Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Beti u nas przedszkola, żłobki do 18! ale zobacz sobie, bo to niemożliwe jest, może do tej godziny dziecko jest bezpłatnie?

Idę dziś do fryzjera, nie mam pomysłu na fryzurę, muszę coś zrobić innego już ze sobą, bo mam już dość siebei w lustrze... idę dziś wybadać nowy salon który otworzył się koło mnie, więc na razie bez farbowania, tylko cięcie, jak mi się spodoba to pójdę tam na poszukiwania chłodnego odcienia w przyszłym tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nowy fryzjer sprawdzony! jestem bardzo zadowolona! profesjonalnie, tanio, dostałam mnóstwo gratisów - szampony, odżywki z matrixa - a ta fryzjerka chyba zostanie moją przyjaciółką 😉 hehehe tak się zagadałyśmy jakbyśmy znały od dziecka!
Gadałam z nią o tym chłodnym odcieniu, ona mi mówiła że w ciaży sie różne rzeczy dzieją, oan ma ostatnio pecha i co ma klientkę w ciąży to każdy odcień ciepły wychodzi jej chłodny, to może ze mna będzie na odwrót... no i ta olia i piaskowy blond - co sobie kiedyś zaaplikowałam, jest to odcień ciepły a farba jest bardziej inwazyjna niż te u fryzjera, i po prostu trzeba wytrawić ten żółty odcień z włosów... mówi żebym poczekała jescze i po porodzie spróbowała, niż teraz robić eksperymenty, skoro tyle razy nie wyszło... może ma rację? na razie mnie tak obcięła że odrost w ogóle nie widoczny, więc na 2 tyg jescze mam spokój, ale nie wiem jak to wycyrklować potem, w międzyczasie święta, potem muszę sie szykować do szpitala, pasowało by mieć świeżą fryzurę....
z Bo załatwiłam sie tak, że poszłam po porodzie do fryzjera, włosy nie chciały przyjąć koloru i siedziałam tam 6 godz, to było niecałe 2 tyg po porodzie, M rodzina miała wtedy przyjechać zobaczyć Bo a ja utknęłam u fryzjera i myślałam że mi cycki strzelą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti u nas nie ma kolejności zgłoszeń! ale sprawdź u siebie, bo Wiesz co miasto to różnie może być... ja np. wczoraj wymyśliłam jeszcze jedno przedszkole, dodałam je w systemie i muszę iść dziś zanieść wniosek jeszcze raz do przedszkola pierwszego wyboru. JEdno przedszkole mam koło domu a to drugie koło mojej pracy, pierwsze zaznaczyłam jako priorytet, a to drugie to na w razie co... Jak nie liczy sie u Ciebie kolejność zgłoszeń to nie masz co sie śpieszyć rzeczywiście... Ale sprawdź to sobie Beti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti weszłam na Twoją stroną do naboru i rzeczywiście u Ciebie nie można potem już zrobić zmiany! A informacji o kolejności zgłoszeń czy jest czy nie - w ogóle nie ma! Zadzwoń do jakiekolwiek przedszkola i dopytaj najlepiej, ja wczoraj też dzwoniłam, żeby dopytać co zrobić skoro rozszerzyłam wniosek, do jakiegoś pierwszego lepszego bo w tych co zapisałam Bo nikt nie odbierał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota nie jest zła ta olia, wg tej fryzjerki to jedna z lepszych farb, tylko wszystkie farby do nakładania w domu są bardziej inwazyjne niż te u fryzjera, dlatego np ciepły odcień trudno potem zastąpić ot tak zimnym... jak dla mnie ta olia jest mega, bo robiąc ostatnio jasny blond z czarnym odrostem ok 2 cm - nie ma różnicy między odrostem a resztą, co przez x lat nie było możliwością do uzyskania bez rozjaśniania u fryzjera!

pogoda nie powiem do czego, Bo juz mi ledwo wisi, idę go połozyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zniknęłyście???

Wiecie co, byłam dziś u mojej orto na kontroli, zgadałyśmy sie o przedszkolach... ona ma 5-latkę no i mówiła mi teraz że załatwiała w jakiejś poradni pedag-psych jej odroczenie do szkoły.... i tym samym dała mi do myślenia że nasze szkraby za 2 lata pójdą najnormalniej w świecie do prawdziwej szkoły, pewnie już bez możliwości takiego odroczenia, po tylko 2 latach w przedszkolu! przeraziło mnie to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti aż tak w szczegóły nie wnikałam, ale chyba tam gdzie jej córka chodzi do przedszkola nie ma grupy zerówkowej i musiałaby iść normalnie do szkoły, bo mówiła mi coś świetlicy, i nie chce żeby taka 5 latka już pół dnia spędziła na świetlicy...

jak docelowo to ma wyglądać to nie mam pojęcia, pewnie to będzie zależało od tego czy przedszkola będą miały miejsce na grupę zerówkową, ale fakt faktem nasze dzieci będą miały już obowiązek jako 5 latki szkolny... Kurdę tyle tych petycji podpisywałam i nic z tego, mam nadzieję ze to się jeszcze zmieni...

Ale wiesz co Beti, do jednego przedszkola co zapisałam Bo, chyba była informacja że w tym roku będzie o jedną grupę mniej bo została zabrana im sala, może na grupę zerówkową właśnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W weekend mam mieć gości, przyjeżdża moja siostra ze swoim małym i mężem, no i chyab moja mama się z nimi wybierze, a moje okna czarne! mam nadz że te prognozy się sprawdzą i jutro czy w pt będzie super ciepło to zdążę z tymi oknami, muszę je umyć teraz, potem tylko odświeżę przed porodem płynem do szyb. Będzie miał mi wreszcie kto zostać z Bo i wybierzemy się z M na zakupy w końcu, bo totalnie jestem w d... i nic jeszcze nie mam dla małej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam niedoczynność tarczycy 😞 Byłam dziś u lekarza z wynikami powtórzonymi i robił mi usg. Z mała Dzięki Bogu wszystko ok. Lekarz mówi że jak sie leczy niedoczynnosć w ciązy to dzieci rodza sie zdrowe. Pytanie jedynie mam czy jak sie leczy od poczatku ciązy czy w ogóle. Że nieby czesto sie zdarza w ciązy mieć problemy z tarczycą:/ Ale ja sie mimo wszystko martwie. Niepotrzebnie poczytałam o tym. Jeny ja sie chyba wykończe do tego czerwca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wczoraj umyłam te okna, jak kończyłam to wrócił z pracy M, umyłam jeszcze balkon, wypraliśmy firanki, pozwijaliśmy dywany i wytrzepaliśmy, wyczyściliśmy podłogi łącznie z pastowaniem drewnianych, tak więc w domu mam mega czysto! Tak nas wzięło! A te okna to musiałam ruszyć, w krk jest mega smog co się odbija na balkonie i oknach a dodatkowo mam nową budowę zaraz koło mojego bloku, więc wiadomo, kurzy się okropnie!

Dziś byłam u gina, moja mała ma już prawie 2 kg, ja 57, no i ogólnie wszystko ok, mała mega nisko, ale rana po cc jeszcze trzyma na szczęście 🙂

JUtro mam najazd rodzinny, moja mama też przybędzie, więc od rana muszę sie wykazać kulinarnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...