Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Edytko to Lencia jak Maksio wagowo i wzrostowo ! 🤪 🤪 i tak samo bez ząbków ^^

No nic lecę spać, bo coś mnie dziś głowa ściska masakrycznie 🤨 a nie jestem zwolennikiem prochów , Branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Mała ma dzisiaj 37,8...i nie wiadomo nadal co i jak...może to taki 3 dniowy wirus, zobaczę, jeśli do jutra nie przejdzie to wezwę lekarza bo w sobotę i w niedzielę tym ciężej się będzie doprosić...

Właśnie 2 partia gości w drodze... 😠

emiliaeem a pisz co chcesz, nawet jeśli, ktoś podczytuje, to może dowie się wreszcie prawdy, a co ! w końcu nie od Ciebie bezpośrednio, a może da mu to coś do myślenia...

wercia i jak Patryk ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

Wkoncu sie wyspalam mimo ze ja poszlam spac bylo 1 a maly wstal dopeiro 7:30 🙂 a teraz usypia bedzie pol godz spokoju bo od rana jest ryk i wymuszanie jakbyscie go slyszaly jak on wymusza placz a wszytko po to by byl na rekach badz go trzymac pod pachami a on by stal

wpadlam z deszczu pod rynne myslalam ze bedzie spokoj jak bedzie siedzial ale nie na dlugo wymyslil sobie nowa zabawe ja dzis ide do lekarza znow

tedi26 nio lenka wagowo tak jak Oskarek nio ciut mniej a wzrostem nie wiem u nas nie mierza 😞sama bym musiala nio i bez zebow tez jestesmy jeszcze

Lece pranie szybko nastawic do poczytania pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jej Lenka wstała przed 7 nigdy tam nie wstawała a przecież wczoraj zasnęła po 20 🤢

majaaa oby Michalinie szybko przeszło 😘, już widzę twoją radość z drugiej tury gości, ja osobiście lubię jak ktoś do mnie przyjeżdża ale bez przesady 😉

darka to nie wiedziałaś że dzieciaczki to małe cwaniaczki 😜

Dzisiaj moja mam do nas przyjeżdża 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej Maju wytrwałości i zdrówka dla Misi 😞

u nas też od rana tak sobie, mnie znów głowa boli,już na prochach jadę, zimnica straszna, do tego Maksik znudził się siedzeniem, staniem, leżeniem i ryk, odłożyłam Go ,poleżał 20 minut i ryk, po 10 cisza upragniona, zobaczymy czy usnął czy się zmęczył tylko ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


Ale zimno 🤢 w domu 22 ale jak tak sie siedzi to zimno 😮 wiec podkręcam a później rachunek za gaz ogromny przyjdzie 😲

    Natalia wczoraj zasnęło kolo 22 do 1 kilka razy mąż podawał jej smoczek , po 1 mleczko a o 2 przekręciła sie na brzuch i zaczęła gadać 😲 maż poszedł spać a ja do 3 oglądałam z nią bajki , w końcu padła w leżaczku a ja wybiłam się ze snu 😠 no i o 8 pobudka 🙃 teraz kima 😉
majaa bardzo inteligentnych masz gości wypoczynek im się należy kosztem zdrowia dziecka , bardzo ci współczuje i żeby Michalinka się mocno nie rozchorowała , obu druga tura gości przyjechała zdrowa 🙂


emiliaeem ja tez mam to w dupie czy mnie ktoś podczytuje czy nie, wolność słowa , na lipcówkach wszystko można 😁 😁


kiniek oby ból głowy szybko przeszedł 😉


gosiaczek to i tak nie złe jak poszła spać po 20 i wstała przed 7 zobacz wyżej jakie ja mam przeboje z Natalia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Maja ja sie nie pierdole jak goscie sa nachalni to i ja nachalnie "sugeruje" gdzie sa drzwi. Niepotrzebna jest wizytacja tylko po to ,zeby moc pozniej opowiadac cokolwiek,ze sie nie siedzialo w domu tylko wyszlo do ludzi.Wspolczuje , gdybym miala takie samopoczucie jak Ty moi goscie napewno by w progu juz odczuli,ze nie sa mile widziani.
U nas noc troszke niespokojna Zuza obudzila sie z placzem o 1wszej jak nigdy posmarowalam dizaselka ,wzielam na chwile na rece, potulilam i polozylam spowrotem, zasnela spokojnie. A zabek juz jest ostry 🙂))) moj maz sie bal sprawdzic heh, a obok drugiego juz widac ale chyba sie nie przebil jeszcze, sprawdze pozniej,moze wlasnie to on ja obudzil,a i zdjecie mojej Pani w spiochach ,ktore wtedy wyrwalam na ciuchach 🙂 zaraz wrzuce 🙂!!!
Milego dzionka swoja droga.....a i Zuza mierzy 70cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/img5394v.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/571/img5394v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej ale zimni dobrze że nie muszę nigdzie wychodzić, w domku ciepło 😜

