Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaaa i zapomniałam dodać, że śliczne te Wasze dzieciaczki dziewczyny 🙂 🙂 wszystkie takie wystrojone, że szok 🤪 😎 no i mamusie oczywiście też nie zostają w tyle 😆 ładnie po ciąży wyglądacie 🙂 widać, że ciąża i macierzyństwo służą 🙂 wszystkie takie uśmiechnięte 😉

buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie Mamuśki,

rzadko zaglądam bo ciągle nas nie ma. Koleżanki nas rozchwytują ale już w środę wracamy do tatuśka.

Super zdjęcia. Dzieciaczki cudne. Gosiaczek widzę, ze Malutkiej spadają skarpetki jak mojej, śmieszne to jest hehe 🙂

ania_1988 wit. D trzeba podawać do ok. 3-4 msc. Niezależnie czy karmisz piersią czy butelką. Chodzi o bioderka.

Lenka coś ostatnio zostawiam mleczko. Nie wiem czy ja mam więcej w piersiach czy co. Ok. 30 ml zostawia i już nie chce...Kurdę najgorsze, że nie wiem ile tak na prawdę zjada. Czasami zastanawiam się czy nie przejść na butlę...w ogóle jestem taka zestresowana jeśli chodzi o Małą, ciągle się boję ...a jakbym miała ją zostawić gdzieś (np. u teściowej) to nie wiem czy dała bym radę 🤨

Dobrej nocy :*


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 moja też jak jadła 90ml do 100ml z butli to teraz potrafi zjeść 60ml i zostawia reszte i może to przez te upały nie chce jej się jeść sama nie wiem, ja w piersiach na pewno nie mam więcej no ale nie zrezygnuje z karmienia piersi no chyba ze natura zdecyduje za mnie bo coraz mniej w nich pokarmu 🤨

Dobra zmykam dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobitki
Wczoraj byliśmy u teściów i mała cały dzień w ogródku...o jaka grzeczna była...dlatego postanowiliśmy pomimo braku szczepień, że jedziemy do Wisły do naszego domku...W ogóle zastanawiamy nad przeprowadzką do Wisły na stałe...Mąż stwierdził, że do Katowic to tylko godzina drogi, za czasów kawalerski codziennie przez 6 lat dojeżdżał do pracy...a teraz chce dla Michasi jak najlepiej i chce do tego wrócić...
Dzisiaj idę z mała do lekarza to się zapytam czy zmiana klimatu nie zaszkodzi małej...ale chyba nie...
Moja też coś ostatnio bez apetytu...jak jej dam butle to tylko tam mamle, a nie je..., ale butli nie da sobie wyrwać
Dziewczyny śliczne te wasze dzieciaczki takie odstrojone...moja tylko w body i spodniach, ale jej mama też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
b]emiliaeem Olo cool bobasek
wercia82 szybko ten okres dostałaś zwłaszcza ze jeszcze dokarmiasz, i dajnie ze cie nieobli, Ja mój dostałam 20msc po ciąży, a ból ni do zniesienia, traciłam przytomność, oparłam się w szpitalu z krwotokiem, o tego czasu miesiączki były bolesne brrrrr 🤔
emilia Ja nie wątpię w to ze mleko sztuczne bardziej zaspokaja, mojej koleżanki syn ciągnie cyca, jest tym samym wieku co moja mala która jedzie na sztucznym i jak się zgadaliśmy to nasze dzieci jedzą tyle samo i tez co 3 4 godz, a w nocy budzą się nam tylko raz. Natalka cudna, a syn jaki dumny z siostry
Blanka śliczna śliczne zdjęcia Ramonka
Asia jak ja Tobie zazdroszczę tych górskich wycieczek, może za rok tam spotkamy się gdzieś na szlaku a Corkom cmok cmok w policzka


potem dokończę posta bo Lila obudziła sie

A my juz po karmieniu, malutka zjadła i śpi, mama tez zjadła i pisze
ania_1988 wiamine K nie trzeba podowac gdy karmisz sztucznie, jej dawka w mleku modyfikowanym jest wystarczajaca, natomiast podawaj przy karmieniu naturalnym jeżeli lekarz wypisze tobie K, U nas mala miała słaba krzepliwość krwi i dostawała przez 1 dwa tygodnie K, Natomiast witaminę D podaje się każdemu dziecku, i trzeba to robić do ukończenia 1 roku życia , a zwłaszcza jesienią i zima, gdy słońca jest mniej, wtedy nawet zwiększa się dawkę witaminki. Nasze dzieci szybko rosną i ich kości, i potrzebują wzmocnienia.

GosiaczekTwoja Lenka jakie ma włoski długie, rób pomału zapas spineczek i gumek, już niebawem będziesz mogla pleść warkoczyki 🙂
McDa87 jak Paulince fajnie w tej sukni w serca 🙂 ŚLICZNA dziewczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki,

ja dziś zmulona. Jak na złość nie mogłam zasnąć po nocnym karmieniu. Ani ten bok, ani drugi ani na wznak ani na brzuchu 🤢 Masakra...a Lenka smacznie spała.

