Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Martyna ja z wyglądu mam podobne garnki, tylko były droższe, kupiłam z 5 lat temu w centrum Witek, ale musiałabym sprawdzić z jakiej są firmy, Ja jestem z nich bardzo zadowolona, fajnie - łatwo się czyszczą, nie robią się żadne plamy itd... mogę Ci sprawdzić ale dopiero w niedzielę jakie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do tej pożyczki teściom, to M sie tłumaczył, że gdyby chodziło o moich rodziców to by zrobił tak samo.... a niech tam, może i tak, ale rzeczywiście mógł się dogadać z nimi, że też pieniądze ściąga z takiego konta... M był jeszcze chrzestnym na tych chrzcinach, potem święta, z odsetek zwróciłby nam sie prezent na chrzciny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc!! 🙂

Mamusie wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku! oby był lepszy od 2013!! 🙂

Przepraszam, żę tak długo nie mnie nie było, wcale nie olałam forum jak tu czytałam że takie domniemania są, z resztą na FB wchodzę że spr wiadomości i wychodzę. Nie mam czasu! Z dwójką to jest jakiś koszmar! do tego u Mai pojawiły się kolki,na szczęście odpukać w niemalowane od dwóch dni jest aspokojniej. Kolki nie były mega mocne ale jednak było prężenie, bączki z płaczem itd.. Teraz widzę że jedno dziecko to jest luksus jeśli chodzi o czas wolny! 🙂 Jeśli ktoś narzeka to nie wie co mówi 🙂
Jeszcze teraz Milo ma gile z niedzieli na poniedziałek w nocy się zaczęło, więc dodatkowa praca, izolowanie Mai żeby jej nie zaraził.. mycie rąk za 1000 razy dziennie, na szczęście póki co Majka zdrowa, bo nie wyobrażam sobie kataru u 6tygodniowego dzieciaczka..

Gosia super, że dziewczynka została dziewczynką! no i miłego leniuchowania życzę, a rozstępami się nie przejmuj, są różne specyfiki, zabiegi kosmetyczne które redukują ich widoczność. A co do wypłaty kasy z Waszego konta oszczędnościowego bez kontaktu z Tobą to ja bym w takiej sytuacji chyba udusiła mojego..
Gdzie jest Iwonka, ciekawe jak nasza druga ciężaróweczka 🙂

Co do tematu teściowych, ja sie nie wypowiadam, bo swojej wręcz nie cierpię.. wkurza mnie jak coś mi wmawia... np całą ciążę mi wmawiała że będzie drugi chłopak, bo ona samych chłopów rodziła. a co ma piernik do wiatraka.. moja mama miała mnie i dwóch chłopców.. tak samo z kolorem oczu, Majka ma niebieskie póki co i raczej takie zostaną bo aż białka ma niebieskawe i ten kolor jest taki jasny. Milo na tym etapie miał takie niebiesko-szare i zmieniły mu się na taki nieokreślony kolor zielono-piwny.. a ta mi tu gada że Mai się zmienią na piwne bo u niej wszystkie dzieci mają piwne.. nosz kurw.. i tak będzie Ci wmawiać jakby na złość chciała zrobić..
taka w ogóle dupa wołowa z niej, całe życie w domu i tak ciągle oczekuje że skoro my za granicą to mamy obowiązek im pomagać... 😮 wkurza mnie takie coś niech ruszy dupsko do roboty, mówiłam jej że może poszukać jakiegoś dzieciaczka do opieki,ale ona twierdzi że za 600zl miesięcznie to jej się nie opłaca.. nosz kurde mole, bo liczy na to że dzieci jej będą pomagać. Na szczęście mój Łukasz bez porozumienia ze mną nic nie robi 🙂 daleko w dupie ich mam! 🙂 sorki za wywód i szczerość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, piszę szybko…
Będę coś więcej wiedziała dziś popołudniu…
Lenka ma podejrzenie zapalenia płuc, Alanek w sumie nie lepiej…
Byłam wczoraj z Lenką na prześwietleniu, dziś wyniki i jeszcze dziś byliśmy na pobraniu krwi…wyniki po 16:00…

Mamy dla Lenki inhalacje ze sterydem…

Nie mam siły…
Sama ze sobą też dziś idę do internisty, bo może to ja jestem źródłem infekcji….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane ja żyję i staram sie czytać ale ostatnio kipeskawo z czasem:/

Miałam męża na święta:] Piękne 2 tygodnie.

Teraz znów sama aż do końca kwietnia...

Mam właśnie 5 prac semestralnych do pisania...cięzko bo w wolnym czasie to ja albo mam inne obowiązki a w nocy to padam na twarz...
Presja jest ogromna a ciąża robi swoje. Wojtek tez taki absorbujący że hoho
Ostatnio wszędzie mi się wspina! Na parapet, kaloryfery a stamtąd na komody, na łóżko piętrowe gdzie specjalnie jeszcze nie ma materacu u góry ani drabinki!
Podkłada co bądź i na rączkach sie podciąga!!!! Siłacz jeden! Latam za nim i co chwila sprawdzam!

Ja za dużo łaziłam wszędzie, za dużo kilometrów no i mało odpoczynku bo i jak? I mam teraz przeciązenie na krocze czy jakoś tak. Boli czasem jak zaraz po porodzie a lekarz mnie straszy że jak nie zmienie postępowania to będe miała naprawe problem przy ciężkiej ciąży już 😞 Kości łonowe sie będą rozchodzić. Dwie koleżanki miały w ciąży taki problem ale już w zaawansowanej ciąży i mówiły że czasem wyły z bólu 😞 Ale łatwo powiedzieć jak muszę sama wszystko robić i opiekowac się takim żywym dzieckiem? Jedynie autem już jeżdżę na zakupy, nie łaże wszędzie tyle.

Brzucha nie mam prawie wcale. Nic jeszcze nie przytyłam. Czasem czuję ruchy. Wciaż nie mam apetytu, jem z rozsądku. Włosy mi leca na potęgę, i wciaz mnie wysypuje. Ta cała ciąża to przeciwieństwo pierwszej 🙂
Uspokajam sie tylko na usg jak lekarz mówi że dzidziuś ładnie rośnie. Bo wiecie dziwne dla mnie że jeszcze nic nie przytyłam no i że brzuszek malutki a to już 18 tydzień. Teraz za tydzień mam usg. Moze już sie dowiem czy faktycznie drugi synuś tam siedzi. Lekarz mi powiedzieł 19 grudnia że nie może mi jeszcze powiedzieć jaka płęć ale może zasugerować i zasugerował synka 🙂

Przepraszam że taka słaba ze mnie czerwcóweczka tutaj ale dopóki nie napisze tych prac to ja słabo z czasem:/ Wybaczcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...