Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie 🙂
Kacper z babcią na spacerze i mama ma troszkę czasu dla siebie 😁
Co do jego siadania to on sam z leżenia się podnosi a jak się złapie za palce to zaczyna siadać 😁
Lekarz powiedział ,że sam sobie krzywdy nie zrobi więc mamy mu nie przeszkadzać :P

Co do tych badań to ja właśnie dziś będę odbierać wyniki i jestem ciekawa co tam wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Suzanka ślicznie się podnosi 🙂

Kacpra zdjęcie jak siedzi dodałam w miniaturce użytkownika :P
Co do projektora to naprawdę super sprawa , maluch jest zachwycony, poza tym on nie śpi za długo po max 4 h między karmieniami a niekiedy tylko 2h .
U Kacpra jest różnie z leżeniem na brzuszku to niekiedy mu się nie podoba niekiedy się cieszy a niekiedy zasypia, przez problem z bioderkami musi jak najwięcej leżeć na brzuszku więc już się powoli przyzwyczaja do tego, niestety podwójna pielucha daję niedużą poprawę zobaczymy co powie nam za miesiąc na kolejnej konsultacji u chirurga.

Co do chrztu to już za nami 🙂 Synuś praktycznie cały czas był grzeczniutki ( do momentu polania głowy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No meteoryczna ja jestem pod wrazeniem Twojego synka!!!! pieknie siedzi, mojej malej to glowka jeszcze troche ucieka na boki jak ja sadzam na kolanach, a za palce sie probuje podnosic ale glowa czasem z tylu ..wiec jej nie pomagam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sie ma! 🙃

Skacowana po weselu 😁 Sokami jabłkowymi 🙃
Wytaniałam się po wsze czasy ☺️
Olunio był przecudowny, u Młodej spał, w kościele spał, później obudził się na mamusi ,,flaczki" 🙂
I padł o 21 do oczepin, a później gnił sobie do 3,aż musiałam Go obudzić na wyjazd do domku 🤪 A tak się bałam 🙂
Oczywiście bez rewolucji się nie odbyło, Niuniuś zafajdał weselne ubranko zanim zaczęła się imprezka 🙂 Kopka wyszła pod paszkami 🤪

Wstawię fotki, jak będą odebrane od fotografera 😉

Wieczorkiem zajrzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie

U nas pogoda super wiec później na spacerek idziemy, mam nadzieje że mała nie zrobi awantury jak wczoraj...trzeba było wracać do domu 😮

meteoryczna88 wow super Kacperek siedzi 🙃 co do morfologi to moja nie miała robionej, a i ja moją tez pieluchuje mimo że na ostatniej wizycie lekarz powiedział że ładnie się tam wszystko kształci 😉

MajaCh ale Zuzia ładnie główkę podnosi 😁 moja jeszcze tak wysoko nie podnosi ale się stara 😉 no i wszystkiego dobrego dla twojej kruszynki 😘

emiliaeem to to pozazdroscic takiego wesela no i Olunio się spisał a taka kupka może się każdemu zdarzyć 🤪 a no i czekamy na zdjęcia 😉

A ja dziś na solarium mykam a jutro do fryzjera 🙃 🙃 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was mamusie, nie piszę często ale od czasu do czasu czytam, u mnie jest brak czasu na "wszystko" jestem zupełnie sama z małym bo mój maż ma włąsnie "urlop" i wyjechał na meisiac do moich rodziców do Niemiec ale nie odpoczywać tylko podreperować nasz budżet, narazie jakos sobie sama radzę ale czasem sa też gorsze chwile, jutro jade na szczeppienie pneumokoki i juz sie denerwuje 😞 Pozdrawiam Was i fajnie się Was czyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
u nas dziś piękna pogoda, właśnie wróciłyśmy ze spacerku i jestem padnięta.... czekam aż mała trochę zaśnie a ja z nią 🙂

Meteoryczna gratulacje zdolności Kacperka, moja córeczka nawet głowy nie trzyma jak ją ciagnę za rączki, spada jej do tyłu, leniuszek mały...

dziewczyny a Wy dajecie już dziecko na kolanach siedzieć??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania. Emilka dziękuje 😘

No Maksior dzisiaj zrobił postęp w swej edukacji i najpierw trącał zabawki na macie rączką, przypatrzyłam się i zauważyłam,ze robi to naumyślnie,tak się starał, że w końcu chwycił 🙃
a już się bałam, że nie wie po co mu te ręce 🤔

