Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
😘 Hey laseczki , melduję się padnięta po świętach - była zabawa, śmiech , lenistwo, obżarstwo, kupa miłości , czułości, odwiedzin u rodzinki- takie wspaniałe święta były tego roku- te pierwsze wyczekane 😁
dziś byłam z nuną u pani dr na kontroli na ważeniu i uwaga 8150 g 😁, przepisuję ją do pediatry bo jak się urodziła to w mojej przychodni nie było miejsc i chodziłam do rodzinnego ze starymi dziadami a teraz załatwiła mi kumpelka w innej przychodni pania pediatrę .
Mam nadzieję ,że wasze święta były równie wspaniałe .Życzę miłej nocki każdej z osobna i buziaczki dla dzieciaczków .
Nasza Wiktorynka dziś skończyła 5 miesięcy !!! 🤪 😁
z tej okazji pokupowaliśmy jedzono z miąskiem , ciekawe jak bedzie dzidzi smakowac ??? 😉 Jutro znów goście i jedzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas nocka ładna Lenka poszła spać o 19.30 a wstała o 17.15 😁

asiula oj książka się podobała i podoba czyta ją cały czas i tylko mówi jaki sprzęt musi kupić i że super drinki i koktajle a nawet przystawi tam są no i że chyba już dokładniejszej książki to nie ma jak ta 😜

monia66 no no ładna waga 🤪 moja waży 7kg 🙃 Wszystkiego dobrego dla Wiktorii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam was

Ja wczoraj napisalam tu mega posta i wyszlam na chwile do lazienki i wracma chce go wyslac i co dupa nie wkleilo

Asiulato wittaj w klubie u nas tez bebilon pepti ale powiem ci ze u nas nadal plamy na plecakch sa i nie chca zejsc szlak by to trafil a od przyszlego tyg zaczynamy z "2"

Wiecie co wczoraj bylam u mojej mamy na chwile bo kuzynka pytala sie czy nie mam czasu przjechac bo ona dzisiaj odjezdza a nie widziala jeszcze mojego urwisa wiec przyjechalam i poczekalam az mama wroci z pracy i bylam z nia zaledwie 3h i sie juz poklocilismy znowu poszlo oto mieszkanie jak jej powiedzialam ze znalazlam sobie prace i od stycznia ide to wielkie halo gdzie malego zostawie to jej mowie ze Adrian ma jak narazie nocki wiec na zmiane bedziemy sie zajmowac ze ja jej pomocy nie potrzebuje to ona wielce obrazona ze wnuka jej odbieram a mowilam ze tak bedzie ale ja mam dosc siedzenia w domu i chce wyjsc do ludzi nio i dodatkowa kasa sie przyda

monia nio to waga imponujaca he my juz pewnie wazymy 9kg nio coz klocuszek rosna nasze dzieciaczki a niedawno byly takie malutkie

Ja czasme ludzi nie rozumiem gdzie oni mysla by pol rocznemu dziecku dac na swieta czekolade lub spytac sie czy maly je cukierki typu "tiki taki" nio coz mamusia sobie poje za synka

Co do faworyzowania znam to ja bylam ta najgorsza wnuczka bo bylam przedostatnia jeszcze mam mlodszego kuzyna to on jest geniusz i w ogole do najlepszego gimnazjum sie dostal itp a ja 20 lat dziecko bez slubu itp... babcia mieszka z nami a do przedszkola zaprowadzala mnie sasiadka bo babcia sie mna nie chciala zajac

Jej zazdroszcze potancowki te kg z swiat trzeba gdzies zgubic tylko gdzie jak sylwek w domu ale w zeszlym roku pomimo ciazy pomimo objadania sie jeszcze schudlam wiec teraz moge nadrobic hehe

Nio jak ten czas leci teraz one beda wyczekiwac maluszkow w lipcu ja pamietma ze zapisalam sie na brzuszek cos okolo stycznia a tu juz pol roku ma moj klocuszek 🙂

