Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
bede pierwsza z życzeniami gratulacje i buziaki dla Nikolki z okazji 5 miesiecy!!! jej jak te nasze dzieci szybko rosną..
nie moge spac.. 😞
z tym opiekunczym popytajcie sie.choc wydaje mi sie ze albo zus placi cale od razu skoro po macierzynskim albo po 30 dniach placi wiec pracodawcy moga byc wkurzeni pierwsze platne dni.u mnie nie beda raczej.chore dziecko to chore dziecko, a rehabilitowac mam go do roku zycia minimum wiec biore ciagiem. dzieki Czerwcówka za info o tym ze w nowym roku mozna znowu.tylko szkoda ze mi 6 dni ucieknie.kazdy dzien jest wazny.wspólczuje tesciówki.z nimi to na odległosc.zreszta na dole babka plus tesciowa na głowie, wg mnie szukajcie predzej czy pozniej nowego lokum.lepiej zawsze samemu.
Iwonka Filipek tez ma ta samą książeczke! Wojtus wie co to dobra lektura hihi.super siedzi 🙂 moze od tych inhalacji jednak jakies zaleganie ma i sie odkrztusza?taki sluz wtedy?
ps.jak raczki ma na kolankach to juz jest kontakt rączka-nozka. w osrodku włąsnie byli zadowoleni ze Filip tak robi.bo to juz niedługo bedzie łąpał stopki.
Małgorzatta no ja tez nie wiem jaka jest roznica miedzy sleap and play a tymi active. wyglad normalny a jakosc okaze sie jutro bo mam jedna paczke uzyje na noc, bo niestety tylko pampers na noc sie opłacaja nie przemakaja.bo od paru dni inne zakłądam na noc i lipa.musze zmieniac całe ubranie.szlag mnie trafia. a skoro wychodza tak tanio jak babydream i dady to fajowo by było jakby były dobre i tanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 dzisiaj trochę w trójkę powylegiwaliśmy się w łóziu zanim tata poszedł remontować 🤪 miłooooooooooooo 🙃 hihi
Mała gada obok a ja piję kawusię 🙂
Dzisiaj idziemy na randezvu haha z Karolkiem, który jest młodszy jakieś 2 dni 🙂 Z jego mamusią leżałam na patologi ciąży i na wywoływaniu, a później na poporodowym, ale dzieciaczki się wtedy nie poznały, chyba że liczy się to jak były w brzuchach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry Mamusie 🙂

Nikolka buziaczki z okazji 5 miesięcy!!!

Beti czytałam że niby może byc czasem śluz przy ulewaniu bo jednak może sie zbierac na tym odcinku układu pokarmowego.
Chyba pójde do lekarza z tym kaszlem...jakoś nie daje mi to spokoju, mama mi mówi że przesadzam bo to na pewno z suchego powietrza. Jak była u mnie to mówiła że bardzo jest suche 🤨
Agatka Wojtuś siedział i ani myślał sie przewrócić 😁 To ja go chciałam położyć hehe
JA bym tą pszczółkę chciała hehe boskie kombinezoniki 😁
No to widze że nasze maluszki mają ta samą lekturę hehe
Dziewczynki to jakie rozmiary głowek mają Wasze bobaski?
Dziś Wojtuś wstał o 7-ej i zasnął za 15 ósma...myślałam z radością że z nim pośpie a tu d...najpierw Paweł mi głowę zawrócił bo wyjeżdżał żebym mu śniadanie zrobiła a potem drzwi z nim zamknęła , już zasypiałam a przyszli nam zamki i wizjer zakładać...nawet wiertarka Wojtka nie obudziła...z nadzieją poszłam do niego sie położyc a synus 15 minut po tym stwierdził ze ma już dość...ehh ide zrobić sobie śniadanko i kawusie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny jak mi sie nic nie chce....robie zupke z dodatkiem brokuł...ciekawa jestem czy zje 🙂
Kurcze ostatnio jak jest już śpiący to zamiast zasnąć to tak się drze że muszę sie nieźle nakombinowac żeby sie uspokoił i choć z 20 minut przespał...ide sprzątać...ja nie wiem skąd ten bałagan codziennie sie robi:/ I jeszcze Ci goście od zamka mi nabrudzili wierceniem...to ide...ale nie chce mi sie naprawde.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEŃ DOBEREK MAMUŚKI! 🙂 🙂 🙂

Iwonka u nas brokułowa nie przeszła, mały zaciskał wargi i ani myślał otworzyć pyszczka 🙂

Nie wiem co z moim Milo, ale wczoraj jak go położyłam za jakiś czas kilkakrotnie z płaczem się budził, tzn oczy miał zamknięte ale płakał bardzo, jak go pogłaskałam i dałam smoka to zasypiał i tak ze trzy razy było..

Wielki buziak dla Nikolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój maluch obudził się o 7 na mleczko, zostawiłam go u nas w wyrku, potem wstałam bo mój Łuki do pracy się zbierał ,zrobiłam sobie ciepłej herby bo gardło mnie bolało, pomyłam butelkę, laktator wyparzyłam i stwierdziłam że może już nie będę się kłaść... ale mój Luki nalegał, twierdził, że co ja od 7 będę robić... więc stwierdziłam, że pośpię góra do 9... no i wstałam tzn tel mnie obudził o godzinie 11 😮 a mały jeszcze spał do 11:30 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny! Uściski dla Nikolki i mamy!
My wróciliśmy od sąsiadki z porannej kawy, drzemnęliśmy się z Pawełkiem trochę i czas zacząć robic obiad. Moje dziecko non stop mruczy... Też tak macie? Jakby cisnął.. ale już dzisiaj wycisnął dwie kupy- jedna to były dosłownie dwa bobki, jak od chomika 😁 A druga to...echhh..daruję Wam. W każdym razie szpinak wyszedł 😉 Może coś jeszcze idziejak on tak ciśnie??
Dzisiaj mamy bananka i jabłuszka ciąg dalszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zasypiam na siedząco..Wypiłam już druga kawę i ciągle mi oczy lecą.. U Was tez taka nędzna pogoda?? No dosłownie masakra jakaś, ciemno i siąpi deszcz ciągle. Normalnie w taką pogodę czytam, a tu nawet nie mam siły utrzymać książki w ręce, a już skupić się na akcji to już w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘 😘 dla Nikolki
Małgorzatta, u nas od zawsze jest tak że albo bawimy się razem albo wcale. No chyba by mnie poskręcało gdyby wyszedł gdzieś sam tym bardziej teraz. Kurcze u nas powoli wszystko wraca do normy. Mała uspokaja się w końcu. Ale... juz nie zasypia przy piersi oduczyłam ją tego. Zasypia wożona w wózku, po pięciu minutach. Musiałam to zmienić bo opiekunka przecież nie da jej piersi, więc by miała kobitka problem z usypianiem jej. Mała zjada o godz. 14 130ml zupki. Ja wiem że zależy od dzieciaka ale to dużo ,mało? Rano na śniadanie daję jej modyfikowane zagęszczone kleikiem łychą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania u nas pogoda te dd... ale zebrałam się i jak mały spał wysprzątałam mieszkanie, żeby jutro mieć spokój 🙂 a teraz piję sobie pepsi z lodem, a co! 🙂... ehh zmachałam się troszkę 😜

Marlena 250 🤪 kurcze u nas ledwo ledwo 150 ml zje... no to Adi ma apetyt 🙂 i jeszcze po tym mleko tak jak kiedyś pisałaś?? chyba 120? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...