Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny które miały już chrzciny -> Ile dawaliście w kościele za chrzest???
My będziemy mieć sam sakrament po mszy także za wiele to chyba nie trza będzie dać.

Nooo ja bym też wszystko kupiła małemu, już cała waliza grzechotek, zabawek i gryzaków czeka. To co na nk widać na macie to jest 20% tego co w walizie. W 90% używane nie żem milionerka 😜

U Mamy stosy maskotek ale podobno tym dzieciaki się najmniej interesują...
Biedroną się sama dzisiaj bawiłam, fajna jest ale uprzedzam jakby co, że w brzucholu to ona ma ten cały mechanizm plus miejsce na baterie.

I jeszcze Nam mówiła pani rehabilitantka że jak dziecię miętoli pieluszkę to dobrze, że podobno nawet niektóre dzieci uwielbiają się okrywać pieluszką "aby odgrodzić się od świata zewnętrznego" a ja się zawsze boję że się bidul mi udusi
jak dziecię zaśnie usuwamy pieluszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej

U mnie też rozstępy po obydwu boczkach...na brzuchu także, cellulit i wiszący brzuszek 🙂

I brak perspektyw na poprawę, ale za to linia blednie ( chociaż jak dla mnie to akurat ona mi w ogóle nie przeszkadza...

My też zaliczyłyśmy dzisiaj spacerek...pierwszy w Wiśle 🙂 Mała wprawdzie nadal ma katar, ale już mi się zrobiło jej żal. Tydzień w szpitalu a drugi tylko w domu i dziecko od 2 tyg nie widziało słońca...więc się cieszyła i mam nadzieje, że górskie powietrze jej nie zaszkodzi...

Ponadto muszę małej też pokupować jakieś zabawki...zwłaszcza na wózek. Dzisiaj zawiesiłam jej pieluszkę w misie to najpierw obserwowała a potem wyciągała łapki i łapała, więc chyba już najwyższy czas !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja gwiazda tez uwielbia pieluszkę właśnie ja miętoli 🤪


wercia ja mam też sam sakrament bez mszy w sobotę i dałam 50 zł 😉


Laski co polecacie do noska sopelek, fride, jest jeszcze coś jak frida ale się pojemniczków nie wymienia tylko myje się a może katarek będę chciała małej kupić na allegro i nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaaa zazdroszczę Ci tej Wisły chociaż to pewnie duża zmiana dla Ciebie ale w Wiśle fajnie jest 😁 i bliziutko na Śląsk jakby co
Byliśmy na początku września no i w ogóle jesteśmy tam przynajmniej 1 raz w roku
A gdzie mieszkacie jeśli można wiedzieć??? W centrum czy w którejś z dzielnic???

Coś wspominałaś że chcecie starać się szybko o drugie dzieciątko - ale to już chyba na Łubinowej nie będziesz rodzic co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moje Alechandro dzisiaj uczyniło postęp! Wyobraźcie sobie,że sam padł w łóżeczku 🤪

A my z mężem ogarnęliśmy chałupę, bo się porobiło bałaganu...

Ja dla Olcia nie mam za dużo zabawek, zresztą narazie jest zainteresowany żyrandolami, oknami, obrazami na ścianach 🙂 No nie licząc kumpeli Żabki, do której szczerzy dziąsła 🤪
Niestety moją manią jest kupowanie ubranek, w które czasami ubrany jest tylko raz ☺️

Gdybym miała córkę, wykrasiłabym ją chyba w suknię ślubną 🙃 Uwielbiam te maluśkie łaszki 🙂

Majaaa a do Wisły to już tak na stałe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia i Emiliaeem mieszkaliśmy w centrum Katowic na tzw. " Gwiazdach " bo mam tam mieszkanie, a mąż za czasów kawalerskich mieszkał w Wiśle chociaż też jest ze śląska...W związku z tym, że pracuje w Katowicach postanowił się przeprowadzić do Katowic, żeby mieć bliżej do pracy i oczywiście ciąża, lekarze i sprawy z nią związane trzymały nas w Katowicach. Od kiedy mała się urodziła i nie za bardzo było z nią gdzie pospacerować zaczęliśmy się zastanawiać nad przeprowadzką do Wisły.
Dla mnie to duża zmiana, bo wszystkich znajomych mam w Katowicach i okolicach. No i Katowice to miasto a Wisła to wiocha 🙂 Ale czegóż się nie robi dla dzieci...Znajomych będziemy zapraszać na weekendy, a mam nadzieje, że z czasem poznam jakieś fajne kobitki tu na miejscu...

Wercia co do drugiego dzieciaczka to na razie po ostatniej akcji Michasi mi się odechciało...do tej pory cały czas myślę o tym co by było, gdybym np. była w kuchni i robiła sobie kawę, a nie była obok niej...Może z czasem się z tego wyleczę i pomyślę o 2 pociesze...a łubinowa w razie czego to nie koniec świata...( godzina drogi z Wisły ) więc może uda nam się jeszcze kiedyś spotkać na porodówce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam fride, widac wszystkie gluty 😜
My po spacerku, bylismy na wzgorzach na pikniku, piekna pogoda, cieplutko 🙂 Mala zjadla mleczko i pospala, pozniej polezalysmy z cyckiem 🙂 Teraz tata zabral ja na spacer bo mi mozg rozp........ musze odpoczac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem na chwilkę.