Zajrze wieczorem buziaczki :*dla dzieciaczkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
Święta minęły a mnie się nic nie chce… 😮
Sabinka dostała ubranka, pieluszki, duuużo jedzonka i stół muzyczny.
Noo i dowiedzieliśmy się że będziemy mieli kuzyna lub kuzynkę właśnie w lipcu 2012 😉
Szwagierka jest w ciąży i trzymamy kciuki bo to już 2 podejście. Pierwsze dziecko miała rodzić razem ze mną, ale poroniła w 4 m-cu. Dziecko miało kilka wad genetycznych i wiedziała że dziecko nie przeżyje. Po prostu odeszły jej wody, ale maluszek jeszcze żył i ponad tydzień tak chodziła bo nie chcieli jej wyczyścić bo to aborcja… Czekała tylko aż mały umrze. W końcu sama urodziła. Trochę dziwnie się czułam, chwilami czułam się winna że mam zdrowe dziecko… Miała rodzić 3 tygodnie po mnie. Ona też pewnie nie czuła się najlepiej patrząc na mój brzuch a potem dziecko… 🤢

asiula83 Ja tez od jakiegoś czasu nie czuję atmosfery świąt… Kiedyś było inaczej. Teraz w ciągłym biegu…
Co do prezentów to na Mikołaja teściowie tez dali prezent tylko Filipowi bo stwierdzili że Sabina to gajda i tak nie będzie pamiętać, ale zwróciłam im uwagę że tak się nie robi więc w Wigilię już był dla niej prezent, ale dla mnie to takie dziwne. Dziecko to dziecko i nie ważne ile ma lat…

darka9118 moja teściowa dala Sabinie sernik.. 😮 😮 😮 Jak to zobaczyłam to myślałam że ją uduszę.
Cieszyła się że dziecko je, ale co z tego. Jak ją brzuch będzie bolał to nie ona będzie słuchać płaczu tylko ja. Moja teściowa w temacie dzieci zawsze wyprowadza mnie z równowagi. 😠
W wigilię jakieś 5 razy mi wygadała, że karmie piersią i kto to widział żeby tak długo głodzić (!) dziecko. Mam jej dać porządne mleko żeby wreszcie się najadła… Ręce opadają.
A najlepsze jest to, że sama swoich dzieci nie wychowywała. Mojego męża i jego brata wychowywała ich babcia, nawet z nią spali. Teściowa nie wiedziała, że ma dzieci a teraz wszystko wie lepiej…
Filipa karmiłam bebilonem i jak skończył 3 m-ce to za moimi plecami dała mu krowie mleko. Bo te mieszanki to głupi wynalazek. "Dzieci kiedyś od urodzenia piły krowie mleko i było dobrze".
Efekt był taki że Filip dostał ostrą biegunkę i z podejrzeniem odwodnienia wylądował w szpitalu. Nawet go nie odwiedziła. I stwierdziła, że to na pewno przypadek bo przecież nie od tego mleka... 🤔


Uściski dla dzieciaczków które mają 5 lub 6 miesięczne urodzinki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas nocka podobna jak Lenki Gosiaczka, teraz Niuńka ucina sobie drzemkę.

asiula aż mi sie łezka zakręciła w oku jak pisałaś o traktowaniu Weroniki. Powiem Ci, że moja teściowa też taka była (moze jeszcze troche jest) ale ja jej powiedziałam co myślę. U nas chodzi o synka szwagra.
A jakie plamki miała Weroniczka? U nas dalej są te suche plamki i nowe pojawiły się na rączce i ramieniu 😞 Dziś idę po mleko hipoalergiczne jak nie zejdzie to może przepiszą bebilon pepti. Bo to na pewno nie po jedzonku. Nie dawałam jej przez 2 tyg. nic prócz mleka n=i nie zeszło 😞

darka i dobrze, ze sobie radzisz! Jesteś dzielna a mama niech da Ci spokój, bo masz prawo do szcześcia. Poza tym wiek o niczym nie świadczy. Ludzie mają po 30 i zachowują się jak gówniarze.

