Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buziaki dla Pawełka!!!
Basia wszystkiego naj 🙂
Beti ja to bardzo lubie takie muzyczne show 😁
Jadę na spacer z moimi menami 😁
Ivi a sąsiedzi ubezpieczeni na ewentualne kupy? 🤪
Dzięki dziewczyny za gratulki 😁 Cieszę sie jakby to nie wiadomo co było hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, Pawełku buzi od ciotki i Marysi

Basiu naj, naj, najlepsiejszego 😘

Armagedon, właśnie skończyłam pisać trzecią pracę... zostały mi dwie... i własnie takie pytanko, może któraś pisała coś na temat "Nauczyciel w Polsce na podstawie Karty Nauczyciela" ? hihi albo na temat " Międzygeneracyjne uczenie się" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
Naj, naj dla Pawełka!!
U mnie porażka... Wczoraj imieniny męża zorganizowaliśmy, a przygotowania 3dni trwały, do tego ból przez ząbki u Oskarka, a wczoraj zamiast między lataniem do kuchni, a siedzeniem i wcinaniem, latałam od kuchni do dziecka, łapanie czegoś w biegu, przypilnowanie czy na pewno krzywda się Małemu nie dzieje (u cioci, wujka) bo tak się darł, no i oczywiście po króciutkiej chwili odbijany.... a mąż z takiej okazji musiał popić wreszcie i zostałam sama... a z rana takiej boleści dostał przez brzuszek z kolei, że darł się niemalże jak ja na porodówce.... zachodził się prawie mdlał z wycieńczenia 🤢 a na co dzień taki słodki wesołek z niego..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Nika witaj co u was w ogole? pozdrow Ige!!


u mnie oki mały czasem marudny że mam ochote uciec gdzies daleko... ale mamy za to kawałek zabka na wierzchu.. wcale mu sie nie dziwie ze tak ciagle jęczy ..

A Iga wróciła do pracy z Zosienka siedzi Niania , mała rosnie troche rozrabia i oczywiscie tez jej ida Zęby.. a jest taka sliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za życzenia! My dzisiaj poza tym, że obchodzimy 5 miesięcy to jeszcze Mikołaj przyspieszył i już do nas zawitał 🙂 Pawełek wykończony na maxa padł. Żyrafa wypróbowana i jest super! Maluszek dostał tyle zabawek, że nie wiem, co ja z tym zrobię 😮 Powiedziałam, żeby pod choinkę już nie kupowali zabawek, musze coś wymyślić, może jakiś wspólny prezent-ale nie wiem, jak to logistycznie rozwiązać...
Po wyjściu wszystkich znowu kłótnia o babcię, już nawet nie chce mi się żalić Wam... Jutro się chyba spakuję do rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzisiaj juz też zauważyłam takie dołki u Pawełka na dole, jakby lada chwila miały wyjść ząbki... Mnie tam się nie spieszy do tego, ale jak ma go mniej boleć czy swędzieć...
Iwona, u nas ta bródka to typowo po tacie, bo mój mąż to ma tak wielką dziure w brodzie, że cięzko nie zauwazyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezuuu znalazlam cos takiego:

- biegunkę inwazyjną
Jest to z pewnością najgroźniejszy typ biegunki. W kale pojawia się krew, śluz, mogą także występować bóle brzucha, głowy, gorączka oraz inne objawy ogólne. Biegunka inwazyjna pojawia się wtedy, gdy przewód pokarmowy staje się wrotami zakażenia dla bakterii lub pierwotniaków (inwazyjna pałeczka okrężnicy, salmonella, pałeczka czerwonki czy ameba). Mikroorganizmy te dostają się do krwi i rozprzestrzeniają po całym organiźmie, siejąc „spustoszenie” w różnych organach. W opisywanym przypadku niezbędna jest konsultacja lekarska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W dodatku czytalam o meningokokach.
Drobna wysypka, grudki na powiekach + biegunka, ja pierdziele on to wszystko ma, procz goraczki i dziwnego zachowania, bo zachowuje sie normalnie.
W srode mialam zamiar isc do lekarza, ale jak cos to pojde juz we wtorek, jutro trzeba go poobserwowac, szczegolnie ta biegunke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...