Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti bylo wszystko ok a od poniedzialku Maja siedzi w domu, gardlo chyba bo przy placzu mi wymiotowala,nie da sobie looknac do buziuni.Od stycznia idzie do Kuby przedszkola.Jestem ciekawa czy sobie poradzi.Dla nas wygodniej bo wozimy teraz dzieciaki w dwa konce lodzi wiec godzina na to nie starcza a tak szybciej i taniej a i dla Mai lepiej mam nadzieje bo panie w zlobku mowia ze jest super rozwinieta i szkoda jej z maluchami bo nie rozwija sie dalej.Tylko mam problem bo podczas snu nie wola siusiu,nie czeka az sie obudzi tylko sika a wiadomo ze w przedszkolu to jest problem.Nie wiem jak ja nauczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti Wojtek był tylko pare dni w przedszkolu i zdecydowałam sie przerwać do wiosny bo ja łapię wszystko od niego 😞
Myszko nie mam siły wstać z łóżka żeby sprawdzić maść. Wiem że po ok 2 tygodniach już się udało.
Złapałam rota od Wojtka. Od połowy zeszłej nocy do 17ej rzygałam jak kot. Oprócz tego ostra biegunka. O 6 rano pisałam smsa do mojego lekarza co moge brac bo się wykańczam. Na szczęście odpisał i dzięki stoperanowi chociaż zwolniłam odwodnienie...
Teściowa przyjechała do Wojtka bo ja nawet wstać nie mogłam z łóżka. Co wypiłam to zwróciłam. Masakra! Teraz mam zamiar spróbować wypić herbatę i zjeść trochę bułki bo z sił opadłam. Jeny mam nadzieję że dzidzia nie ucierpi przez to moje chorowanie. Wszystko łapię od tego mojego synusia...ehhh
Trzymajcie się dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Iwonka zdrówka!!!

ja nie poszłam do tego chirurga z Bo do oceny czy coś ruszać czy nie... znajomi teraz byli, im znowu powiedzieli żeby do 3 roku życia nic nie ruszać...
a znowu gadałam ze szwagierką i tu Beti wspomniałam o Filipku Twoim, bo ona miała też taką sytuację podobną, że Hubertowie ściągał chirurg, ale ona mówiła że jej kazali to ściągać od razu, nie czekała żadnych trzech dni, bo by sie to zrosło wtedy z powrotem, tak została pouczona....
ja już sama nie wiem co z tym tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko Zdrowka trzymaj sie!!

Myszko u nas było to samo. Boryś sie zachodzil jak wlaczylam inhalator.. Ale wczoraj jakoś ciszej chodził, przyzucilam recznikiem i poszło ale rano- był zmęczony przed drzemka i poszło. Pediatrze od razu powiedziałam ze bedą inhalacje.
I gorzej jest po południu Borysa trzymam 2x5 min z przerwa 10 min bo to dwa rozne leki. Nebbud i drugie coś w krokach i mucosolvan plus sól.
Niki grzecznie siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂

mam nadzieję, ze u Was wszystko dobrze, dzieciaczki zdrowe i w ogole.
U nas wszystko dobrze 🙂
Maja wisi na cycu, ciesze sie bo zlapala cyca bez problemu, nie tak jak z Miloszkiem bylo, same problemy i skonczylo sie na sciaganiu do butelki..
Poza tym w przeciwienstwie do Milosza (poki co) Maja spi, je i robi kupki 🙂 W zasadzie Majka nie spi w ciagu dobu tyle co Miloszek spal 🙂Milo grzeczny, nie jest jakos szczegolnie zazdrosny, zainteresowany siostra, patrzy jak ja kapiemy, przyglda sie jak karmie. tylko jak to dziecko w jego wieku jest jeszcze nieostrozny. np jak przewijam Maje na lozku to wchodzi i chce skakac, no ale tlumaczymy ze moze zrobic Mai krzywde bo ona jest taka malutka itd..

Co do porodu expresowy 🙂 o 6 pojechalismy, wszystko spr i stwierdzili ze zel niekonieczny bo jest rozwarcie ze moga od razu wody przebic. od przebicia ok 9 zaczely sie pierwsze skurcze regularne, ale lekki, przed 10 poszlam stwierdzili ze jeszcze dluga droga. Ale skurcze sie tak nasilily ze o 11 powiedzialam ze nie dam rady i poszlismy spr. Po 11 sprwidzili mi rozwarcie bylo 7cm, poporsilam epidural. Polozna poszla po lekarza, jak wrocila po 15min nie mogli juz dac epiduralu, bo bylo 10cm, glowka w kanale i zaczelo sie parcie. parlam 22min, byloby szybciej ale Maja miala okrecona pepowine wokol szyjki, na szczescie wszystko bylo dobrze, bez komplikacji. Mama dawala czadu i wygrala z pepowina 🙂Takze moge w koncu zobaczyc co znaczy calkowicie naturalny porod bez wspomagaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nawet nie wiecie jaka czuje ulge ze Maja nie gardzi cycem tylko ciagnie go ze hej 🙂

tylko brodawki bola jak cholera.. 🙂 i krwawia tez. Staram sie ja dobrze przykladac do cyca, wydaje mi sie ze dosc gleboko chwyta a mimo to boli jak cholera.. ale zaciskam zeby i ciesze sie karmieniem, w koncu caly ten dyskomfort minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...