Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
he a ja myslałam że bylas tutaj Dorotko na swieta nie miałąm na mysli Ciebie sorki 😉
moj rok narazie dobry dalej. spłącilismy jeden dług 🙂 dzieki pitowi.został jeszcze jeden plus odkłądac na ogrzewanie bo bedzie dopłata wg pomierników i wyjdziemy na prostą.
fajna tablica pewnie Martynka zachwycona! ze zdjec to ona wogole na 3 lata nie wygladą.tylko na duzo wiecej.
Gosia ja mam quinny zapp i ale jazda tez jest zmieniony. nowa wersja ma mozliwosc regulacji siedzenia i sprzedaja z pałakiem na allegro! chyba mizerny daszek tez zwiekszony bo na niektórych zdjeciach wyglada jakby jednak był duzo wiekszy.. ale bez regulacji i bez pałaka to bardziej wozek dla 2-2,5 latka na okazjonalne wyprawy,dobrze ze sa solidne pasy. wozek drugie dziecko juz wozi bo po siostrze a wyglada nadal solidnie. rama wyglada spoko, wiec az sie dziwie ze Ci sie złąmałą ciezko mi było sie przekonac do 3kołowca, bo ich nie znosze hahahaha ale jest leciutki wydaje mi sie ze koło 5 kg wazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i weź ktos moze sobie kupowac zappa na allegro uzywany myslac ze sie rozkłada a tu sie trafi wersja moja i zaskoczenie 😮 powinni całkiem zmienic nazwe, a takto dodali tylko do zappa słowko xtra. no ale na allegro ida uzywane jako zapp tylko te nowe wersje.bo luknełam ile za zappa uzywanego biora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko jak Ci sie generalnie jeździ z młodą z tyłu na rowerze? grzeczna jest wtedy? jakie siedzisko kupowałąs?i czy jestes z niego zadowolona. ja wogole bagaznika nie miałam wiec nie wiem jak to jest jezdzic z obciazeniem z tyłu 😮 troche sie obawiam ze bedzie mnie zarzucac. teskni mi sie za jazda na rowerze, odkad zaszłam w ciaze zero roweru 😞 na dodatek ojcu pozyczyłam rower na czas mojej nieaktywnosci i miał wypadek na przejsciu jechał i samochod wjechał w niego.oboje winni.jemu nic sie nie stało.rower pokrzywiony, naprawiony juz ale na wozenie dziecka to sie nie nadaje taki powypadkowy.wiec zostałąm bez roweru buu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z ramą to fakt.ja miałam gorala meskiego no bo w moim wieku jak wybierałąm rower (lat 15cie) to obciach było miec damski 😁 .dobra sprawa ze miał indeksowane w manetkach przerzutki, zamaist pstrykac to wystarczyło przekrecic raczką i sie przerzutka zmieniała. dzis wybrałabym rower damski włąsnie hehe zwłąszcza ze juz raz wywrotke w krocze jadac na górskim szlaku miałam 😁 zdecydowanie lepiej sie wchodzi na taki rower i schodzi.i siodełka mają lepsze.dzieki za info o tych siedziskach.byłam na razie w jednym sklepie obczajac powoli. i roznice sa drastyczne albo 200 zł albo 400 zł te ostatnie maja wiecej certyfikatów wiec samo za siebie mowi moze to ten sam typ był co wasze siedzisko musze obczaic nazwy bo nawet nie spisałąm.dzis rowery mozna nawet na raty kupowac wiec fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko tez masz z przerzutkami w raczce zmienianymi? bo jakos jak patrze na zdjecie to wydaje mi sie ze masz indeksowane w manetkach tak samo.
z tą folią to super sprawa, nei wiedziałam ze to tapeta. wczesniej myslałąmz eto farba a ostatnio ze w koncu tablice normalna przywierciliscie lub cos takiego. czad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
waga 14,4kg na mojej wadze wiec nareszcie do przodu i lepiej juz wyglada !!! 2 kg od sierpnia przybrał, wszystko dzieki braku chorob tfu tfu tfu. no i meczarni w karmieniu badz co badz ale je godzinami. jednak mysle z ejuz nie mamy niedowagi, ale ktoz to wie. okaze sie w sierpniu pewnie do przedszkola trzeba bedzie jakis papierek to sie zwazymy. co do wzrostu to wg mojej miary przy scianie młody miał miesiac temu 96 cm wiec nie jakos duzo.ale wsrod rowiesników spotykanych to jest taki sam.ja nie wiem co ta twoja tesciowa odwala. chyba grubego dziecka nie widziała. ja tam nie widze zeby cos z Tyną wzgledem wagi było nie halo.ona wg mnie urosła ale wzwyz 🙂
czad zapomniałąbym potwierdzic wole przyjecia do przedszkola. czas do jutra !!!! dzis w urzedzie pracy z młodym byłąm. wziełam wozek i dobrze zrobiłam. i tak skopał pani biurko.nic musiałam sie odnotowac. i ale czad okazało sie ze mnie maja cały czas jako samotna matka bo tak ich system robi. ja mowie ze nie jestem smaotna matka i nigdy nie zgłaszałąm u nich czegos takiego a ona no to co z tego bo ich system tak robi jak ktos ma dziecko i nie jest hajtnięty. i ze wzgledu na ten fakt mogłabym isc na staz gdyby sie znalazł ( co i tak lipa okazała sie). a ja myslałąm ze na staz mogłąbym isc z innego punktu-ze nei podjełąm pracy po urodzeniu bo tak przy zapisie do urzedu mi babka mowiłą.brak kompetencji jak widac bo do zatrudnienia sie wliczał moj urlop zaległy. eh. ale i tak mnie to nei załamuje ze po slubie juz zero szans na staz, bo po slubie sie wyrejestrowuje z urzedu i ide nawet na dorywcze zleceniówki na kase fiskalną,tylko niech T. mnie ubezpieczy i mam wolna reke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj Filip nawet nie powie ze ma na imie Filip! eh... jak pytam jaką bajkę chcesz to mi odpowiada pytaniem " jaką bajkę chcesz".niektórych pytan nie rozumie.powtarza wszystko ale z dialogiem czasem ciezko.mam nadzieje ze sie to zmieni, teraz to w sumie tylko ja z nim spedzam czas i nie słyszy tak dialogów miedzy innymi osobami. tyle co ja gadam z nim i na spacerze troche słyszy i w bajkach.