Gosiaczek mam nadzieje, ze już Lenkę nie boli brzuszek 😘

monia waga imponująca 🙂 Buziaki dla Wiktorii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Żyjemy ale... sprzątam już chałupę trochę bo już kurz 🤪 a jutro gości mamy

Napisze później do każdej z Was
A o faworyzowaniu to poemat na 3 strony chyba... 😉

Ważyłam sie wczoraj z Chrupciem - wyszło że ma 8 kg ale to ok bo wiadomo jakie te wagi domowe sa, o swojej nie wspomne wadze ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka jak mama twierdzi że jej odbierasz wnuka to zaproponuj ze dwa razy w tygodniu będzie się nim zajmowała i zobaczysz czy będzie chętna czy to tylko takie gadanie a ty masz racje nie ma to jak praca i wyjście do ludzi a dodatkowa kasa to już w ogóle przecież na dziecko tyle jej idzie 😉

Tilii ach te teściowe aż strach z nimi zostawić dzieci hihi. Ja też uważam ze może i takie dziecko nie pamięta czy dostało prezent ale jak jednemu kupują to i drugiemu by wypadało przecież takiemu szkrabowi to ciuszki sie przydadzą 🙂

tedit no nie boli tylko już się boje jak będzie wieczorem, mam nadzieje ze Lence te plamki zejdą 😘

Jadę dzisiaj do sklepu obejrzeć krzesełka do karmienia i łóżeczka turystyczne mam nadzieje ze coś ciekawego znajde 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
i my zjechaliśmy po świętach. Minęły spokojnie, z moimi rodzicami. Nikogo więcej nie było bo brat tym razem u teściów na wigilii więc było bardzo spokojnie. Nie udało mi się przeczytać wszystkiego co naskrobałyście podczas mojej nieobecności 🙂),
asiula to przykre co piszesz, rozumiem cię, bo jestes matką i cię to boli,ale z dziadkami tak jest. Po prostu Paulinka była "pierwsza" i zawsze dla nich bedzie "ta pierwsza"...niestety, niektórzy tak podchodzą do sparwy. pogadaj z tesciowa i powiedz co ci leży na sercu. Moja mama bardzo kocha obie wnuczki, zajmowała się małą, nosiła, bawiła, ale tez wyskoczyła z tekstem typu" Mała jest kochana, ALE nasza Olunia jest najmądrzejsza, najładniejsza, naj naj naj.. no nie było mi przykro, bo znam doskonale własną mamę i wiem, ze to nie było ani celowe ani złośliwe, ale widzę, ze starsza córka jest jej oczkiem w głowie.
Ale tak podsumowując, to moi rodzice, którzy mają jeszcze 3 wnuczkę(córkę mojego brata) wszystkie dziewczynki traktują praktycznie jednakowo. A teściowie mają 8-ro wnucząt i nigdy nie zauważyłam żeby któreś było faworyzowane. Także to zależy od charakteru ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


darka ja pisałam w telefonie ,chyba z 5 min i mi nie wkleiło 😞 super ,ze się tak usomodzielniłas no i ze trafiłaś na takiego fajnego chłopaka 🙂

    gosiaczek jak wyniki babci 🙂
monia66... zdrówka dla Wiktorii 🙂

    Asia coś w tym musi być, ja tak samo odczuwam ,teściowa bardziej faworyzuje wnuczkę od córeczki niż dzieci od synowej natomiast moja mama pilnuje 2 dzieci od mojej siostry 5 i 3 lata a na pytanie że ja chce wrócić do pracy i czy przypilnuje mi Natalie 🤪 to nawet szkoda moich nerwów ,żeby pisać co mi odpowiedziała 😉


    Ha ha ha jak była u nas teściowa to mąż dal Natalce do polizania czekoladkę z pierniczka tak na czubeczek języka a teściowa wpadła w euforie ,ŻE KOSTKĘ BIAŁEJ CZEKOLADY MOGĘ JEJ DAĆ 🤪 a mąż na to no i golonkę i troszkę białej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie!
Pojawiam sie tu po długiej przerwie.Ja pracuje cały czas takze ,malutenko czasu na neta.
Dziewczyny moja Blaneczka skończyła dzis 6 miesiecy. 🙂Takze teraz czekamy na pierwszego zabka i na to kiedy w koncu usiadzie juz sama.A jak Wasze pociechy?Próbuja juz o wlasnych siłach siadac?
Musze uciekac,bo mala mi kopie po klawiaturze a wieksza za bardzo wariuje.Moze uda mi sie tu usiasc z wieczorka.
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
ja właśnie wróciłam od mamy, dziś tam od rana byłyśmy bo miała urlop więc wykorzystałam to i mogłam się w końcu trochę na sesję pouczyć.... ale co tam, jak słyszałam że się smieje to biegłam zobaczyć, jak słyszałam że płacze to też w nogi, achh i za wiele sie nie pouczyłam ale zawsze coś 🙂

