Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

hej ,
Darka zaposilam Cie leczcie sie porzadnie !!
Piszecie o soczkach....Zuzia nic nie chce pic , niiiic tylko tyle co mleka wypije, powoli odstawiam sloiczki,robie jej sama papki. Dzis bardzo smakowalo o dziwo... 🙂
Wlasnie sie odkryla w lozeczku bryka wariat maly zamiast spac 🙂
Bylam sa solarium i pierwszy raz w zyciu mi piegi wyszly na nosie!!! 🙂 Kolejny dzien dietki za mna 🙂 Ciesze sie bardzo,bo nie czuje jakbym sie czegos wyrzekala. Ahh i kupilam zurawine w tabletkach 3 razy dziennie sie ja bierze w porze posilku. ja mam wiecej posilkow wiec sniadanie ,obiad kolacja bede brala 🙂 a tak poza tym spacerek dzis zaliczony 🙂 mamy rocznice wiec lampka winka do obiadu, nawet pol lampki ,a nie cala HA !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tak patrzyłam Majeczko na suwaczek i coś mi się wydawało - życzę wielu udanych lat razem, spędzonych w zgodzie i harmonii 🙂 😘
żurawina w tabletkach.....mhhhmmm........co nie bardzo - lepiej naturalnie w owocach. wiem że w Anglii mają w Tesco, bo kiedyś kupowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose poki co mam jeszcze suszona kandyzowana. Jak juz kupilam to wciagne to jedno opakowanie i basta jak mowisz ,ze lipka.....moglam wczesniej zapytac ale luz i jeszcze cale mnostwo herbatek pijam z zurawina ,a i tak najwiecej siusiam po pokrzywie 😮
Udalo mi sie znalezc taka kielbaske sojowa jakw Pl sa. Ale niesmaczna oddalam mezowi... ale powiem Ci ,ze smakuja mu niedoprawione dania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ta kandyzowana jest diabelnie słodka, najlepsza świeża, mimo iż cierpka, ale lepsza kandyzowana od tabletkowej. jak już kupiłaś te tablety, to łyknij, zaszkodzić nie zaszkodzi, ale suplementy wtedy kiedy nie mamy jak nabyć w naturalnej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zrobilam sobie drzemke z Zuzia po poludniu i nie chce mi sie spac 😮 na szczescie mamy jeszcze ksiazki i filmy....ksiazki dzis odpadaja bo mam meza w domu.
dobranoc mimo to 🙂
Rose po raz kolejny dzieki ,klasnelam Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


nocka taka seeeeeeeeee 🙂 było na odwrót mimo Imprezy u góry Natalia ładnie spała do 23,30 😉 wypiła mleczko i kilka razy wstawałam bo się kręciła i smoka wypluwała, herbatka o 3 a o 4,30 mleko i pospała do 7,30. Teraz broi w łóżeczku posadziłam ją, a ona przez szczebelki wyrzuca zabawki i ma frajdę jak jej podnoszę


Maja hahahhaha podoba mi się twoje podejście " oddam mezowi . on to zje " A po co ta żurawinę jeść ????


gosiaczek moja tez szybko zasnęła , ciekawe jak to dziś będzie bo ona nie ma stałych drzemek, codziennie zaskakuje a wczoraj to było tak ,ze pierwszą drzemkę miała dopiero o 11,45 🙃 do 12,30 😉 i o 16 spala z 20 min 🤪,


a co sadzicie o zwykłej owocowej herbacie w woreczkach ? ja chyba jak skończą mi się te z hipp to zacznę dawać właśnie zwykłe owocowe i ciut cukru 😉wercia a w Herbapolu są owocowe w woreczkach 100 % owocu czy tak jak wszędzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki

My dzisiaj caly dzien sami.

Dzis Popielec i wypadaloby wyruszyc do kosciola, juz dawno nie bylam bo PAtryk byl chory a potem ja 2 tyg smarkalam
no i ja chora do kosciola nie chodze zeby smarkac co 5 minut, za to moj maz dzielnie roznosil co niedziela bakcyle i do teraz chrypi

PAtryk własnie zainteresował sie szuflada w szafce pod tv 🤪 🤪 🤪

Się "pochwalę" a moze bardziej wywalę żale żeby było mi lżej
Wczoraj była kolejna rocznica naszego slubu

My jestesmy pokloceni z chłopem z powodow finansowych glownie i powiedzialam sobie ze jak on nie wspomni to ja sie nie odzywam
i co??? nic nie mowil, ale pamietal aby napisac sms-a z zyczeniami kolezance ktora ma urodziny w ten sam dzien

Mam to gdzies kurna, trochę zal bo zawsze obchodzilismy a ten se wraca o 19 wczoraj ale tak jest jak sie zyje pod dyktando jego firmy
A co w firmie, wyzysk, faworyci korzystaja ciagle mimo kryzysu a moj co? jak sie dziecko urodzilo to przynosi mniej kasy o 30% prawie,
a przedtem kokosow tez nie bylo

Gosiaczek
- no ja ta herbatke rumianowa musze jakos wcisnac Rozbojnikowi bo mi szkoda jej wywalac a osobiscie mi nie smakuje...

