Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A u Nas u Alanka zapalenie jamy ustnej...........
Mam Sachol ale pisze w przeciwwskazaniach aby nie stosować u dzieci poniżej 3 lat... poa tym lekarka Nam mówiła aby kupić TOŁPA CHAMOSALDONT tylko GDZIEEEEEE?? 😞
Mam dość nieprzespanych nocy, wrzasków, marudzenia....ostatnio brak mi moc sprawczej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
A u Nas u Alanka zapalenie jamy ustnej...........
Mam Sachol ale pisze w przeciwwskazaniach aby nie stosować u dzieci poniżej 3 lat... poa tym lekarka Nam mówiła aby kupić TOŁPA CHAMOSALDONT tylko GDZIEEEEEE?? 😞
Mam dość nieprzespanych nocy, wrzasków, marudzenia....ostatnio brak mi moc sprawczej....


Ivi może w necie? o ile to nie jest na receptę....
Współczuję Ci, że coś znowu się przyplątało... i życzę żeby moc sprawcza wróciła 🙂

Wiecie co, ja po moich doświadczeniach z Bo, nawet sobie nie wyobrażam że tym razem mogłoby by być inaczej niż poprzednio, nawet nie biorę pod uwagę że mogą mnie czekać jakieś nieprzespane noce, kolki czy cokolwiek takiego.... obym się obudziła z ręką w nocniku! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti super że łóżeczko zakupione!!!
A co do historii z Twoim T to ja Cię doskonale rozumiem, mój M jest taki sam, uważa że wszystkie rzeczy typu kosmetyki, nowa torebka czy portfel, no cokolwiek z takich pierdół to jest w ogóle do życia niepotrzebne.... dla niego to nie wiem, chyba całą kasę to powinnam wydawać na książki! Wkurza mnie to, bo zarabiam, i dlaczego mam sobie odmawiać drobnych przyjemności?
Mój M jest tak nauczony z domu, teściowa teraz żałuje że tak robili, teść siedział w kanadzie, każdy grosz jaki przysłał wpakowali w działkę i budowę domu, nic na siebie, mówi że czasem na chleb pożyczała, mogła tych materiałów na budowę nie kupić z raz chociaż! ona tak samo jako nauczycielka co dostała jakąś dodatkową kasę to pakowała w cegły albo coś takiego.... wszystkiego sobie odmawiali, ciuchy przerabiała, zbierała używane... im to wszystko zostało do dziś! Najgorsze jest to, że tą cholerską działkę z tym domem sprzedali teraz za grosze, żeby dać Ewelinie kasę na wkład własny na mieszkanie w krk.... i tak się z tym spóźnili, no ale nieważne... i po co ty wszytko im było? Marcin i Renata są skrzywieni,, jedynie Ewelina jakoś inaczej myśli, może dlatego że jst młodsza? Renata np chociaż stać ją na wszystko (zarabia prawie 10 tys miesięcznie!) uprawia zbieractwo, przykład, wszystkie ciuszki po wszystkich dzieciach w okolicy, bo się przydadzą, jej, potem komuś (np. mi!) albo biednym dzieciom! NIe ważne jaki to ma wygląd, ważne że jest! Przyjeżdża czasem z reklamówką ciuchów dla Bo! są tam np. buty, wg niej nowe nie używane, a podeszwa cała w błocie, w bucie dziura... masakra.
Teściowa na ślub E nie kupiła sobie nowej sukienki, przerabiała gdzieś u krawcowej jakąś starą!!! KIedyś mi się żaliła, bo najechałam już na Marcina do niej że jest taka żyła i wypomina mi wszytsko, to mówiła że to jej wina, sama nie potrafi się uwolnić od poprzedniego życia...
Wczoraj z M miałam awanturę o wózek, mamy wózek po Bo, ale jest naprawdę mega zużyty, bo jakoś nie oszczędzałam go specjalnie, naprawdę braliśy go wszędzie, nie jeździłam tylko po chodniku, po polu też dał radę! dodatkowo w spacerówce urwała się jakaś część.... M nie kupi nowego bo jest stary! i koniec rozmowy.
Przez te historie też mam ochotę coś z tym zrobić, bo mnie doprowadza to do szału. Zastanawiam sie od jakiegoś czasu nad rozdzielnością majątkową, tak chociaż niech się przestraszy, może to da mu do myślenia...

