Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiecie, my z Tomkiem czasem uskuteczniamy rozmowy z cyklu - Rozmowa chu** z butem. Podejdź chu*** to Cię kopnę!
Każdy powód jest dobry do zwady...
Ja mu mówię, że jadłam to samo i nie wydawało mi się suche... a On mi, że pewnie miałam mniej makaronu 😮 😮 No nic tylko walnąć w potyliczkę!
Kazałam mu wyrzucić jak nie pasuje... ale zjadł... i jakoś nie udusił się tym suchym daniem! Biedactwo... wrrrrrrr

Ja się tak stresuję Izą, że zwymiotowałam obiad 😞
Suche spaghetti 😁

Jeju, Myszko... ja chyba bym podała drugą, ale trochę mniejszą dawkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Mysza, a je CI mała w nocy jeszcze?
Ja pamiętam że jak FIlip był chory to w dzień nie jadł, ale za to w nocy zw dwie, czasem do rana nawet trzy butle wypił i miał wiecej siły następnego dnia. BO wiadomo zjeść coś musi...

A z lekarstwemt to tak jak IVI dałaby, ale mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas jak było zapalenie gardła, to włączałam Lence bajki - reklamy - wszystko co zabronione a co skupiało jej uwagę i podawałam mm albo zupkę [mega zblendowaną] strzykawką... A właściwie tym dozownikiem od syropu np przeciwbólowego.
A wcześniej żeby znieczulić gardło, psikałam Tantum Verde...
Jeju, takiemu maluszkowi to ciężko coś podać 😞 Ale jak trzeba to trzeba...


A syrop Pulnego to niech go kij strzeli... bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas tez po czopkach tak samo.
ja dawałąm tez w strzykawce ale podczas jedzenia kaszki tzn czesc niewielką kaszki mieszałąm z lekiem jesli nie było przeciwskazan, i w strzykawkę przy bajce, albo łyzeczką jak był wpatrzony.bo na strzykawke to juz reagował nieciekawie.
no pulneo tez dla nas do bani. i smierdzi masakrycznie. dla mnie dziabi alkoholem.tam chyba jest jaka nalewka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobiłam 🙂 a kilka str miałam 🙂 dziś tu taki ruch, chyba Iza jest tego powodem 😉
i widzę żadnych wieści.

Mysza ja np BioaronC podawałam z mm... bo nic co wygląda podejrzanie nie przechodzi.. wypluwa spryciuch mały.. syrop żaden nie przeszedł... jedynie troszkę podawałam maczając smoczek...

Ivi dobre spagheti za suche... 😁 😁 😁 każdy powód dobry żeby się pokłócić.. ech przejdzie mu 🙂 może też ma burze hormonów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka laski !
Boże, jak mnie dawno tu nie było ... Trochę mi głupio przez to, że WAS tak opuściłam bez pożegnania ... Jak poszłam do pracy to do neta to wpadam głownie pocztę sprawdzić , czasem WAS czytałam ale żeby coś napisać jakos nie dawałam rady ...
Czułam potrzebę wejścia tutaj, wydaje mi się, że czułam jakieś przyciąganie i miałam NOCHA ! Iza rodzi ... ? Jeju jak to zleciało ... dopiero co pisała, że musi test zrobić ...
U nas wszystko okej. Julka nie choruje tfu tfu, gada coraz więcej, je ładnie, ostatnio słabo śpi w dzień ... i tak ... Ja pracuję a jak nie pracuję to caly swój czas poświęcam dziecku jednicześnie zaniedbując wszystkie obowiązki domowe przez co syf jest w domu na całego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...