Teraz po porannej zabawie też śpi 🙂

Jutro już mężulek do nas przyjeżdża i wracamy z urlopu 🙂 Dodam fotki jak tylko wrócimy.
Miłego dnia Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my po weekendowym urlopie prosto z nad morza, było milo, aczkolwiek miało być pięknie ciepło i słonecznie, a było jak zwykle, pochmurno i wietrznie, Ograniczyliśmy się tylko do spacerów nad morzem, o leżeniu opalaniu i kąpaniu można było pomarzyć, W ogóle lata nie mamy w tym roku. Mimo to taki oddech świeżego powietrza złapaliśmy i chwile spokoju, bez obowiązków , poza dziećmi oczywiście.
zdjęć niewklejanie sporo naprawdę boskich, Olcio EMILKI jest najlepszy!!! Olo oklask za luzackie podejście, bo po o się stresować 😎 😎 😎 😁 JAK mi się uda wkleję zdjęcia moich pociech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobrerek kochane :*

Ja po nocy jestem wykonczona nie wyspalalm sie mimo ze maly przespal calutka noc obudzil sie o 5

Mam takie pytanko bo wpadma w depresjechyba czy od tabletek anty moge tracic pokarm??bo mam go coraz mniej 😞

Oj anjaP duze te zdjatka strasznie ja musze wkoncu zrobic sobie zdjecia z malutkim bo nie mam prawie w ogole a jak to mama z synkiem nie ma zdjec jak to wyglada

Maly teraz spi ciekawe jak dlugo

Widze szal na lezaczki fisher price 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie z rana 🙂
My tez bylismy wczoraj nad morzem na plazy,ale u nas pogoda byla super.Sszkoda ze stroju nie zabralam bo bym chetnie wskoczyla do wody.Mam tez kilka fotek i dodam pozniej bo teraz niestety czeka na mnie gora prasowania.Dziewczyny super Wasze zdjecia sie oglada,naprawde milo popatrzec jak rosna dzieciaki nasze.I dodawajcie zdjecia bo nieraz jest tak ze nie ma sie czasu na czytanie Was ale poogladac fotki to szybko 🙂AnjaP zdjecia rewelacja,a szczegolnie to zdjecie syna super zrobione,kto u Was tak dobrze robi zdjecia?Zgadzam sie z Toba ze syn Emiliaeem jest super luzak 😜Dobre ujecie 😆 Emilia gratuluje figury jak Ty to zrobilas ze tak dobrze wygladasz tak szybko?I mnie w sumie tez zle nie jest,tyle ze moj biust jest ogromny jak patrze na fotki 🤪Ale wiadomo to dlatego ze karmie piersia.
No nic dziewczynki uciekam bo obowiazki wzywaja 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Dziewczyny, super fotki Waszych pociech! A dziewczynki jakie ślicznie wystrojone 🙂, anjaP a Twoje zdjęcia to jakby profesjonalista robił 😉.
Musze sie pochwalić - moja córcia ma dziś równy miesiąc !!! Yupi! 😁
Czas ucieka, malutka je dużo i szybko rośnie, ubranka, które kupowałam na 56 już są ciasne...
Miłego popołudnia, ja lecę na spacerek, bo jest piękna pogoda. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jest dopiero 14 a ja już czuję takie zmęczenie że z miłą chęcią położyłabym się spać no ale Lenka nie daje mamusi tylko marudzi od rana 🤢 U nas bardzo gorąco więc na spacerek wyjdziemy koło 16 😎

anjaP fotki rewelacyjne ale dzieciaczki rosną 🙂 widzę że zdjęcia robione jakimś profesjonalnym aparatem 😁

agnessa widzisz jak ten czas leci, dzieciaczki rosną jak na drożdżach moja jak narazie mieści się w rozmiar 56 no ale tylko dlatego że jest wcześniakiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dzieciaczki boskie
Moja mała dzisiaj też marudna jakaś. usnęła dopiero ok 11 a normalnie to spi od 8-9. dziewczyny czy wasze maluszki tez tak zezują? 🙂) szczególnie jak patrzy się na nie z bliska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej pisze jedna ręką bo siedzę i karmie 🙂


anja zdjęcia super jakby fotograf je robił.

    ramonka ja sama jestem w szoku ze tak szybko schudłam teraz ważę mniej niż przed ciążą, a bałam się ze już po 30 tce tak szybko nie zjadę. 🙂


    u nas dziś upał 😎na spacerku byliśmy do południa, mała nie śpi w dzień to ja w wózek i dawaj.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia po 30 wcale nie jest tak źle 🙂) ja też waże tyle co przed ciążą i schudłam bardzo szybko i w ogóle czuję sięok....mimo, że 30-cha minęła dawno 🙂)
pozdrawiam wszystkie mamusie po 30-tce 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka9118 duże choć już zmniejszone w sumie można je było jeszcze trochę zmniejszyć ale w tym formacie jeszcze nie tracą uroku;
a KTO ROBIŁ zdjęcia- aparat 😉 , mamy canona EOS 500D, plus 2 obiektywy. Polecałam tu już go kiedyś , polecam po raz drugi, tylko trzeba jeszcze kogoś ze znajomością obsługi i najlepiej kogoś kto lubi fotografie i się nią trochę interesuje, Ja mam męża, dusza artysty, na rysowanie nie ma czasu , wiec w wolnych chwilach zajmuje się fotografia, ale sama tez sobie radze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...