Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agata szperałam dla Ciebie 🙂
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/domki_letniskowe/25128

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/domki_letniskowe/31284

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/domki_letniskowe/32192

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/wille/10437

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/pokoje_goscinne/29418

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/apartamenty/54128

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/apartamenty/49776

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/krynica_morska/apartamenty/20500

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurcze,biedny Borys.zdrowiej malutki!

z Krynica nie pomoge,bo ostatni raz nad naszym morzem bylam hm...26 lat temu.
w razie gdyby ktoras z was potrzebowala-mam sprawdzone kierunki na wyspach greckich(od 5* do czystych i przystepnych cenowo 3*),Egipt,bo tutaj kategoria 5 nie zawsze jest 5,piekne miejsce na Cejlonie,w turcji,Tajlandii.nie polecam Tunezji i wysp kanaryjskich
jesli chodzi o nasze morze-plaze piekne, porownywalne z karaibami,ale zimno i zdzierstwo!no bo jak przemnozyc 340zl przez ilosc dni,doliczyc papu,to wychodzi duzo wiecej niz np.w takim Egiptowie w pazdzierniku-kiedy nie ma tlumow,a woda ciepla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,

Agatka - dzięki za pamięć !!
Pierwszy dzionek minął bardzo szybko zwłaszcza, że dostałam zgodę na zmianę godzin pracy - teraz wychodzę o 14:00 🙂, pewnie trochę czasu upłynie zanim się wdrożę i sobie wszystko przypomnę co i jak ale chyba nie powinno być źle. Julcia troszkę jakby obrażona na mnie choć może ttlko sobie to wmówiłam 😮 ... ogólnie jest bardzo zajęta chodzeniem więc nie ma czasu raczej myśleć gdzie jest mama 😜

Zdróweczka życzymy BORYSKOWI !!!
Ponadto zdróweczka dla wszystkich roczniaków m.in dla Majeczki 😘 😘 😘- przepraszam, że nie pamiętałam o wszystkich ale nie mam czasu wszystkiego nadrobić ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris to super !!

Andzia gdyby nie brzuszek to byśmy śmigali z Niki w Egiptowie!!!
My co roku ok lutego - młody ma ferie i tak ok października- listopada
Wtedy i tanio i nie ma przeludnienia i pogoda super.
Oj kiedy ja znowu sobie tam ponurkuje?!?
W przyszłości na pewno skorzystam z Twoich miejscowek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj zazdroszczę wam planów urlopowych ...
ja póki co mogę pomarzyć ... małż bez pracy a jak znajdzie to urlopu odrazu nie dostanie ...
niby mogłabym sama z Julką pojechać ale mi się bez niego nie chce ... nie wyobrażam sobie ... on mnie namawia ale ja nie chcę..

Gosia-no to super, że też tak wychodzisz ... rzeczywiście jeszcze nie ma korków na mieście... m.in. dlatego zmieniłam te godziny ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Iza i Magda za pomoc w poszukiwaniu kwatery 🙂 oklask dla Was 🙂

Doris super, że zadowolona jesteś z powrotu 🙂

a ja szukam coś wciąż 🙂 dzwoniłam do wielu miejsc, jak coś w przystępnych cenach to nie ma wolnych terminów... fakt trochę późno się ocknęliśmy, tak czy siak mam nadzieję, że coś się znajdzie odpowiedniego nie za kosmiczną cenę, bo tych jest sporo i nie dziwię się że wciąż są wolne 🙂

też bym pojechała gdzieś za granicę najchętniej.. ale być może w październiku na Teneryfę się wybierzemy, znajomi chwalą pogoda fajna, fajne parki wodne... super miejsce na wakacje z dzieciakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nic idę spać...

ostatnie dwie noce przespane w całości 🙂 oby tak już zostało... i przerwałam tą metodę usypiania z tej książki... bo mam wrażenie, że moje dziecko prędzej lęków się nabawi i jakiejś nerwicy przez te płacze... widocznie dziecko się boi samo zasypiać, poza tym wydaje mi się, że w końcu zasypiał bo był wymęczony płaczem... dzisiaj zrobiłam tak, że go odłożyłam, dałam butlę (dzisiaj nawet nie chciał jej złapać, bo już zakodował sobie z dwóch poprzednich wieczorów, że wtedy wychodzę z pokoju), no ale w końcu złapał, patrzył cały czas czy jestem... no i stałam obok łóżeczka dopóki nie zasnął, nie patrzyłam na niego tylko w ścianę.. jak stanął to do kładłam... i tak ok 20 min i zasnął sam, ale kątem oka widziałam, że bidulek cały czas sprawdzał i otwierał oczka czy mama jest... tak czy owak cel osiągnięty bo zasnął w łóżeczku bez kołysania, bez głaskania, jedynie patrzył na mamusię 🙂

ok idę 🙂 spokojnej nocy i do jutra! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!

