Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

No to mow sobie,ze Olus jest najwazniejszy teraz, on Cie bedzie kochac zawsze bezwarunkowo. Zycie jest za krotkie na nasze uzaleznienia, a Ty wynies z tego nauke- stracilas ciaze, tak bardzo mialas wymeczony organizm. Kochaj go !!
A ten masazer tez mam,wlasnie mi przypomnialas imam go nawet w zasiegu wzroku uhuhuhu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Powtarzam to sobie codziennie, rano i wieczorem, jak pacierz...
Czasami się zastanawiam do czego właściwie dążę 🤨
Póki co lekiem jest dla mnie naturalne karmienie, powstrzymuje przed odchudzaniem.
Najgorzej trafiają do mnie uwagi innych,że zostało mi troszkę po ciąży. I chociaż mąż mi powtarza,że dla niego jestem idealna, coś w tej mojej dyńce nie tak koduje 🤢
Całe życie podejrzewałam u siebie źle połączone synapsy 😉

No ale niestety każdy ma swoje jakieś paranoje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaem i miej innych tam gdzie slonce nie dochodzi, bo to paranoja kiedy patrzysz na innych, wtedy jest zaslona i nie bedziesz nigdy w pelni szczesliwa bo ludziom wiecznie cos nie pasuje .

Dobra bo sie wymundrzam 😜 ide spac, tatus wrocil z pracy, kolorowych,dziekuje za zaproszenie jeszcze sie nie pojawilo ale przyjme napewno i przesledze profil hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh uprzedziłaś mnie z FB, sama miałam o to pytać, jak coś polujcie :P "Kinga Konecka" 🙂 i uprzedzam zaspamuje Was pierdołami z gierek (eghm taki maaały nałóg ) ☺️ ☺️ ☺️

Zdjęcia maluszków są super!!!!!!!!!!!!!! uwielbiam je oglądać 😁

Emiliaeem normalnie pełen relax jak "Cię" czytam , aż mi tego brakowało 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No witam witam

emiliaeemsuper ze juz wrocilas nio ty ju chyba jestes nr 1 kon napedowy tego forum ciebie czyta sie z takim zaciekawienie ehh waha 59kg kiedy to bylo masakra ja moge o takiej pomarzyc naprawde duzo kobiet po ciazy by ci taiej figury zazdrosclo moja kuzynka po 2 ciazach wyglada jak nastolatka

To ruszylyscie z fejsme tez powsylalam zaproszenie ale ja wiecej zdjec mam na nk wiec jak cos mozecie znalezc tam 🙂

meganmi sie strasnzie podoba twoje ubranko do chrztu jest sliczne takie cieplutkie

Ja mam do chrztu wprawdzie ubranko letnie ale pod spodem ubiore mu body i pajacyk bawelniany ktory moja babcia uszyla

Jak wy sie chwalicie to i ja sie pochwale 1 noca przespana bez wstawania maly jak poszeld spac po 20 tak wstal tzn ja wstalam o 7 a malego slyszalam tylko jak sobie gadal do karuzeli i lezal spokojnienawet o jedzniee sie nie upominal ale woda ostygla dalam mu a on teraz lezy w lozeczku i powtorka gada do karuzeli ale juz powoli zaczyna sie marudzenie

My dzis ciag dalszy sprzatania lece na sniadanko i chyba zadozwnie doprzychodni bo malemu znow sie wysypka na buzi pojawila tylko od czego skoro ja juz nie karmie ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja was tez wyszukam na fb 😜
Darka grauluje nocki, oby takich więcej,
Emiliaeem, ty karmisz, czekaj cierpliwie, schudniesz niedługo, Oli z ciebie wyciągnie JA po półtora roku karmienia z 53 KG po ciąży do 48 zeszłam
Ja tez za tym drugim ubrankiem jestem!

U mnie noc cudna, mala cala przespała, chyba taki prezent dla mamy urodzinowy zrobiła.
Jezeli jesteśmy przy prezentach ,maż sprezentować mi( i po części sobie) śliczna seksowna bieliznę, do tego lampka szampana , tryskawka i moje ulubione borówki, wiec wieczór był ciekawy ☺️

U nas znowu gorącą- lato ,mały ma dziś wolne, wiec jak już dzieciaki się pobudza , uciekniemy do parku


Wracając do chrzcin, to my planowaliśmy w grudniu, ale tak siedzę i grzebie na tym allegro i na zimę to mi się żadne ubranko nie podoba, w bet pol roczne dziecko??? przecież te moje -ADHD- 😉 nie wytrzyma pol godziny w becie I skłaniam się z mężem do chrzci w cieplejsze msc, mi się podoba ze takie chodzące dziecko się chrzci. Ale matka normalnie ze mnie , mąż się śmieje ze będę się tłumaczyła ze z powodu brzydkich strojów nie będzie chrzcin 😎 😎 😎

RAmonka buziaki dla Blaneczki na 3 miesiace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam 🙂

Oj rozpisałyście się, było co czytać 🙂 ubranka na chrzciny śliczne 😁 My robimy 16 października i jak narazie lokal zarezerwowaliśmy 😉

darka no to ładnie Oskarek pospał moja poszła spać o 19.30 ale za to obudziła się o 4 a potem o 7 teraz kima 🙃

Ja w ogóle nie mam konta na FB więc was nie pooglądam 🥴 ale mam na nk 😉

anjaP to wszystkiego najlepszego od nas 😘 no no szampan i truskawki 🙃 🙃 🙃

My dzisiaj idziemy na bioderka i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze, kurcze spać nie mogłam za dużo myślę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jeszcze Maje znalazłam 🙂 Reszty nie mogę znaleźć...