Jak robię zakupy jakieś, to M się obraża, nie odzywa się do mnie potem, ale wiecie co, mam to już w d. I ten wózek też kupię. Najwyżej zejdzie na zawał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu syropy bez recepty http://www.ceneo.pl/4774960#tab=reviews ten bierzemy rano a ten wieczorem http://www.ceneo.pl/4775594#tab=reviews tylko widzę , że tu ceny są fajne ja w aptece płacę ok 50 zł 😮 😮 😮 😮 kubuś jeszcze rano bierze to i podobno to jest lepsze od innych priobiotyków bo ma silne działanie przeciwwirusowe http://www.ceneo.pl/25761507#tab=spec i też tu jest sporo tańsze, my płacimy ok 32 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota ja też większość rzeczy mam czarnych, chociaż od jakiegoś czasu racji wieku staram sie coś na przekór sobie kupić w innym kolorze, chociażby szarym, i nawet jakoś udało mi się tą moja czarną garderobę przełamać....
Powiem Ci tak, ja widzę że w dużej mierze wszystko zależy od jakości ciuchów, jak coś jest dobre to nawet piorąc w proszku do białych ciuchów nic z tym sie nie stanie...
Ja staram sie mieć zawsze jakis płyn do prania czarnych rzeczy, na długo starczają, ale czy rzeczywiście one działają? nie potrafię Ci powiedzieć... głupie to trochę w sumei po co piorę? heheh 🙂 Przeważnie mam perwoll, ale widziałam teraz persil do czarnego i chyba sie na to skuszę następnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój M uważa że wszystko co jest poza niezbędnym minimum jest zbędne!
Przykład zostałam w jednych butach teraz na zimę, i to na obcasie, wysokim, w ciąży wiecie jak to jest, za pewnie sie w nich nie czuję, a szczególnie jak jest ślisko... zresztą już czuję że punkt ciężkości mi się przeniósł i jest mi niewygodnie... chce kupić jakieś płaskie, ale wg M po co, skoro buty przecież mam! on nawet nie czai że nie mam w czym lecieć na sanki z Bo! (do zeszłego tygodnia miałam jakieś płaskie, ale niestety musiałam wywalić bo sie rozwaliły). Chyba sie ubiorę w te obcasy i pójdę z tymi sankami w pole to może taki widok do niego przemówi! i tak jest ze wszystkim prawie... same powiedzcie że zwariować można!
KOsmetyki to jest juz w ogóle przegięcie by kupować, przecież można żyć bez pudru czy tuszu do rzęs!

najlepiej by było jakby wszystko poszło na konto oszczędnościowe, bo 'oszczędności mojego M tak uspokajają'....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam rano zrobić sobie badania, zaraz zobaczę czy mam wyniki już, mam nadz że nie będę musiała brać dalej tego żelaza!
Byłam w pracy po drodze, dobrze że tam nie siedzę bo nastroje takie słabe, depresji można się nabawić!

no to będę musiała jeść dalej to żelazo, beznadzieja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti super ze ręka juz ok

Gosiu po prostu idź do sklepu i kup sobie te buty
Oni robią z pieniędzmi co chcą. A moze ty masz takie samo zdanie nt jego oszczędzania co on nt wydawania. I powiedz mi czemu jego zdanie ma byc ważniejsze??
Wrrr mój jest ok. Dostaje od niego kasę na prezent na ciuchy czy wypady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz Iza, ja tak robię, nie przejmuję sie wcale, mimo iż M sie do mnie potem nie odzywa, czy ma zawał, hehehe, napisałam tylko że on taki jest i tak ma... ja pracuje, zarabiam i to nawet więcej niż M (nigdy w życiu nie użyłam tego jako argumentu), nie zostałam wychowana tak by dać sie stłamsić. Za bardzo szanuję siebie.
Po prostu drażni mnie to jego zachowanie, że jest coraz gorzej zamiast lepiej... tłumaczę mu jak to wygląda z zewnątrz i on sam mi przyznaje racje czasem, ale potem znowu się tak zachowuje... i tego mam dość, bo niby dlaczego mamy sie kłócić i tracić energię o takie pierdoły?

Napisałam taki przykład, bo widzicie, sytuacja taka, ciąża i buty na wysokim obcasie na zimę, a on i tak nie widzi problemu! po prostu zanim pójdę i kupię te buty chciałam żeby może w końcu sam dostrzegł problem i przyznał mi rację, taki test, ale niestety znowu niezaliczony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...