Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziękuję Wam bardzo za życzenia!!

Drop111 ja też byłam dziś w szkole ale 6 godzin bo uciekłam z ostatnich wykładów, myślałam że mi cycki wybuchną 🙂 a w przerwie wyciskałam w wc.... 🙂 przyjechałam to mnie mała wydoiła 🙂 a jutro na 9 godzin 😞 ale chyba też wrócę wcześniej 🙂i tak całe wykłady patrze na telefon i myślę o maleńkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Jej ale dzień zakupy nieudane 😠 nic sobie nie kupiłam na chrzciny, ale chociaż sofa wybrana 😉 Lenka była u siostry od 12 do 18 no i się spisała była grzeczna a ja tak za nią tęskniłam 🥴

asiula83 oj współczuje biedna Paulinka, dużo zdrówka życzymy 😘

Kiniek no nie ukrywam że bardzo podoba mi się ten kolor ze zdjęcia tylko ciekawe czy mi pasuje 😮

McDa87 i od nas też wszystkiego naj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda i my sie dolaczamy do zyczen !!!! pozna pora ale jednak 🙂 caly dzien na spacerkach ,bylismy w rokoko garden ogrody wybudowane w 1700 ktoryms tam roku przez typa,ktory mial astme i chcial zdrowiej zyc, dalej od miasta i zmarl po 6ciu miesiacach od wybudowania..... 🤨
Fajnie miejsce tylko z wozkiem ciezko bo to gorki pagorki i to konkretne..... piekne widoki.
Pozniej byl spacer do parku i do pubu, a przed kapiela jeszcze jeden spacerek krotszy, tak wiec caly dzien zajety, az mnie kolana bola heheh. Malutka zasnela w koncu po placzu wielkim..z naszej winy bo sie poklocilismy przy niej ,a ona glupia nie jest i emocje czuje lepiej niz nam sie zdaje 😞 tak mi przykro teraz...glupia mama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula wszystko bedzie dobrze 🙂
Kiniek Wy macie problem z zasypianiem na pleckach ,a ja Ci powiem,ze Zuzia nigdy nie spala na brzuszku jakos nie czulam takiej potrzeby...i nie miala klopotow jakichs wiekszych z brzuszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyna masakra jak mnie tu dawno nie było a tu taki ruch , ja nie mam czasu wejsc na internet przez cały dzień mały zajmuje mi cały czas i jeszcze to odciąganie mleka no ale trudno jak mus to mus. Kacper niestety ma atopowe zapalenie skóry i dodatkowo musi jeść Nutramigen śmierdzi to jak nie wiem 😞 Mam do was pytanie czy któraś z was też ma takie problemy skórne u dziecka? i jeszcze jedno Kacper ma 69cm i waży 7800 czy to normalne?

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meteoryczna super, że jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekałyśmy z utęsknieniem 😉
Niesamowita waga, moja pediatrka zawału by dostała i tak ciągle patrzy na mnie podejrzliwie po ważeniu Maksia czy Go nie przekarmiam, bo waży aż (?!) 6 z hakiem .... a przy Waszych dzieciaczkach - bo Kacperek przoduje, ale równie imponujące są waga Mikołajka i Olo , Maksior wymięka ;/

u nas nie ma atopowego,wiedzę jakąś tam mam ale u dorosłych raczej, a tak to nic nie doradzę ...

Asiula no to moc zdrówka dla córci, walcz z gorączką i trzymaj rękę na pulsie w razie czego szpital, tam już zbiją szybciorem, oby się jednak obyło to zawsze niepotrzebny stres ... trzymam kciuki i ślę buziaki 😘 😘

Dobra mykam spać bo ledwo widzę na oczy a dziś moja kolej wstawania do młodziana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane 😉

Widzę, że dużo do nadrobienia nie mam bo przez tą pogodę mało kto na kompie siedzi 🙂

asiula życzę Paulince szybkiego powrotu do zdrowia i duzy buziak 😘

kiniek u nas to by była jazda jakbym chciała aby Lenka na brzuchu spała, ona ostro na wznak i ręce w górze hehe 🙂

meteoryczna witamy 🙂 oj no to masz teraz urwanie głowy...zaglądaj do nas w wolnej chwili.

emiliaeem czekam na fotki z wesela, nasza Gwiazdo...Olusia też!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Oj widzę że korzystacie z weekendu 🙂 U mnie dzień straszny mała tak dzisiaj płakała i marudziła że ledwo żyje, nie wiem co jej się stało nic nie pomagało nawet noszenie na rączkach 🥴 już tak sobie myślę że może brzuszek ją bolał, no nic oby jutro było lepiej 😮

meteoryczna no fajnie że udało Ci się zajrzeć no i nie zazdroszczę tego AZS, ale waga Kacperka 🤪 🤪 🤪 no brak słów, zaglądaj do nas w wolnej chwili 😘

Zaraz idę ją kąpać, potem butla i mam nadzieję że zaśnie bo znowu zaczyna się marudzenie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też się cieszę że znalazłam trochę czasu.
Kacper praktycznie jest na mleku z piersi, dodatkowo je jeszcze jedną butelkę tego Nutramigenu, bo mojego mleka mu nie wystarcza 😞 Kacper je 8butelek po 125 ml mojego mleka i 180ml tego nutramigenu dziennie.