Meteoryczna to szybciuchno Ci młodzieniec zaczął, zdolna bestia z niego 😉

Ja sadzam Maksia czasem opartego o mnie pleckami i główką, w pozycji półleżącej, bo terrorysta tak uwielbia siedzieć i wymusza ot na mnie,choć łamię się coraz rzadziej dla jego dobra, cóż chce więcej widzieć, niech się nauczy odrywać zadek od ziemi 😎 😎

Emiliaeem, Darka czekamy na newsy 😁 fotki, opowieści 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek to gratuluję postępów 😁 u mnie mała jeszcze nie chwyta sama ale jak włożę jej grzechotkę do ręki to trzyma i patrzy się na nią, potrząsa i czasem wkłada do buzi 😜 a i dziewczyny nie przejmujcie się jeśli wasze dziecko nie robi jeszcze czegoś a inne już to ma opanowane na wszystko przyjdzie czas i nie wolno dziecko zmuszać bo to może mu tylko zaszkodzić 😉

Moja już coraz lepiej podnosi główkę ale na krótko, ale jak tylko zaczyna się denerwować to ją przekręcam na plecki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki 🙂

Myślałam, że nie dam rady nadrobić z czytaniem a tu się okazuje, że mało co naskrobałyście przez weekend....

Tatuś dzielnie opiekował się Martynką przez weekend 😉 a mamusia tęskniła.. hehe... i oczywiście nie obyło się bez zakupów ubrankowych dla małej 🙂

Dzisiaj szczepienie....odziwo...moje dzieko nawewt się nie skrzywiło...nie wydało z siebie żadnego dźwięku..(ufff...na szczęście)..
jak tak czytam o Waszych wagach to jestem w szoku...moja zaży "zaledwie" 5800 i ma już 68cm 🙂
meteoryczna witaj po długiej przerwie...waga Twojego szkraba imponująca....ale nie zapominaj, że on już urodził się duży !! 🙂 tak, że moim zdaniem wszystko jest OK 🙂

MajaCh wszystkiego naj na te 3 miechy 🙂
Darka Emiliaemm dawać foty 🤪

Ja robie tak samo jak KIniek tzn...opieram Małą pleckami o moje ciało 🙂 żeby mogła wszystko obserowawać..ale jeszcze nie kłade jej do siadania mimo iż też sama się podnosci

gosiaczek ale Lencia zapatrzona w grzechotkę... jeszcze chwila i świadomie będzie się nią bawić ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was kochane po weekendzie

U mnie bomba chrzicny sie udaly choc w kosciele wam powiem tylko ludzie zaczeli spiewac juz byl ryk ja zapomnialam butelki z mlekiem wziasc i polazlam do zakrysti tam przesiedzialam z malym cala msze na rekach na koncu juz mi tak opadywaly masakra potme te cale chrzczenie juz wytrzymac nie umialam

Maly dostal wielkiego torta 3 pietrowego z pampersow firmy "Dada" co sie lekko wkurzylam bo mojemu dada przecieka ale bomba bo byly tma 3 samochodziki 3 pary skarpetek takich wiekszych i na gorze samochodzik-telefon nio i nowego przyjaciele zabcie co kumka 🙂potem zdjecie wrzuce jak je dma do kompa

Ludzi co nie miara maly lekko zszkowany dopieor jak pojechali dzis poopludniu to dziecko odzylo i zaczol sie odzywac szalec za te 3 dni spokojnosci, nocki mi od piatku przyspia calutkie od 20:30 do 7:30

Meteorycznasuper ze do nas wpadlas nio waga powalajaca na samym cycku nio i super siedzi Kacperek moj juz tez trzyma glowke sztywno choc mu sie jeszcze lekko kiwa i od czasu do czasu ale naprawde zadko tak go posadze na kolankach na chwilunie doslownie

Moj dopiero opanowal wkaldanie raczke do buzi przytulanie pieluszki przewracanie nadal mu nie wychodzi bo zadko jest na brzuszku a zabawki do raczki bierze ale jak mu sie je da sam jeszcze nie zbyt nie chetny do zabrania sobie woli podane na tacy 🙂

