Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
u nas po 2 dniach poprawy, poszło pogorszenie na skórze. wysypało go jeszcze bardziej.co 2 -3 dni rzuty normalnie.alergolog nie przyjełą juz młodego bo wiadomo brak miejsc ale nie zgodziłą sie na steryd jak spytałam czy moze tamta masc ze sterydem zastosowac.kazała podac antybiotyk czesciej.dzis zapisałam priwat do pediatry ale po drodze zaczełam szukac czy na podłoze masciowe które nam dała do masci robionjej bywa uczulenie, generalnie nie widac by codziennie po posmarowaniu było gorzej ale nagle mi sie wyswietliła reakcja na słonce .no i zrozumiałam. 10 lat temu miałam alergie na składnik masci fastum w zetknieciu posmarowanej skóry ze słoncem. moj ojciec włąsnie miał druga juz taką reakcje na drugi żel, rowniez posmarowana skóra byłą wystawiona na promienie. tzw. fotoalergia czy jakos tak.i zaczełam kminic dlaczego co 2-3 dni było pogorszenie bo tak chodziłam ostatnio na spacery bo przeziebiony i pizdziło.odstawianie kolejnych produktów spożywczych nic nie dawało, wrecz 2iego dnai odstawienia produktu sie pogarszało wiec nie w tym kierunku to było choc alergolog tez zasugerowałą ze moze na cos z pokarmu. ale nie wychodziło nic poprawy.proszek zmieniłąm na alergiczny, do mycia tez. ubranka sama bawełne ubierałam.a jeszcze teraz sobie luknełam składy kremow które go wczesniej smarowałam na te parchy i mi sie zgadzało.lanolina i euceryna a takze alkohol cestearylowy czy jakos tak składnik wielu masci moze uczulic.moze tez uczulic tylko uszkodzona podrazniona skórę a zdrowej nie!!!! i moze tez uczulic w zetknieciu ze słoncem.jezu mam nadzieje ze moja teoria sie zgadza, zwłaszcza ze u nas rodzinne, i ze wystarczy zmienic podłoze i smarowac młodego dopiero po przyjsciu ze spaceru.choc pewnie od pediatry juz dostaniemy steryd ale juz byleby pomogło. bo naprawde nie spie przez to. clotrimazolu tez próbowałam bo cały czas msyaląłm ze to moze grzybicze od slinienia sie zaczeło przeciez, alergolog zaprzeczyła ze to nie grzybicza ale wczoraj spróbowałam posmarowałam i rano zrobiło sie bardzo czerwone, zawiera ten alkohol drazniacy i moze dlatego.5 tygodni juz! naprawde psychicznie sie wykoncze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pediatra nie dała nam sterydu na szczescie, mamy smarowac emolientami dla atopowców, do kapania tez zmienic, choc w sumie nie miałam jakiegos mocno alergizujacego bo pisało hipoalergiczne bo juz zmieniłam dwa tygodnie temu,ale był zapach wiec odpada na podraznioną skórę.prac dalej w zmienionym tez juz 2 tyg temu proszku na biały jelen.zakazenia skóry juz nie ma wiec wg niej nie trzeba juz antybiotyku.fajnie 🙂 .plus filtr na wyjscia na spacer mamy stosowac.a filtr na spacer tez ciezko kupic nieuczulajacy.wogole jak patrzyłam składy preparatów najbardziej znanych dla atopowców to sama chemia, konserwanty albo parabeny albo pegi, a takie niby nieuczulające i nie podrazniające powinny byc.mustela ma najlepsze składy.bez dziadostwa.nie wiem co by było jakbym na to nie wpadła z tym słoncem i skłądnikami 😞 nie doszlibysmy do ładu ze skóra 😞 a teraz juz widze poprawe koloru, dzis w domu bo snieg i pizdzi i inna masc 🙂 oby tak dalej bo padam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusie
Cześć kochane!
Co tam u Was?
My wszyscy chorzy 😞 już mam dość chorób, bo zdrowe dzieci były tydzień!!!
Ja mam zabieg artroskopii 15.06! Udało się wcześniej, bo kolano jest w kiepskiej formie, nooo i musiałam iść prywatnie z polecenia...ehhhh
Obecnie biorę antybiotyk i bolą mnie zęby! Chciałam wyrwać jeden, ale panicznie boję się że znów będę miała jakąś reakcję krzyżową i w rezultacie pokrzywkę 😞

Forum umarło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...