ale pannica sobie dodała latek hehehe tak czy siak. kiedys bedzie sie odmładzac a nie postarzac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do diet Dorotko jak tam tarczyca? bo ja to juz widze po sobie ze bez hormonów to ja nie schudne zbyt duzo. znowu moge sie odchudzac jesc mało i lipa z tego. bo przed swietami jadłam bardzo mało. czasem cos cwiczyłam na wieczor raz wtygodniu tylko jakies aerobowe, ale sam fakt ze baaaardzo mało jadłam liczyłam kcal wiec było to 500 kcal nawet i co i waga z dnia na dzien NIC NIE SPADAŁA tzn po pierwszych 2 dniach spadła 300 gram a potem ani grama przez 2 tygodnie!!!a wyprawy na piechote tez były wiec ruchu tez miałam.wiec jak nic hormony znowu robia swoje zwąłszcza ze cykle mi sie znów wydłuzają.eh ale nie moge juz brac hormonów i d..a bedzie. moge sie zagłodzic a i tak nie schudne.tarczyce chyba tez musze sobie zbadac. ale staawiam na jajniki, bo to było i znowu sie zaczyna na nowo.eh.no a teraz po swietach to mam jeszcze kilo do przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł Mamusie!
Ale popisałyście! I Martyna się pokazała, napisz co u Ciebie!

Pierwsze i najważniejsze: Borys dostał sie do przedszkola!!!!!!!
najnormalniej w świecie, w końcu, bez żądnego kombinowania, załatwiania, znajomości, łapówek i kupy nerwów!!!! chociaż raz coś poszło ot tak po prostu! do 5 maja mam podpisać umowę! i to przedszkole co mam 5 minut od domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota super pomysł z ta tablicą!!!!! bardzo mis ie to podoba, też myślałam że normalnie dałaś tam taką płytę! fajne to!

a co do tego dukana, ja bym tam spróbowała, znam wiele osób które z tego korzystały i autentycznie schudły i bez jakiegoś efektu jojo, fakt że ta dieta wyniszcza organizm (ale może nie każdy) no i zastanawiałbym się, czy to nie zostanie bez wpływu na Twoją tarczycę?
Ivonka mogłaby coś powiedzieć, jest na czasie teraz w takich tematach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dżizas napiszę więcej jutro, bo ledwo siedzę... rano byłam na ktg, potem zrobiłam dwie galerie, bo musiałam ubrać M i Bo, bo przecież ciepło a ci bez koszulek... a podejrzewam że jeszcze chwila i na zakupy będzie mi trudno wyjść.... nogi mi spuchły jeszcze bardziej, nie mam kostek nadal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia a miałąm sie pytac Ciebie jak z przedszkolem.Super ze sie udało, z tymi punktami to chyba lepsza sprawa jest niz wczesniej jakas lista z kosmosu i prawa przyjmowania niewiadome.
co do rowerku Gosia to własnie dzis młodego przymierzyłam i to do 12calowych bo 10tek na realu nie mieli normalny rower z bocznymi kółkami włąsnie i jak młody na nim pedałował lekko to szok!!!!wiec przekonałam sie ze duzo łatwiej na takim rowerze jechac dziecku niz na tych ciezkich, masywnych małych rowerkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia Ciebie to chyba przywiazac trzebaby było bys ulezała zamiast na nogach latac.
no z ta dietą moja to niestety, przewaznie tak jem i sie nie zmieni, nie mam czasu na obiad normalny skoro 2 godziny karmie młodego, a razem ze mna nie zje.odechcuiewa mi sie po prostu.tylko kurka skoro anorektyczki te które mało jedza chudna to dlaczego nawet kilograma nie starciłam 😠
co do dukana Dorotko to nerki obciaza bardzo i jest duzo przeciwników.ja ze wzgledu na nerki nie mogłabym własnie bo karte u nefrologa mam tylko juz dawno temu byłam..Iza stosowała i pamietam ze duzo pichciła przy tym.czyzby to było tez czasochłonne?
z tą dietą od lekarza to Cie załatwił doktorek! ale bym sie wsciekła!
ja dzis byłąm z młodym w przedszkolu i musiałam wejsc na sale bo listy do potwierdzenia woli i dokumenty były na sali starszaków.młody od razu do zabawek poleciał i ciezko go było zabrac, pani mi pomogła dzieki czemu histerii nie było UFF. na korytarzu jakas pomoc nauczyciela z tekstem jaki on mały na 3 latka... no jasne na placu spotkałam starszego i był jeszcze mniejszy. 98 cm jest srednia wzrostu dla 3 latka przeciez.
to moj młody tak zle juz nie wazy.nareszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...