Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Iwonka ale jaja!!!!! Gratulacje oczywiście córeczki! Pewnie jeszcze jesteś w szoku!

A co do odwiedzin, to mam nadzieję że kiedyś się jakoś zgadamy, i rzeczywiście uda nam sie spotkać, tym bardzie że ja często jestem w Piasecznie, albo przejazdem (mam rodzinę w okolicach Grójca, w tym babcię i z wawy jeżdżę przez Piaseczno) albo w moim ulubionym outlecie FH!

Nadia śliczne imię, pamiętam jak byłam skonfliktowana o moje imię z rodzicami to chciałam urzędowo zmienić na takie właśnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dorotka oby rozkręciło się z tym nocniczkiem na dobre 🙂

a co butów u mnie to samo! mega wielkie zimówki też juz za małe, co dziwne dwu miesięczne! Mojemu Bo tak szybko stopa rośnie że zwariować można, kapcie u mnie są na 2 miesiące! Wczoraj była u mnie w odwiedzinach moja ciotka z Igorem który jest o 3 miechy młodszy od Bo, on ma rozmiar 22 a Bo 27!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Beti to super pilnuj teraz i dobrze zrobilas bo moglo znów sie cholerstwo zrosnac. U nas tournee po prababciach. Dzieci zdrowe tylko oka z nich spuścić nie mogę Borys wspina sie na wszystko osratnio konik bujany i gasi swiatlo albo pojemnik na mąkę i drzwi otwiera.. Zaczyna mówić Czapka Cicho Jeszcze Daj Chce Mama Tata Baba ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
dziewczyny orientujecie sie w butach bartka? na allegro sa trampki za 40 zł czy to mozliwe???
ostatnio kupowałąm befado ale trampki befado sa jakos dziwnie wyprofilowane,jeden typ z jedną rzepą nie wchodzi choc wkładka za duza bo za wysokie młody ma podbicie, drugi typ trampek z dwiema rzepami maja dziwnie tył zrobiony za bardzo po skosie i mu odciskaja na nozkach tył chociaz ma luz.
http://allegro.pl/chlopiece-trampki-kapcie-bartek-r-25-15-5-cm-i3949319523.html
tu np są niby bartki.ale ta cena dla mnie podejrzana.kika osob ma tego typu trampki niby bartka.



Beti to są buty Bartka, znalazłam w sklepie internetowym Bartka takie podobne i prawie w takiej samej cenie:
http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/21693/t-02410niebieskiea.html

a te już chyba takie same:
http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/22652/t-02543szary.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do imienia to damy jedno, u mnie w rodzinie nie ma tradycji takiej że się nadaje kilka, a Marcin znowu uważa że to zbędne (u niego wszyscy po 2 imiona).... drugie imię często jest problemem, sporo pomyłek jest potem w dokumentach itd... u nas w sądzie przeklinamy często dzieci z dwoma imionami i jeszcze te z dwoma nazwiskami.... jeszcze teraz jak rodzice sie nie dogaduja przy ustalaniu ojcostwa co do nazwiska to przykro bardzo, dostają nazwisko po mamusi i tatusiu, co czasem brzmi śmiesznie.... tłumaczymy im na sali, ale jak się uprą to tak mają, do niedawna sedzia mógł wybrać któreś nazwisko, ale teraz jak sie zmieniła ustawa to nie ma przepuść, jest przez to teraz pełno dziwacznych tworów...
jak jest kilkoro dzieci w rodzinie, każde po 2 imiona, 2 nazwiska - wiecie ile błędów można zrobić w wyroku czy post.... maskara! heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
dziewczyny co chcą dac dziecko do przedszkola panstwowego pilnujcie terminów bo to juz lada dzien! w niektórych miejscach mozliwe ze juz!


Beti a Ty nie zapisujesz Filipka do przedszkola?

U nas wszędzie nabór elektroniczny, rusza z początkiem marca i trwa do końca marca. Właśnie jestem w temacie, obczajam dziś co i jak, byłam rano w pracy po zaświadczenie że pracuję, zawsze to dodatkowe pkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...