Dzien sie zaczął pięknie!!
6:45 wchodzę do laboratorium szpitalnego, mam obciążenie glukoza.
Pobrania od godz 7.
Niespodzianka!! Przede mną zaledwie 23 osoby!!! Sami emeryci i jedna ciazowka.
Zero powietrza , kolejka na korytarzu... Oczekalam sie na czczo 50min, od razu mnie odeslali do pokoju Obok w kolejna kolejkę... Tam oczywiście problem ze znalezieniem żyły. Jak juz trafiła (a wcześniej pare razy nie trafiła i to dopiero bolało :-(( )
Więc ja w połowie drugiego pojemnika zaslablam.. Dostałam wiatrak, nawet nie było łóżka zeby mnie położyć. Po ok 10 min doszłam do siebie. Mam iść znowu do pokoju obok na glukoze. Tam okazuje sie ze 100g które sprzedali m w aptece jako 75g odpada i tekst Pani idzie do apteki niech zważa, odsypia. I mnie wygonila.
Ledwo co szlam bo mi słabo było ... Kupiłam glukoze i wróciłam, dziadki emeryty sie przepychaja ze mną w drzwiach.. Eh porażka. Łaskawie pani przyzadzila mi ta glukoze do picia, nie zwymioyowac to sztuka. Wypilam o 8.
Jest 8:42 i ciagle zbiera mnie na wymioty. Czekam w aucie do 10:00.
Boje sie zeby tym razem normalnie sie wkuly.
Borys szaleje w brzuchu okropnie.
Współczuje wam wszystkim które muszą korzystać z takiej służby zdrowia.
Jestem tu pierwszy i ostatni raz.
Wcale tu ludzi nie szanują, to samo siebie ludzie w kolejce.
Jestem coraz bardziej szczęśliwa ze mam zaklepany poród i Polozna w prywatnym szpitalu a nie tutaj.

Miłego dnia życzymy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Jejku czerwcówka , współczuję...tylko tyle mogę napisać bo ręce mi opadły.
Kark mnie boli i cała łopatka ...źle spałam... Nie wiem jak ja się dziś dzieciakami zajmę...
Jeszcze do tego pożarłam się z P, więc wszystko wskazuje na to, że dzień będzie do d**y, ale nie dam się i na początek lecę na kawę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawelku rośnij nas zdrowo!! Sto Lat!!

Gosiu a może Boryś sie czymś przytrul?! Okropnie musi sie męczyć takie małe dziecko jak wymiotuje!! Tak łatwo może sie zachlysnac!! Ucaluj biednego Borysia i ekspresowego powrotu do zdrowia życzymy!!


Ja czekam na wyrok czy jest cukrzyca czy nie.
M ma odebrać wynik jak będzie jechał do klienta..
Myśle ze na 80-90% będzie ta cholerna cukrzyca.

W ten upał bylysmy u koleżanki na kawie, mieszka niedaleko ale i tak wrocilysmy mokre.
Niki zasnela a ja planuje nic nie robić tylko leżeć przez godzinke
A co?!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sto lat raz jeszcze dla Pawelka!!!
w ogole to zauwazylyscie,ze polowa naszych "czerwcowych "dzieciaczkow jest z lipca 😉

Iza,badz dobrej mysli,a w najgorszym nie ma tego zlego,coby na figure dobrze nie wyszlo 😁

ja dzis zdezerterowalam z pracy-wywiesilam kartke nieczynne.boli mnie leb(malo powiedziane)mam zawroty,mdlosci,chodze podpuchnieta.jak tylko Lenka sie zbudzi jedziemy nad wode.tort juz zamowiony,urodzinki robimy u znajomych na ogrodzie-bo poki co wlasnego brak..ale wszystko idzie ku lepszemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia-moze to reakcja na antybiotyk,z drugiej strony pamietam,ze u mojej starszej KAZDE zapalenie gardla,czy angina zaczynala sie potwornymi wymiotami(tak 2-3 dni)jesli chodzi o leki,to szkoly sa dwie-jedna mowi,ze nawadniac dziecko i nic przeciwwymiotnego nie podawac,druga-ze wolno czopek nasadzic+probiotyk+elektrolity.jak nam Lenka zygala po spagetti,to dla jej dobra,nie patrzac na nic i zeby sie nie meczyla wpakowalam jej czopek i byl spokoj.ale zapytaj zaufanego pediatre.zrobisz jak uwazasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie oczywiście cukrzyca
Zalamalam sie i właśnie dopiero zjadłam pierwszy posiłek
Miałam w ręku rozpiske produktów i diety i nic nie byłam w stanie kupić.
Poza tym cały dzien mdłości i po południu wymioty od tej glukozy a Boryś dopiero przestał szaleć
Nie wiem jak dam radę jeść z zegarkiem w ręku z Niki, w te upały jeszcze kombinować, ważyć, pilnować tego jak w taka temp czasem nie mam siły ruszyć dupska.

Niki zabrała m dziś jabłko dosłownie na sek i ugryzla
Zadlawila sie i było bardzo cieżko
Juz była fioletowa. Co udało sie jej ten kawałek wytrzasnac zanim wydlubalismy to jak sie darla wciagala znowu... Ona do góry nogami ja tańcze przy nich i grzebie jej w buzi
Masakra, ostatnio m teraz Niki..

Idę z pomocą bo słyszę ze teraz wyje w kąpieli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcowka ja miałam taką akcję z marchewką, więc za pamięci przestrzegam, wiem co czułaś.
A propo wymiotów przy infekcji gardła to pediatra mnie uczulała na to , że jedno towarzyszy często drugiemu.
Jejku jak dobrze , ze już nie karmię, bo kregosłup tak mnie bolał, że nie mogłam oddychać i cała lewa strona aż do łopatki, mogłam wziąć leki przeciwbólowe, takie megamocne i po mału przechodzi, pierwszy raz w życiu coś takiego mnie dopadło, nie wiem jak bym sobie poradziła bez tabletek.
Uciekam , bo mąż zrobił pyszną zapewne jajeczniczkę.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...