Kiniek oby głowa przestała boleć i pochwal się jak długo Maksiu spał 🙂

emilia no to rzeczywiście nie ciekawie Natalka daje popalić.

MajaCh
ale fajna z niej krówka ślicznie wygląda 🤪

Moja mama już pojechała ale przywiozła obiadek wiec chociaż to mam z głowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio i caly dzien znow minol pod znakiem ryku i wymuszania my z moim tata dzis kolo niego latalismy jak popadlo a on dzis znow ulewal dalej niz widzial w sumie przebieralam go w 4 pary spodni i 1 body jedne obrudzil jedzac biszkopta a reszta po dzisiejszym obiadku byl szpinaczek z marchewka ziemniaczkiem selerem i pietruszka aa i do zupki zrobilam mu lane kluseczki(1 jajko i lyzeczka maki) nie powinno mu nic po tym byc zreszta nasze dzieciaczki juz nie takie male wiec sie z nim juz nie obchodze jak ze szklem

Co do wizyty u lekarza to tak wyniki mam FT3 jest w normie a FT4 zanizone czyli ewidentna niedoczynnosc dostalam skierowanie tylko ze podobno terminy siegaja polowy czerwca 🤪 coz bede musiala szukac lub zapisze sie i poczekam do czerwca a za ten czas mam zapisane tabletki pozyjemy jakos

Maly wlasnie zasnol to jego 3 drzemka bo gdyby nie zasnol teraz to ja juz od 18 nie miala bym spokoju trzeba bylo by go kapac bo bylby marudny a tak wole meczyc sie o ta godzine dluzej po kapieli niz teraz

Emilia1 jej ja podziwiam twoja Natalke ona potrafi o 1 w nocy na bajki patrzec nio i wspolczuje tobie taka warte miec przy niej i za zadne skarby nie chce spac?to ja ubolewam ze po kapaniu jeszcze przez godzine slysze spiew a ty musisz meczyc sie do 1 tylko ze ja nie daje malemu jesc na spaniu nie ma takiej opcji nauczylam tak i koniec i moze on tez sie nauczyl ze nie dostanie na spiocha i woli spac kto tam wie

Majach Zuzia swietnie wyglada w tej pizamce a ja nie moge znalezc kabla od aparatu a mam tam zdjecia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Ja na chwile
Moja Mum siedzi przy małym - w końcu zasnal w foteliku po kilku godzinach ryczenia 😞 😞 😞
Wczoraj o 23 goraczka wzrosla do 39,1, dałam mu czopka

Noc była koszmarna - w sumie spał 3 godziny, budzil sie i ryczał i nic nie pomagało
Rano wstał o 8
Byliśmy u lekarza (pustki w przychodni bo kto chodzi jak jest -20 🥴
Jest przeziebiony, ma zapalenie ucha - chociaz ja objawow nie zauwazylam ale jak pediatra 2 razy sprawdzala mu uszko to wył jak szalony
Ma antybiotyk
Ciągle wyje, spał dziś niespokojnie z godzinę i teraz zasnął a tak to darcie na maxa
Oby lekarstwa szybko zadziałały

majaaa -a jak u Was?