a teściowa cały dzień w domu i zaproponowała mi raz że jak chcę to mogę jej mała na godzine przynieś jak się chce uczyć... a moja mama specjalnie bierze urlop żebym ja się mogła pouczyć.... ach te teściowe 🙂

Tilii skąd ja to znam, moja teściowa twierdzi że mleko matki jest gorsze bo ona karmiła 2 tyg i dzieci są zdrowe i cały czas mi powtarza że tak długo się nie karmi, że ma jeść łyżeczką itd.... że potem nie będę mogła oduczyć dziecko od piersi i ciągle jest źle... wrrrrr i jeszcze się jej nie podoba że schudła a ona nie.... bo to nie ma sensu karmić jak nie mogę sie pożądnie najeść smażonych rzeczy....szkoda się przecież męczyć.... wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka usypia w łóżeczku a ja ledwo żyję, pogoda słaba, ja nie wyspana a mała w ciągu dnia spała 3 razy po 30 min 😞

emiliapodobno moja babcia nie wyleczyła grypy i teraz tak się z nią dzieje ze co zje to wymiotuje co wiąże się z osłabieniem wiec jest pod kroplówką jutro jadę do szpitala ją odwiedzić 😉

Ramonka buziaki dla Blanki jej już pół roczku 🤪 moja jak narazie ciągnie główkę ale pozycja siedząca jej się bardzo podoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Witam i ja po świętach 🙂

Asiu a może nie ma co się tak na razie przejmować zachowaniem teściowej. U mojej koleżanki było podobnie. Jej synek jest rok młodszy od córeczki jej siostry. Wszyscy zawsze interesowali się tym starszym dzieckiem, do czasu kiedy ten młodszy zaczął być coraz bardziej samodzielny, zaczął się bawić, chodzić itd..... Ja myślę, że to wszystko po prostu przyjdzie z czasem. A jeśli nie to dopiero wtedy będziecie się martwić. Na razie nie zaprzątuj sobie tym głowy. Zobaczysz czy tak samo będzie jak dziewczynki pójdą do szkoły (wtedy rok różnicy to praktycznie nic)...okaże się czy babcia rzeczywiście jedną wnuczkę faworyzuje czy nie.

Szkoda że te święta tak szybko minęły 😞 😞

A jak tam Wasze plany na sylwestra? my spędzimy go w tym roku spokojnie..mała imprezka u moich rodziców, tzn. my, rodzice, moje siostry 🙂 tak kameralnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania_1988 my sylwestra spędzamy w domu z maleńką i przyjedzie do nas mój brat z bratową i ich 3 miesięcznym syneczkiem 🙂 więc będziemy mieli żłóbek 🙂 i sylwester przeleci jak święta, jeszcze gorzej bo w zasadzie jak każdy weekend bo mąż w poniedziałek do pracy, nic więcej wolnego nie będzie 😞 ale na szczęście jeszcze 6 stycznia wolne 🙂 ale znów idziemy na 80-tkę mojej babci, cały dzień znów poza domem ale cóż 🙂 a 7 do szkoły 😞 nienawidzę tego!!! i jeszcze sesja się zaczyna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ponownie

Dziś mamy z mężem 6 lat od poznania się, super= zero romantyzmu, ja piszę na forum a on ogląda tv 😠 😠 😠
Aaaa kupiliśmy z tej okazji sobie odkurzacz bezworkowy - a właściwie z kuli (z powodu) syna żeby paprochy odkurzac 🙃
Bo dywanow my nie mamy

Więc:
Gosiaczek - fotki super,
Jak się czuje Babcia???