Ja również polecam Fridę - gluty widać no i w ogóle fajny sprzęcik, jak sobie pomyślę jak próbowałam gruszki używać to mnie cholera bierze że w ogóle ją kupiłam, ale to przez położną która przychodziła do mnie i "kazała" gruchę kupic że jaka to super,
pierwsze co to mi popisała na kartce jakieś pierdoły które w ogóle mi się nie przydały, wszystko miało kosztować "grosze" a potem każde "coś" było po ok 15 zeta 😠
homeopatyczne kuleczki na poprawę jakości mleka w cycach - beznadzieja
krem F18- jak dla mnie śmierdzi starym capem
gruszka - do d... Frida i wszelkie jej odmiany są o wiele lepsze

Chrzest załatwiony w Kościele, jeszcze tylko nauki i spowiedź
Prosto z mostu Pani w Kancelarii zainkasowała 50 zł

Dziś przyszło też ubranko i czapeczka - dzidziusiowe ubranko, żaden garniturek a czapeczka sztruksowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz szybko wykapani bo moje sloneczko ma goraczke efekt poszczepienny 😞ale dzielnie ja znosi nie marudzi nawet ma apetyt

Jestme ciekawa jak bedzie nocka i od jutra juz czasu na forum nie bede miala wiec was opuszczam na 3 dni odezwe sie w poniedzialek wieczorme jak juz wszyscy pojada

Buziaczkii dla waszych maluszkow :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wazy Oskar?? przegapilam posta.
Zuzia dzis caly dzien spi z przerwami max 30 min. wybudzilam ja na kapanie, papu i dalej zasnela sama na kanapie!!! i spi juz 2ga godzine 😮 znow. Oby noc byla podobna.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co tu taka cisza z rana 🤔 Dzieńdoberek 🙂


U nas już od jakiegoś czasu Natalka budzi się w nocy na jedzonko o 2 i 6 🙂 Dziś było super bo zjadła bekła i spała dalej 🙂 także się wyspałam 🙂


Pogoda zapowiada się ładna , Księżniczka właśnie zjadła więc zaraz pójdziemy na spacerek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cisza jak w kościele! 🙃

Cześć Babeczki 😉

Przede wszystkim po wieeelgachnym buziaku dla naszych Małych Mężczyzn z okazji ich śwęta!!! 😘 😘 😘 Najlepszego Łobuziaki 😉

No i sto latek dla Marcelka i Olusia z okazji 2 miesięcy 🙂 Megan a dla Ciebie wytrwałości 😉
Emilia dobre to prochy 😁 Jak na takie dupeczki działają, na mnie też powinny ☺️
Te ich brzuszki... Jak falbany 🤪 A pośladki mogą ciągać po asfalcie 😉 Ostre 🤪

U nas nocka w miarę, nawet się wyspałam. Ale pogoda do bani, zachmurzone niebo już drugi dzień 🤢 A niby tak pięknie miało być, oszusty! 😠

Miłego dzionka, zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wyspanym porankiem 😜
Emilia chyba zartujesz z tymi prochami, to bardzo obciaza watrobe, ja kiedys bralam meridie moge Wam opowiedziec jak sie zajefajnie chudlo bez wysilku i bezsennie.....
Mama dzis rano sciane poobklejala nad lozeczkiem:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/img4823lo.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/579/img4823lo.jpg[/IMG][/URL]

A to mala, zasnela dzis w lozeczku SAMA!!!!! juz taka jest dorosla piszczalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/img4822j.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4689/img4822j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie
No jak zawsze u Was brzydko u mnie słońce wali oknem, że nie mam gdzie uciec ;/

MajaCh córcia ma tak czaderskie włoski,że hej 😉 pokoik bardzo ładnie udekorowałaś 🙂 ja będę się bawić w swoim czasie w malowanie ścian w postacie disneya 🙂 ale będę miała frajdę aż się doczekać nie mogę 🤪

U nas nocka standardowo od 21:30 do 5 tym razem, potem do 8, no i z pół godziny temu usnął mi na macie na pleckach , muszę Go przyzwyczaić przed tym szpitalem bo tam nie będzie wyjścia, w sumie za każdym razem drze się 15-20 minut jak widzi, że nie ma efektu cichnie i zasypia, ciężki dla mnie orzech, prawie się dziś dałam złamać i go zaniosłam do łóżeczka na brzusio...ale wytrwałam 🤢

ok idę córę pogonić za 20 minut musi wyjść do szkoły .

Buziaczki dla Wszystkich kawalerów, no i dla tatuśków serdeczne życzonka z okazji ich dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh blond blondem, ale mózgu jeszcze nie postradałam 🤪
Wyrzekam się antykoncepcji hormonalnej,a o tabsach na odchudzanie ani mi się śni 🙂
No chyba,że wyglądałabym jak te panie na załączonych foto... ☺️

Kinia
i tak Cię podziwiam 🙂 Uczysz Małego spania i na brzuszku, i na pleckach, i zasypiania...
Ja jestem przewrażliwiona i nie umiem się Małemu postawić ☺️ Sterroryzował mnie od początku ☺️ Dobrze,że mąż trzyma rękę na pulsie 🙂

MajaCh Ty to masz fantazję 🙃 Ja mam siostrę plastyczkę i obiecała namalować nam na ścianie mega olbrzymiego Kubusia Puchatka i Tygryska 🙂 Zobaczymy 🙂

Trochę niebo się przetarło, ruszam na spacerro, co by kilka kalorii spalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...