Przepraszam ze nie pisze do kazdej z Was ale nie jestem w stanie

Trzymajcie sie Dziewczyny i Dzieciątka oby były zdrowe i grzeczne
Odezwe sie w miare możliwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia u nas cały dzień temp ok 37,8/9 , a po 18 wzrosła do 38,5...pani doktor do hotelu gołebiewski właśnie jedzie, ale do nas nie bo jest strasznie zmęczona 😠

Mała nie ryczy, tylko marudzi i miałczy, więc u nas chyba nie ucho...ale co to nie wiem, może angina? W ogóle nie chce jeść ani obiadków, ani deserków, przyjmuje tylko płynne i dlatego dzisiaj tylko cały dzień mleko i herbatka...no nic może jutro pani doktor nie będzie zmęczona i do nas zajrzy, bo dzisiaj u nas do południa temp -29 stopni 🤢 a dzisiaj zapowiadają jeszcze więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
majaaa tak jak mowi tedi byc moze to zabki dziecko tak reaguje goraczka a jesc nie chce bo bola zabki ty sie jeszcze ciesz ze chociaz butelke chce bo inne to sie dotknac nie daja tak maja dziasla nabrzmiale

Brr macie racje zimno jak ch.... jeszcze tak przyszly tydz zwariowac pojdzie

Byla dzis kolezanka mojej mamy z pracy ona ma wnuczke z 14 lipca i tez z niej jest taki bombel ale jeszcze nie siedzi ale przynajmniej sie turla czego o moim lobuzie powiedziec nie moge

Nio i ma nowa zabawe a raczje trening wstawanie jak trzymam go na kolanach bokiem do mnie to on sie obroci tulowiem do moich ramion i rekoma sie chwyta nogi w zaparte i siup mama podnies do gory i wtedy jest radocha smieje sie jak zabka ktora ma powieszona nad lozeczkiem ale identycznie

wercia zdrowka dla patryczka :****oj zapalenie ucha okopnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane po przerwie!
No nic pracuje i nie mam juz czasu tak posiedziec sobie tutaj juz niestety na forum.Ale jakieś tu zmiany,po pierwsze nowa oprawa stronki naszej oj dawno mnie nie bylo,po drugie jak tu ostatnio bylam to byla tu jakas 600 cos strona,a teraz ponad 1000 szok 😲.Ale naskrobalyscie.Nierealne bym wszystko przeczytala 😞
Emiliaeem co tu mamy za szpiegów na forum??znów sie pojawily kolezanki z innego forum?
Dziewczyny napisze po krótce co u nas.Po pierwsze ja pracuje duzo,maz na poligonie przygotowuje sie na misje.A dziecmi podczas naszej nieobecnosci zajmuje sie moja mama.Niedlugo odsapne troche od pracy bo moze dostane urlop.Tak czy siak,ja i tak mam wiecej wolnego ogólnie niz mój maz.
Kochane jesli chodzi o Blaneczke,to juz skonczyla 7 miesiecy 🙂Jak ten czas leci!!!Zapierdziela jak szalony.No i moja kochana Blaneczka tez juz troszku urosla,apetyt ma jak nie wiem je wszystko co jej sie da 🙂)Zabka brak,jeszcze nie ma.No i juz prawie siedzi,ale jeszcze chwiejnie tak.Choc dzis jak ja kapalam to juz w pozycji siedzcej i z zabaweczkami,Super to byla kapiel mówie Wam.Nocki u nas ok,idzie spac juz stalym rytmem okolo20 stej,a w nocy budzi sie tylko raz na butle,ale za to rano mamy juz o 5 tej pobudke 😲Ale dla mnie to juz bez róznicy czy ona wstaje o 5tej,czy o 7mej bo ja i tak do pracy musze wtawac rano.Wstawie tu jakies foteczki malej ,ale to jak bede miec wolne.Kochane niech którac z Was napisze w skrócie co tu sie ogólnie dzialo na forum.
Lece juz bo jutro do pracy musze wstac.Dobranoc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek widzę że lenka ma dłuższe drzemki 🙂 u mnie sie zmieniło ale na gorsze spala rano tylko godz bo odsypiala noc a później do godz 17 może z 15 min spala zasnela o 17 i po 30 min obudzila sie ż placzem to ja do leżaczka to z Bujaniem pospala aż do 19 tej 🙂 no i teraz zasypia ale już czuje że dlugo Nie pospi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze pisze z telefonu tak sie Napisalam i mi Nie Wkleilo jestem zła 😞 teraz tak szybko Zdrowka dla chorych dzieciaków 🙂 Ramonka witaj u nas w skrócie to dzieci żądzą dają w kosc 🙂 Natalia w nocy spokojnie to spi od 3 do 7 a tak to sie kręci krzyczy a nawet budzi i bajki w nocy godz ogląda 🙂 nam nadzieję że teraz Wkleje dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...