Nasz lekarz tez jest pod wrażeniem jak go widzi 🙂
Poza tym Kacper zaczyna już siadać jak będę już mogła dodawać zdjęcia to wam pokaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim młodzianek idę na morfologie, krzepliwość i grupę krwi w środę. A co chciałabyś wiedzieć?

My od wczoraj jemy łyżeczką mleczko, przed operacją tydzień miał być odstawiony od butli , nawet mamy niezłą zabawę, bardzo ładnie przełyka, dopiero po 3/4 szamy zaczyna się uśmiechać i wszystko boczkami ucieka, a mama z durną miną pełną skupienia łapie,z czego młodzian ma jeszcze większy ubaw 🙂 nam na domowej wadze wyszło 6,7 kg ale pewnie jest odrobinkę mniej. Chociaż to dla mnie i tak bardzo dużo ,córcia tyle ważyła po 6 miesiącu ...

Meteoryczna ale sam się już podnosi z pozycji leżącej do siadu ?? 🤪 🤪 niebywale szybko ! super!

Dobra mykam się ogarnąć ^^ i znów wielkie oczekiwanie co dziś mi listonosz przyniesie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAJ meteoryczna88 sporego masz dzidziusia, i poważnie On juz siada? Moja ledwo głowę podnosi, raz się jej udało przekryta zrobić z plecuchow na brzuch , cudaczce malej, ale to cudem jakims musiało jej sie udać ,a teraz cisza w eterze, nie robi juz kręćków 😞 😜
My również na nutramingenie ze skora atopowa, skaza białkową, sacharaza, i moze jeszcze laktoza, ostatnio do picia podajemy jej sama wodę bo po tych herbatkach tez jej krosty wyskakiwały.

DZIEWCZYNY MAM NADZIEJE ze weekend macie udany, bo cisza tu taka jak makiem zasiał, za dużo zaległości w czytaniu nie było do nadrobienia,
A my sobotę spędziliśmy w sklepach, kupiliśmy malutkiej inny fotelik samochodowy, kilka zabawek , buciki na jesień i zimę, projektor do którego aż krzyczy z radości, tak jej się to podoba. Dziś o 6 wstała, dostała butle, i godzinę gruchała o tych obrazków na suficie, aż padła. polecam zabawkę zwłaszcza dla nocnych marków. W niedziele u nas pięknie było znowu wiec rano spacer, a po południu pojechaliśmy do mojej koleżanki, taka mala imprezka,
MajaCH no czasem się zdarza, nad emocjami bywa tak ze ciężko zapanować, najważniejsze żeby się potem odnaleźć , godzenie bywa przyjemne 😉 Wiadomo lepiej nie fundować dziecięciu takiej formy rozrywki -to fakt, nie martw się nie tylko ciebie te wyrzuty sumienia meczą, tez to przerabiałam, a człowiek uczy się na błędach

Agnesitka ty tez nie zaglądasz do nas zbyt często


Emiliaeem wytańcowałaś się z Oluniem? Darka jak po chrzcinach impreza się udała, Oskarek był grzeczny? czekamy na fotki

KINGA ja cie PODZIWIAMMMM, tyle problemów, przeciwności a od ciebie taki power bije , ja pewnie ryczała bym jak bóbr i załamywała ręce; Juz pewnie pisałam ze strasznie za Was trzymam kciuki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie 🙂 Anja Lila grucha do sufitu ,a Zuzia do scian hehehhe 😁
Meteoryczna naprawde kawalek chlopa !!!! 🙂
Weekend bardzo zajety, przespacerowalismy cale dnie, przepiekna pogoda, z mezem juz zgoda tylko lepiej niech mi w droge nie wchodzi 😜
Moje dziecie szybciutko sie nauczylo zasypiac w lozeczku, jestem pod wrazeniem, czasem tylko musze na chwile z cycem sie pokazac ona go do buziaka i od raz oczy zamyka, szkoda,ze smoczka nie chce bo to by bylo rozwiazanie....
No nic....milego dzionka dla Was wszystkich,zajrze wieczorem poczytac weekendowe opowiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam w ten piękny poniedziałek 🙂


Zdrówka dle Suzzan 😘


meteoryczna no to masz silnego syna 🤪, moja Natalka to nawet główki nie chce podnosić a na brzuszku to leży parę minut i już płacze 🙂


Kinga ja również cię podziwiam , twoją siłę i odwagę 🙂 i trzymam kciuki za Maksia 😘


Darka jak po chrzcinach 🙂


Emilia jak po weselisku , kalorie spalone ? wytańcowałaś się z Alexsandro 🤪


My weekend spędziliśmy głównie na spacerkach , po rzeźnikach chodziłam i kupowałam mięcho na chrzciny , bo to już w sobotę 🤪 Teraz też jak księżniczka wstanie pójdziemy na spacerek , pobuszować po sklepach .Zajrzę później pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....jednak mam chwile, tatus poszedl spac bo jest po nocce ,a mala sie zagapila na tv - bajki takie naprawde dla dzieci 🙂 bez kitu.......hehhehe , a wczoraj bylismy u ciotki i wujka ,ktorzy maja 52 cale tv, dziecka po prostu nie bylo!! heheh, i jeszcze byl shrek w tv i gugala do niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo taka jestem jak mi sie zachce cokolwiek 😜 20 sekund na 10 minut lezenia na brzuszku....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img4888b.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1225/img4888b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...