Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam,
poczytałam mniej więcej ale dużo się tego nazbierało od piątku 🙂
po Andrzejkach super, ale cały czas gapiłam się na telefon czy mama nie dzwoni 🙂 ale potańczyliśmy do 1, niestety musieliśmy iść bo mężowi się puściła krew z nosa i nie chciało się skończyć lać.... a jak wróciłam do domu to mała się już pierwszy raz ubudziła na jedzonko, potem co 2 godziny więc w niedzielę chodziłam do tyłu a jeszcze do 19 byłam w szkole 😞 wczoraj mama sobie wzięła urlop i pojechałyśmy do niej, pisałam pracę mgr a ona bawiła 🙂

Gosiaczek byłam wczoraj u pediatry zapytać o to sinienie, powiedział,że jak nie robi się to zawsze po jakieś takiej samej czynności to raczej nie ma się co martwić, sprawdzał jej takim dziwnym czymś na paluszku zawartość tlenu we krwi i miała prawidłowo 🙂 i kazał jeszcze zrobić morfologię, dziś byliśmy więc wyników jeszcze nie ma... daj znać jak będziesz miała wyniki Lenki!!

MajaCh Paulinka też się dżwiga, chce cały czas siadać i denerwuje sie jak leży 😞

a i dziś się 2 razy obróciła z plecków na brzuszek 🙂 ale rączki zostały skierowane w dół i nie umiała ich sobie ułożyć żeby główkę dźwigać 🙂 moja kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień Doberek!!!
Ale szarooo za oknem o matko

Ech brakuje mi świeżego powietrza u Nas takie smrody że masakra

Dziś jak zwykle do zrobienia mnóstwo rzeczy
Patryk dziś popłakiwac zaczął i się wiercić od 4 i w końcu wzięłam go do naszego wyra (czego nie znoszę) i do teraz śpi ale coś widzę że już się kręcić zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


moja niunia wczoraj padła już przed 20 ta na śpiku dawałam jej mleko 🙂 a spała od 14-17 już drugi dzień 🤪 i ok 19 była już śpiąca 😮 tym razem w nocy jadła już o 1,30 i spała do następnego jedzonka do 6,30 😉i teraz znów spi od 20 min 😉 Także u mnie schemat z godz jedzeń jest różny 🙂 zależy o której nad ranem się obudzi 🙂 a później to juz co 3 godz ammm 😉


wczoraj na allegro kupiłam kozaki a drugie wylicytowałam za 30 zl 🤪


oklaskałam Was wszystkich a co tam hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki 🙂

Wczoraj troszkę mało miałam czasu... Przyjechała moja chrześnica ze swoją mamą na ploty i się zeszło 😆 Zuźka pomagała myć Olka 🙃 A ile frajdy miała i ona, i Mały 😁
A później z powrotem powrócił ból głowy,więc odpoczywałam...
Obcykałam nowy genialny patent jak się pozbyć lokatorka z łóżka 😜 Oluś śpi na materacu obok naszego wyra,a mąż ze mną 🤪 😁 I nie powiem, tak najwygodniej. Rano o 5.30 była pobudka na szamkę i spanko do 8.40. Przeskoczyłam do Niego na 10 min. i takim oto sposobem śpimy oddzielnie 🙃

McDa te Mamy są niezastąpione, co? 🙂 Jak dla mnie jedyna osoba, z którą zostawiam Olka ze spokojem 🙃 A co do imprezy to mamy identyczne reakcje 🙂 Ja też lukam co chwilę na tel. 😁 A wszystko przez cycki 🤪 Kto by pomyślał.... 😉

Emiluś a cóż Cię tak z rana na brawa zebrało? 😁 Noc chyba sprzyjała...? 😜

Idę coś zjeść, bo burczonko się odzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja nie wyspana a tu pogoda taka słaba zimno i ponuro. Lenka wstała w nocy o 3.15 na butle i potem o 7 😮

McDa ja idę w piątek zrobić jej tą morfologie bo dopiero co ja kuli na szczepieniu i chciałam odczekać wiec wyniki dopiero będę miała w przyszłym tygodniu ale napewno dam znać 😉

emilia pochwal się kozakami i dzięki za oklaski 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju Wercia strasznie dziwaczną położną miałaś, moja była kobietą do rany przyłóż, przyjechała dwa razy do mnie,a tak się zaplotkowałyśmy o wszystkim że aż dostała mandat bo bilet parkingowy jej się skończył 🙃 w żadnym wypadku mnie nie badała, bo nie jest ginekologiem, więc po co i tak mnie nie prowadzi, jedyne co by zrobiła jakbym karmiła piersią to by kazała sobie pokazać jak to robię, bo głównie do tego są właśnie położne, by doradzić w kwestii karmienia i ewentualnej pielęgnacji dzieciątka , moja tylko popatrzyła i stwierdziła,że wiem co i jak i nie ma mi co doradzić, jedyne co to na przesuszenie skóry bardzo mocne poleciła mi siemię lniane złote no i na wszelkie krosty i przegrzania czyli potówki napary z kory dębu . Wszystko.

