Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej,
ja przed skalpelem również rozgrzewki nie robię, ćwiczenia nie są aż tak dynamiczne aby trzeba było to robić-tak mi się wydaje.
Dziewczyny chodzę jak kaczka, tak mnie boczki napierniczają.
W nocy nie mogłam się z boku na bok przekręcić 🤔
Kawa stygnie, spijam i do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kochane...

Wczoraj znów miałam atak bólu..
Po 3 pyralginach nie przeszło...
Zwymiotowałam 4 i 5 tabletkę....przestało boleć i przestałam wymiotować około 5, a Alanek zrobił hallo o 5:30.... Czyli bolało mnie 10h!!!!!!!! A spałam 30min....
Zero mleka w cyckach, chyba przez stres i zmęczenie...
Czuję się jakbym lewitowała, a dziś sama jestem.....o ludu!
Boziu, co to jest? Od czego? Wymiękam....

Trzymam za Was kciuki w ćwiczeniach...
Ja dziś tak się czuję, że boję się najgorszego................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂
jestem, jestem 🙂 póki co stronki nie mam, jest to strasznie czasochłonne bo jeszcze nie mam takiej wprawy. Ale coraz szybciej idzie.
Nie zaglądam ostatnio czesto bo doła mam jak czytam o waszych treningach i deprecha mi się włącza że nie mogę ćwiczyć.. choć nie wytrzymałam i zaczęłam na orbitreku godzinkę dziennie ćwiczyć, brzuch nie boli więc już chyba ok.
A jak myślicie można spróbować ten skalpel w moim przypadku?? 🙂))

Ivi bidulo, coś musi być na rzeczy że masz takie ataki bólowe.. Trzymaj się mocno, dasz radę, korzystaj i spij jak tylko nadarzy się jakaś okazja... nawet 15 minut już działa cuda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko, poczekaj jeszcze z dwa miesiące a będziesz sobie pluła w brodę, że nie odpoczywałaś kiedy mogłaś 😉 haha
Jeśli baaaardzo brakuje ci ćwiczeń to znajdź zamiennik... może ćwiczenia na piłce? basen? Pewnie problem w tym, że nie możesz dać sobie wycisku, zgrzać się, spocić i jęczeć z wysiłku... no ale niestety... Nie jesteś teraz sama dla siebie, nosisz małą istotkę pod sercem i to ona jest najważniejsza 🙂
Dasz radę! a później raz, dwa wrócisz do formy i ćwiczeń takich jak lubisz 😘

Iviiiii kochana... 😞 😘 😘 😘 😘 😘 😘 bądź silna!


Marlena postaraj się koniecznie!! 🤪 miło cię widzieć tutaj znowu 😘

Iza maila sprawdź 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata niestety musisz zapomnieć o wycisku!! To tak jak rzucić fajki z dnia na dzien.
Nie jest lekko ale robisz to dla dzidzi ;-)
Spaceruj, plywaj, orbiterek jeśli nie ma przeciwwskazań. Myśle ze siłownia tak na lekko tez. Ostatnio gin sie wypowiadał o aktywnych łamach i kazał tak o 50% odpuścić ale nie o 100%. Chyba ze ciąża zagrożona.

Dopinguj nas!! My będziemy ciebie po porodzie ;-) odkujesz sie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariatki!! Jak słowo daję :-P

Ja dostałam okres, brzuch mnie napierdziela na maxa.. :-(

Rybki kupione. Filip dał mi w kość na zakupach. W każdym sklepie był lizak bo dziecko krzyczy mamo ja chcem lizaka!! A w aucie pierdut na dywanik.. ;-) ale ogrodzenie na grządki kupiłam. Rybki też mamy :-) tylko nie udało się kupić borówki. Ale może Tomek kupi ;-)

U nas dziś na obiad... Pizza :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki dobijcie mnie....
W nocy prosiłam męża żeby mnie tak uderzył abym zemdlała i nie czuła bólu 😞
A dziś żeby było fajniej mam mega biegunkę (wybaczcie) i brzuch boli jak na miesiączkę 😞
Jezu!
Musiałam pojechać po pieluchy bo zorientowałam się rano, że Lenka ma jedną 😮 gdy spali poprosiłam sąsiadkę żeby na Nich zerknęła... Pojechałam, ale prawie nie wróciłam, bo przysnęlo mi się za kierownicą.....
Szokkkkk!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi, nie moze tak byc zeby ciagle ci cos dolegalo... Zdrowie jest najważniejsze! MUSISZ cos z tym zrobic... Bo sie wykoncysz w końcu ;(

Ja standardowo planuje wstac o 7 i nic nie wychodzi z tego
Wczoraj przezylam szok na zakupach.... Marysia zaczyna nosić ciuchy na zmiarowke 104-110... Czemu ona tak szybko rośnie?

U neurologa dowiedziałam sie, że rozwojowi i fizycznie i psych Mala rozwija sie dobrze, ma dobre odruchy... Jest duze ryzyko, ze te napady nieświadomości to padaczka, bo wystapily czynniki... ale bez badan lekarka nie moze postawic diagnozy... Dała skierowanie na eeg, dzis pojde wypytam co i jak no i oczywiscie ile to nas szarpnie po kieszeni ;(

Marysie wczoraj przekupilismy... Nagadaliśmy jej że jak będzie grzeczna to jej kupimy coś... uparła się na Kubusia... więc okey, jak będzie dzielna, i ładnie da się zbadać to kupimy jej Kubusia... i była jak aniołek, pięknie współpracowała, odpowiadała, podawała pani doktor wszystko o co ją prosiła... No i musielismy kupić jej Kubusia... na szczęście piłkę wybrała z puchatkiem za 12zł 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...