Właśnie karmię małą...i je i je i je i skończyć nie może, po tym Nutritonie ( subst. zagęszczająca ) karmienie trwa u nas ok 1 h bo jej się ciężko ciągnie...

U mnie waga też zatrzymała się... 😞 69 kg i ani drgnie...nawet mimo ostatnich stresów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane :*:* mamusie i dzidziusie :*

wreszcie udało mi się nadrobić zaległości..
Ja już po pierwszym zjeździe..jakoś mężulo przeżył z małą a ona z nim przez ten weekend 🙂 kolejny już w tą sobote...
Jak przyjechałam do domku to nie mogłam przestać się do niej przytulać..całować i w ogóle...strasznie się stęskniłam 🤨

Kiniek dzięki za linki do kombinezoników :* tygrysek wymiata, ale i tak najbardziej podoba mi się ten czerwony z myszką miki szkoda, że na moją Martynke jest za mały 
tedit ja też gratuluje postępu (przekręcenia na plecki) ..wydaje mi się, że u nas tez już niedługo to może nastąpić, bo Martynka już zaczyna przyjmować pozycję startową (układa tak fajnie rączke i nóżke i przechyla się na bok) ale nie ma jeszcze wystarczająco siły..hehe…a i główke też już fajnie trzyma prosto u góry, coraz wyżej i już nie płacze jak jest na brzuszku…uff
Emilianem ale Oluś ma grube nużki..takie kochane…mmm ……a Ty się wagą nie przejmuj…też bym tyle chciała ważyć…ale jakoś nie mogę schudnąć…co robiłaś żeby mniej ważyć???? Ja przed ciążą ważyłam 62 kg po ciąży udało mi się spaść w miesiąć do tych 62 kg..ale teraz mi się przytyło (mimo, że nic takiego i w dodatku mało jem) i waże prawie 65 ;( …przy wzroście 172cm
MajaCh nie mogę oderwać wzroku od Twojej kruszynki..ona ma taką świetną urodę, nietypową..śliczna...i te włoski
AnjaP wszystkiego naj również od nas 😉

Martynka właśnie sobie kima 🙂 musze coś posprzątać..buziaki:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnesitka napisał(a):
Witam Was mamusie, czy wasze dzieciaczki miały plesniawke na jezyczku? jezeli tak to co stosowałyście i w jaki sposób? Nam lekarz przypisał nystatyne ale nie pomogła.
pozdrawiam


moja też miała...troszke na języczku i na policzkach.. najpierw stosowałam aphtin ale nie pomogło..potem nystatyne...tydzien stosowania i ona pomogła...potem jak czasem coś wróciło delikatnie (albo może mi się tak zdawało) to apthinem...do tej pory czasem na wszelki wypadek czyszcze jej buzie aphtinem po jedzonku...ale to już rzadko bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


A moje śliczności od godz 20 co 4 godz się budziło na jedzenie , i między czasie o 2 się obudziła ażeby pogadać 😲 no i jak o 4 na jedzenie to i kupa szła i tak znów gadanie i po 5 zasnęła 🙃 , a mama jak zwykle zła że córeczka nocy nie przespała 😉Rano znów kupa i mała kimka i teraz po jedzeniu spała może z 10 min 🙂


emilia mi się podoba to 1 ubranko, jest prześliczne 🤪
    I przestań z tym odchudzaniem 😮 jesteś śliczna mamuśką i masz super figurę 🤪 Ja się cieszę ,że ważę 67 przy wzroście 165 , chcesz żebym się załamała ,że jestem gruba 😠No i jadę już tylko na butli i jem wszystko 😉

megan twoje ubranko też jest cudne 🤪


Moje namiary na FB emilia mielcarek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnestika aphtin bardzo pomaga my nie mialysmy klopotu z tym na szczescie ale awaryjnie mam .
ANJA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂)) daje nura na facebooka Was poogladac :P
boze my dzis mamy szczepienie i wazenie,a mala kupki nie robila rano jak to zawwsze bywa..........chce mi zrobic kawal chyba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za zaproszenia na FB, przyjęte, cioteczki oblukane 😉 fajne macie te foteczki laseczki 😁

My dziś jakoś hard corowo, młodzian spał do 7:20 zjadłi śpi nadal 😮 zauważyłam, że zawsze jak jest pochmurno to tak ładnie odpada.
No a ja mam dziś okres znów ;/ zobaczymy czy znowu utonę ;/ masakra jakaś ....

Buziol kobitki idę coś chate ogarnę nim terrorysta się przebudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...