Mykam na drugie śniadanko, bo marudek właśnie usnął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki,
ja znowu na chwileczkę. czy mogłybyście mi powiedzieć jaki jest następny krok jak już udało 🙂) mi się wkleić zdjęcie do Imaga shock? co robimy dalej.
ja nie mam do tego cierpliwości i już kiedyś Emilia kochana mi pisała, ale jakoś minęło i dupa blada.
wercia, ale fajny pomysł z tymi zdjęciami. chyba też tak zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano i postanowiliśmy Maksiowi kupić huśtawkę co prawda są tylko do 11,3 kg wagi ale jak tata buja w foteliku trzymając go za pałąk w ręku Maksior w sekundę podsypia, źle zrobiliśmy że od razu tego nie zakupiliśmy ale trudno, jeszcze pół roku posłuży myślę, no i padło na te dwa modele :
http://www.fisher-price.com/img/demo/us/video_shell.swf?sku=V0099&fileType=flv&h=fpc
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pcat=bgsw&pid=45667 (na stronie w fioletowym pasku jest filmik "Demo" )
filmiki z oficjalnej stronie, bo na polskiej nie ma takiej prezentacji i połowy produktów 🙂

Monia321 może to pomoże
http://forum.gniezno.com.pl/printview.php?t=722&start=0&sid=378674494d209250793b0e5347e2203d

i tu (ze screenshotami)
http://www.hunted.pl/tresc/t1650-jak-wkleja%C4%87-zdj%C4%99cia-na-forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coucou
emiliaemm sorry za blondynkę ☺️ Takie sprostowanie do wszystkich blondynek 😉 😉 To taki nasz sposób na trwały i szczęśliwy związek. Wiadomo ze humor łagodzi kłótnie, i my właśnie się tak kłócimy , to nie odbywa się na zasadzie żartów mających wykpić czy drażnić, stosujemy metoda tzw afiliacji czy wprowadzenie miłego nastroju , rozluźniania atmosfery , działa mowie wam.

Kinia ja tez kiedyś myślałam o huśtawce ale ma bujak balance bjon baby i sama się w nim dynda bez baterii 😉 ale te huśtawki są super, w sumie teraz gdy maluchy maja po 7 kg i więcej od dłuższego noszenia ręce mdleją
Książkę zamówiłam w polskiej księgarni JĘZYK NIEMOWLĄT i Scrabble na gwiazdkę dla syna polska wersje nauka polskiego przez zabawę, ja tez kocham scrabble 🤪 Teraz muszę pomyśleć co jeszcze dla mojego 10 latka który nawet sam nie wie co by chciał ,bo wszystko już ma. Oczywiście dla malej to spontan , wejdę do sklepu i kupie co mi się b. spodoba. A dla Adama ...?
W ogóle to problem mam taki z tymi świętami 😉 - bo gdzie ja choinkę postawie ?

OK Muszę się ubierać bo w piżamach jeszcze , a do szkoły o 12 po młodego , a potem na teatr go odprowadzić i na zakupy kawy zabrakło 🥴 i połamałam nożyczki malej do paznokci wiec muszę gdzies poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie!
No narescie pojawiła sie na chwilunie Asiulka 🙂Zawsze bede miec do Ciebie kochana sentyment,a to dlatego ze jak byłysmy w ciazy tak sie super pisało i na bierzaco mnie informowałas co sie dzieje na forum.Oj dobrze wspominam ten czas ciazy i nasze pisanie na forum'brzuszek" ale to juz z Wami wszystkimi kochane.Teraz niestety tez juz coraz to mniej bede pojawiac sie na forum bo mój urlop dobiega konca i do pracy ruszam,ale ciesze sie bo narescie wyjde do ludzi 🙂Bede tu zagladac jak tylko czas mi pozwoli.No nic teraz uciekam bo nawet nie mam czasu zeby i tego posta dokonczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Brr jak zimno pojechalam do miasta uzupelnic konto bankowe bo na karcie zawialo pustka a za cos trzeba bylo zaplacic ostatnie zabawki w tym roku dla malego

Kinia mnie sie osobiscei te hustawki nie podobaja jak dla mnie maja za duzo bajerow szmerow itp wole malego polozyc na koc na podloge dam mu dookola zabawki i podawac co jakis czas inna ale to moje skormne zdanie oczywiscie sa super z wygladu

ehh coraz mniej czasu a ja go mam coraz wiecej moj tata jest teraz w domu to sie nim zajmuje odrobine a ja moge obskakiwac sklepy domek obiadki itp ja mam urlop dlugowieczny az wkoncu nie pojde do jakiejs pracy i chyba to zrobie ponoc na swieta potrzebuja na kase do Auchanu zobaczymy

Lece obiadek musze reszte wlozyc do garca bede pod wieczor buziackzi dla maluszkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia huśtawka super też myślałam kupić ale znajomi mają i Lenka nie chce w niej siedzieć ani sie bujać wiec daliśmy spokój. Myślałam ze to tak za pierwszym razem ale za każdym razem to samo widocznie podpasywał jej leżaczek z wibracjami 🙂

monia fajne zdjęcie twojej małej jej ale ona ma włosków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo 🙂) włochata jest jak małpka 🙂)
Gosiaczek jak się w końcu nauczę 🙂) to wkleję zdjęcie normalne, duże na forum, ale poki co to siedzęi pracuję przed kompem i nie mam czasu przestudiować tego co mi kinia wkleiła.