Nio i mam problem z jedzeniem od mojego glodomorrry bo mu juz 200 ml(razme z proszkiem) nie wystraczy a to juz ostatnia miarka w tabeli jest ryk jak mu biore butelke pusta bo on dalej glodny i co ja mam zrobic?Ciocia mowila ze 1-2 razy dziennie moge mu dac spoza tabelki bo to sie o 30 ml wiecej wody i 1 lyzeczka wiecej ja nie wiem boje sie troche zebye nie przesadzic ono podobno robila tak z swoim najstarszym synek on teraz ma 15 lat 182 wzrostu i chudy jak patyk nie widac u niego tego glodomorrry

Po szczepienieu temperatura byla utrzymywala sie do rana w sumie jak maly wstal chyba cos bylo o 4 juz nie pamietam to mial tylko 37 z hakiem a rano juz byl wesolutki

emiliaeemsuper ze wesele sie udalo i Olus pobawil sie na 1 weselu tka szybko mlody chlopak zaczyna bedzie balowal

Cos mnie jeszcze ominelo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem,

Lenka już śpi a ja mam chwilę dla siebie.
U nas dziś wojna przy usypianiu w dzień, jak nigdy z 20 min mi płakała a potem padła. Już myślalam, że to gorączka albo cóś.

Kiniek Maksio zdolniacha.Ja też myślałam, że nigdy się nie doczekam kiedy zaczai do czego są rączki a tu dziś widzę, że sobie pałąk złapała i wyciąga 🙂

darka super, że wszystko się udało. Buziaki dla Oskarka.

meteoryczna88 super Kacperek siedzi aż nie mogę uwierzyć, że taki silny jest 🙂

MajaCh ale Zuzia ładnie główkę podnosi - zdolne te nasze dzieciaczki.

emiliaeem czekam na fotki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obiecalma dodac zdjecia z chrztu wiec pare dodam a reszta bedzie na agu agu

z chrzestnymi i mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/pa011407.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9852/pa011407.jpg[/IMG][/URL]

u nas jest zwyczja kladzenia dziecka na otlarzu i pomodlenia sie za niego
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/pa011411.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9315/pa011411.jpg[/IMG][/URL]

a tu jedne z prezentow
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/pa031438.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2767/pa031438.jpg[/IMG][/URL]

reszta zdjec na agu agu







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamuśki,
Słuchajcie u mnie też mała baardzo leniwa. Nie chce wcale podnosić się za rączki jak ciągnę na siłę 🙂) to główka opada a jak trzymam ją na rękach to potrafi sztywno trzymac główkę. W mądrych książkach piszą że powinna już podciągać się za raczki, ale cóż każde dzieciątko inne. Grzechotkę jak jej włożę w rączkę to trzyma ale póki co to namiętnie gryzie tylko swoje rączki natomiast nie chwyty jeszcze sama.
Kurcze jak jąpołoże na brzuch to leży jak żuczek i się kołysze 🙂)

Wczoraj byliśmy na USG wszystko w porządku, możemy jeszcze pieluchować, ale niekoniecznie - -ja będe tylko na noc.
Meteoryczna witaj po przerwie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

Widzę że znowu cisza, a dziś podobno ostatni dzień takiej pięknej pogody u nas ma być 22 stopnie 🙃

darka9118 super że chrzciny się udały, zdjęcia bardzo ładne no i prezent świetny 😉

Ja dziś idę do fryzjera wiec mała zawożę do mamy 😉 przynajmniej mała pobędzie na podwórku.

Życzę miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
pustki tu dziś 🙂
moja Perełka dziś dzielna była, cały dzień była ze mną w pracy i nawet grzeczna 🙂 muszę iść jutro znów, bo główna księgowa jest w szpitalu a na jutro trzeba zrobić plany finansowe na przyszły rok i niestety dziewczyna co jest za mnie sobie nie poradzi.... razem kombinujemy jak to zrobić 🙂 mam nadzieję, że znów da nam mała popracować... cały dzień biedna we wózku... 😞 ale już jej to wynagrodziłam, tak ją wybawiłam że padła i śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 zgadzam się pustki, dziewczyny gdzie jestescie? No a Paulinka na pewno jutro tez będzie grzeczna 😉
A włoski pokarze jak zdjęcie zrobię, powiem tylko ze mąż w szoku bo zrobiłam brąz i mam mega ciemne teraz to na solarium muszę chodzić żeby bladą twarzą nie straszyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...