McDa - super że pomagacie teściom

tedit
- będziemy trzymac kciuki, akurat masz egzamin wtedy kiedy Patryś kończy 7 m-cy 🙂
tak, czas przyzwyczaja do bólu, ech wczoraj w kościele o mało się nie poryczałam na maxa

emilia1
- Natalka ślicznie wygląda i choinka też super, ja w końcu muszę zrobić Rozbójnikowi bo przy naszej ma 1 fotę...
I widzę że dzieciątko zdrowo ułożone - czyli mata i pieluszka 🙂
no czas pędzi, na brzuszku już lipiec 2012 - muszę kiedyś tam zajrzec, tylko hasła nie pamietam
Z tą czekoladą dobre.

Kiniek
- to bogate Dzieciatko mieliście, i te zabiegi w SPA - super
jestem ciekawa tej gry, masz jakieś linki do tego cuda???


emiliaeem
- kasa na prezent fajna jest bo potem kupuje się już konkrety a z prezentami gotowcami bywa różnie

asiula - ech, nienawidzę nierównego traktowanie rodzeństwa i nie chodzi mi tu o pieniądze jak niektórzy mylnie to interpretują,
to niesprawiedliwe bo co z tego że Weronisia jest niemowlakiem i nie bedzie pamiętac ale to też jest dziecko

Rodzice mojego męża za to uwielbili sobie córunię, a córunia wie jak wykorzystać sytuację, dla niej jest wszystko dla mojego męża nic,
a syn to do roboty tylko w firmie, bez praw pracowniczych = bez urlopu, teraz kryzys więc i z wypłatą różnie, bo najpierw muszą dostac pracownicy i na utrzymanie firmy musi isc
o reszcie nie wspomnę jak jego siostra sobie korzysta i jej Rodzice wszystko dawali i kupują - w stylu - mieszkanie, dom w górach itp..


Nawet jak sie PAtryk urodził to mąż nie mógł sobie wolnego wziac tylko krazyl jak zombie miedzy szpitalem a firma, a kochany "rodzinny" tatus pojechal sobie na dlugi weekend w gory i mial w pierdlu ze jego synowi urodzil sie wczesniak, ze sa problemy i jest nam ciezko - w końcu Patryk był 3 tyg. w szpitalu jak się urodził
Co to za urlop 10-15 dni w roku - to dla starych dziadów chyba a nie młodej rozwojowej rodziny.
W ogóle to my jesteśmy Ci źli a najbardziej oczywiście JA bo widzę z boku jak to wszystko wygląda...

U teściów było w miarę dobrze, teściowa nie stawiała Patryka na nóżki (przynajmniej przy mnie tego nie robiła)

A co do atmosfery świat to też o wiele mniej odczuwam niestety - za dużo zajec, za mało czasu, nerwy i gonitwa... ech

monia666- Gratulacje dla Wiktorii z okazji 5 m-cy!!!
I waga super, to Chrupcio bedzie miał ok 8


darka- gratuluje pracy? a gdzie bedziesz pracowac jesli mozna wiedziec?


Tilii
- dużo zdrówka dla szwagierki, oby ciaża przebiegała bez problemów
I też widzę dziwne zachowanie teściów - i to z prezentami i z sernikiem....
Ja bym wypominała 10 lat ten sernik potem... 🤪 🤪 🤪
I to karmienie - masakra co za baba tak się wtrącac...

Ramonka - witaj, gratulacje dla Blanki z okazji 6 m-cy!!!
U Nas jeszcze ani jeden dzieciaczek nie siada sam,
Nam rehabilitantka powiedziała ża dziecko powinno siedziec ok 8 m-ca i to posadzone


Ile Wam mleko zanikało w piersiach, ja nie przystawiam juz Rozbójnika a z cyców jeszcze coś leci...Dziś nawet wiecej wyciskałam wiec wzięłam laktator
i odciągłam - żalosne 20 ml - matko ile mi ten pokarm będzie zanikał...