Gosiaczek, ale tak patrze na twoją Lenkę to te nasze dziewczynki drobniutkie są. po mamusiach 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy były wczoraj na szczepieniu i mała waży 6300. Lekarka powiedział, że na tym etapie dziecko powinno przybierac ok 100g na tydzień i u nas tak jest. Póki co nie dokarmiam jeszcze , ale po 5 miesiącu ok 10 grudnia planuję wprowadzic jakieś newsy kulinarne...zobaczymy bo jak na razie to nawet herbata kiepsko się przyjęła 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img84/1813/pa140022.jpg&via=mupload&newlp=1#

Nie wiem co zrobiłam, ale coś wkleiłam ...nawet sięzrymowało Gosiaczek co ja źle zrobiłam z tym zdjęciem? bo coś nie tak pokazuje
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img32/5206/pb050013r.jpg&via=mupload&newlp=1#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystko dobrze tylko tam niżej masz Kod Forum kopiujesz i wklejasz tu w okienko forum ja już ci to skopiowąłm i wkleiłam ale sama spróbuj żebys wiedziała o co chodzi

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/pa140022.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1813/pa140022.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny ! Zuzia ma jakies uczulenie po bokach brzuszka....zaklopotalam sie, 2 opcje - zalozylam jej spioszki wyprane w naszym proszku, ale wczesniej tak czasem robilam i nic sie nie dzialo...2 opcja oliwka linomag, 2gi dzien ja masowalam ta oliwka moze cos nie teges.....no i 3cia najmniejsza mozliwosc, sloiczek,tkory wczoraj zjadla marchewka ze slodkim ziemniakiem bo dzis kupka rano byla baaaaardzo gesta, pomaranczowa,az z takimi ciemnymi prawie czarnymi jakby zlogami. Obserwacja teraz wielka bo wiem,ze jak ciemna kupka to moze cos zlego przynajmniej u doroslych to znaczy ,ze krew jest wydalana...
Napiszcie mi cos madrego......... 😞 Jade zaraz po pochlaniacze wilgoci, bo mi sie okna poca niemilosiernie,a wilgoc dla dziecka zabijcza jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom mi tez wygląda na oliwkę, bo że wydala niestrawioną marchewkę to normalne, te malutkie brzuszki dopiero się uczą więc tak być może, a marchew zestala także to mi wygląda normalnie, czarnym zabarwieniem bym się nie martwiła tutaj 🙂
Proszek mimo, że wcześniej miała styczność i nic nie było też mógł uczulić najlepiej odstaw oliwkę i proszek i poczekaj jak się unormuje dodaj oliwkę i poobserwuj czy nawróci , będziesz miała pewność 🙂

Dareczko tatuś zadecydował że ma być z bajerami, nawet cena go nie odstrasza, mnie za to trochę 🤢 uparł się dla syneczka i nie przetłumaczysz, cud że mu odradziła FP z serii Zen te to maja cenę 😮

A mi dziś Maksior taki cyrk na kółkach zrobił i nie wiem nawet czemu, ot tak nagle zaczął się wydzierać jak opętany, pewno brzuszek tylko co znowu 🤔 no i niestety chyba oskarżenia padną na bananka nieszczęśliwego ehhh, że też mnie coś podkusiło 🥴

Monia no wspaniałe ma włoski, naprawdę rzadko się widuje taką bujną czuprynkę u takiego maluszka 😉 od razu mi się bajka "Zaplątani" przypomina hehehe

AnjaP nie wiem czy masz możliwość to dostać ale na prezent dla 10 latka polecam gorąco 2 gry 😉 sprawdzone i naprawdę zabawa przednia 😁 "Dobble" mamy i córa (8lat) ubóstwia a jaka frajda jak było nas dorosłych 5cioro i usiedliśmy do tego 🤪 🤪
http://allegro.pl/super-gra-dobble-gra-imprezowa-warszawa-i1926862010.html
no i taka gierka , tylko uważaj by nie nabyć podróbki, orginałka kosztuje około 50 zeta
http://allegro.pl/zestaw-jungle-speed-dodatek-mikolajki-warszawa-i1926864223.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem no właśnie noc nie była owocna ☺️ mąż mi znów padł 😠 no ale po 12 godz w pracy nie dziwie się mu 😉


gosiaczek takie sobie kupiłam http://allegro.pl/proste-zimowe-oficerki-futerko-brw-a08-d59-39-i1929010512.html a te wylicytowałam 🤪 http://allegro.pl/ideal-sexy-oficerki-drewniana-podeszwa-white-40-i1928083762.html


Kiniek fajna ta bujawka ja mam z firmy GRACO sama buja i światełka są i muzyczka ale Natalia w niej z 15 min posiedzi i nudzi sie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...