę firanek i zaslonek więc szukam alternatywy... Fajne są drewniane zaluzje ale chyba w dzien mało światła przepuszczają.. Ja mam jedno duże okno na cały salon i kuchnie więc nie mogę "sciemniac"...

A w łazience blat (tylko ja mam drewniany!!) pod lustrem prawie na cała ścianę (do okna a za oknem tylko kibelek jest) na tym umywalka i nad to lustro ;-)

Bo wczoraj ważył 5800 czyli +300 w tydzień..

Strasznie niespokojnie śpi nawet nie mogę wyjść z pokoju...

Ciekawe jak tam Fifi i Beti...
Basiu nie łam sie! To dopiero połowa miesiąca!!

Zabawka zaczęła sama grać w szafie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj mi też się drewniane żaluzje podobają, są takie klimatyczne.. 🙂

Milo śpi już 2 godziny, ja w tym czasie zdążyłam pojeździć na orbitreku 70minut, wziąć prysznic i przygotować drugie danie 🙂 parowce rosną 🙂 jeszcze tylko mus truskawkowy no i parować parowce 🤪 ciekawe czy Miłoszowi posmakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny normalnie jeszcze mnie trzęsie...
Nie ma dziś m więc teściowa wzięła Niki na spacer, zaraz koło domu jest płac zabaw...
Bo wisiał mi na cycku więc ja spedzilam cały spacer w sypialni ze ssakiem przy cycu..
Po ok godzinie wróciły, Niki sie drze na dole- myślałam ze swiruje bo nie chce do domu.. Teściowa ja wnosi na rękach na górę a moje dziecko normalnie całe zsplakane!! Oczy napuchniete i cały czas wyje (bo płacze to mało!!!) aż sie zanosi. Normalnie histeria juz i furia! Wlozylam Bo do lozeczka (tez zaczął płakać...) i zlapalam ja, tule, głaszcze, mówię do niej a ona nie reaguje.. Wygina sie i płacze tak mocno.. Pytam sie co boli.. Ona tylko płacze i jakby mnie nawet nie poznaje.. Szybko rozebralam i sprawdzam czy krwi nie ma albo jakiejś rany, sama nie wiem...
Dałam jej szybko nurofen- moim zdaniem coś ja bolało bardzo...
Uspokoiła sie dopiero po jakimś czasie, przynioslam jej misia, podusie i kolderke. Zawinelam i tulilismy. W koncu sie uspokoiła... Szlochala jeszcze
Ponad pól godz i tulila sie do mnie...

Teściowa twierdzi ze bawiła sie w piaskownicy i zaczęła płakać tak okropnie... Z niczego... Nie wiem co mam myśleć ale byłam przerażona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...