To tak jak z krwawieniem po porodzie - bite 6 tyg to chyba mleko mi będzie też zanikac długooooo

ania1988 - my Sylw u Chrzestnego Patryka - w naszej starej, dobrej ekipie i z Rozbójnikiem.... hehe ciekawe jak się będzie zachowywal, ma byc tez 3 miesięczny maluch i ponad roczne bliźniaczki - ale jak dzieciątka
będą marudzić to pójdą do teściów a my z Rozbójnikiem zostajemy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

dzięki Dziewczyny za miłe słowo, mam nadzieję że to się z czasem zmieni 🙂

byliśmy dzisiaj do szczepienia i Weronika waży 7,5 kg i ma 70 cm 🙂

i dalej problem z tym uczuleniem, przez kilka dni było lepiej więc stwierdziliśmy że to jednak mleko, a jak ją dzisiaj rozebrałam w przychodni znowu cała wysypana 😞 😞 😞
ja już nie wiem co się dzieje 😞
w poniedziałek wizyta u dermatologa......mam nadzieję że pomoże bo ja mam już dość

Monia668... wszystkiego dobrego dla Wiktorii z okazji ukończenia 5 miesięcy 🙂 zdrówka! no i waga imponująca 🙂 🙂 🙂

Gosiaczek
super że prezent się podoba, pewnie w Sylwestra mąż popróbuje przepisy 🙂
no i godziny spania u nas dokładnie te same, Nika zasnęła o 19:30 i spała do 7:15 🙂

Darka a Oskar ma skazę? robiłaś mu jakieś badania?
i super że tak się usamodzielniłaś i tak jak napisała Gosiaczek pogadaj z Mamą i powiedz jej że może przez dwa dni zostawać z Oskarem i zobaczysz czy będzie chciała czy to tylko słomiany zapał

Tilii strasznie smutne to co napisałaś o szwagierce 😞
mam nadzieję i mocno trzymam kciuki żeby teraz było wszystko w porządku
a co do teściowych to ja już się lepiej nie wypowiadam 😉

Tedit co do wysypki to u nas jest jakaś taka bardzo dziwna. Dzisiaj jak ją zobaczył nasz pediatra stwierdził że czegoś takiego jeszcze nie widział i że trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem dermatologiem, niby to wygląda jak AZS ale nie do końca. Wysypka wygląda jak potówki, takie czerwone małe kropeczki i są tylko na brzuszku. A do tego ma bardzo suchą skórę na nóżkach i rączkach. A i lekarz wypatrzył jeszcze dzisiaj jakąś wysypkę krwotoczną na pleckach, ja już nie wiem co to 😞 Mam nadzieję że dermatolog pomoże.

Ramonka sto lat dla Blanki 🙂 🙂 🙂

Ania
my na Sylwestra idziemy w góry do schroniska, już nie mogę się doczekać 🙂

Wercia
to wszystkiego najlepszego dla Was 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

My na sylwka jedziemy w góry 🙂 Wyjazd już w piątek rano a Lenka zostaje u teściów.

asiula u nas podobna sytuacja 😞 Jutro kupie mleko HA i zobaczymy, bo u nas z ty Enfamil tek jest, że typu HP tylko na zamówienie 😞

wercia eh Ci faceci...a co do urlopu tu u nas to samo..

ramonka buziaki dla Blanki!

darka co Ty dajesz jeść Oskarkowi przy skazie?
Oczy mnie bolą, chyba czas iść do okulisty bo coraz gorzej z nimi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia co z babcią to napisałam we wcześniejszym poście, a jeśli chodzi o siadanie to mam nadzieję ze Lenka będzie siedziała właśnie w 8 miesiącu 😜 a ja sylwestra robię od 19 wiec moja niunia będzie już szła spać 🙃 Mi mleko szybko zanikło ale ja w ogóle miałam mało 🥴

asiula koniecznie daj znać jak już będziesz po wizycie u dermatologa mam nadzieję ze pomoże 😘

emilia to super mój jak weźmie tatusiowe to i tak pewnie do firmy będzie jeździł 😠 tak to już jest w tych rodzinnych firmach jak urodziłam to też chodził albo wisiał na telefonie i odpisywał na maile 😞 tak było też w piątek przed świętami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...