Maja Ch - widzę u Was rocznica przynajmniej świętowana, no i jeszcze staż macie taki sam jak My 🙂
Dużo szczęscia dla Was!!!


emilia1
- muszę się rozejrzec w tych herbatkach z Herbapol-u

Lada chwila przebiją się całkiem gorne dwojki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka gorsza butla o 1.30 i o 6 ale za to wstała o 7.30 😉 emilia moja jakiś tak rytm dzienny w spaniu ma ale za to nocnego jej brak raz budzi się dwa razy a czasem tylko raz 😉

emiliaeem no to trzymamy kciuki za Was a przede wszystkim za Olkiem żeby szybciutko doszedł do siebie 😘 😘 😘

wercia no naprawdę współczuję Ci i dziwię się że mąż nie potrafi zawalczyć o swoje mój co prawda pracuje w rodzinnej firmie a więc są plusy i minusy ale pracuje też na siebie i kaska z tego jest 😉 no i nie dziwię się że Ci przykro z okazji rocznicy mój zawsze pamięta i już teraz zastanawia się co wymyślić na naszą druga rocznicę choć ona dopiero w maju, ale jak dobrze pójdzie to spędzimy ją gdzieś na wakacjach za granicą z naszą niunią i znajomymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
u nas nocka faaataaalna. Podkusiło mnie żeby napiec ciastek owsianych, owszem bardzo dobre, ale chyba dla małej za ciężkie, stękała, wierciła się, kręciła prawie wcale nie spałam. Do tego ma jakiś kaszelek, pojde dzisiaj do lekarza żeby ją osłuchał.

Wercia ile wy jesteście po ślubie? ja na twoim miejscu to chyba bym z nim bardzo szczerze porozmawiała, jak mały pójdzie spać, na spokojnie i powiedziałabym co tak na prawdę leży mi na sercu. Powiedz mu, że to cię zwyczajnie boli, że jesteś w domu z dzieckim non stop i też oczekujesz odrobiny zrozumienia z jego strony i zainteresowania tobą.
My jesteśmy(przypuszczam) dużo starsi od was i mamy za sobą9 lat małżeństwa, ale mąż zawsze pamięta o rocznicach, urodzinach, walentynkach i zawsze ma dla mnie jakiś drobiazg.... ale myślę, że takie rzeczy po prostu wynosi się z domu (przepraszam Wercia, ale tak myslę) i icężko kogoś zmieniać , ale zawse trzeba próbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia321 to jest też kwestia pieniędzy , my gdyśmy mieli kokosy to mąż pewnie zabrał by mnie na Karaiby, a tak to najważniejsze pamięć się liczy zwykły buziak wystarczy 😉 U nas w tym roku będzie 14 rocznica ślubu 🤪ślubowaliśmy w lipcu i Natalka tez się urodziła w lipcu także ona jest naszym najpiękniejszym prezentem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

emilieem
dużo zdrówka! Szybko do nas wracajcie!

wercia widzę, że Twój mąż poprostu taki jest. Ma w dupie co czujesz...bo nawet jak się człowiek kłóci to chce dojść do kompromisu a nie robic sobie na złość. A co do rocznicy, to juz w ogóle...!!! Ja bym chociażby lizaka dała 🙂 Miła kolacja, winko..nie trzeba wydawać full kasy!
Brrrr 😠
Ja daje Lence i wodę przegotowaną i herbatkę i soki rozcieńczone z wodą. Ale najlepiej wodę, u nas pije się jej hektolitry 🙂 Ja za sokami nie przepada.

Dziś spacerek, u nas nawet ciepło 5 stopni.
Lenka teraz tnie komara.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia1 chyba trochę źle mnie zrozumiałaś 🙂)(albo ja żlę się wyraziłam) nie chodziło mi o prezenty, ale o pamięć a jeśli mamy na to finanse i możliwość to oczywiście miłym dodatkiem jest jakis drobiazg, np kwiat czy miła kolacja w e dwoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem to moc zdrówka dla Oluśka , Tobie wytrwałości, szpitale są straszne 🤢 wracajcie jak najszybciej !

Kobiety a ja tak podpytam, wprowadziłyście jakieś ciekawe warzywa czy owoce ostatnim czasem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiniek no ja dałam buraka 🙂) unikam pietruszki i selera bo wydaje mi si, że ją uczula. a tak to standard - marchew, ziemniak, mięsko, deserki z bananem, jabłkiem , brzoskwinią, jagodami, morelami - ale szału nie ma w jedzeniu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniałaś mi o buraku! pamiętałam jeszcze z tydzień temu a skupiłam się na cukini i brokułach,a małego chyba uczulił groszek 🤢 gdzieś widziałam fajny przepis na buraka z mlekiem modyfikowanym 🙂 któraś z dziewczyn dała kiedyś fantastycznego linka z rozpiską warzyw, zbóż i nie mogę tego znaleźć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinga tu masz link http://www.osesek.pl/ksiazka-kucharska-dziecka/papki-i-przeciery.html
http://przepisydladzieci.dla4.pl/4.htm


aha dawałąm też brokuła i kalafiora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie wystarczyłoby zwykłe kocham Cię i buziak i od razu jest przyjemnie 😜

a ja już taka jestem że jak planujemy wyjazd na wakacje to kaskę odkładam po trochu w każdym miesiącu, wolę nie obciążać budżetu domowego zwłaszcza że ciężko tak wystrugać od razu tyle kaski a jakby na to nie patrzeć taki wyjazd kosztuje 😉

emilia próbowałam małej dać wodę w nocy ale trochę się napiła i wypluwała smoka wiec skapitulowałam i dałam jej mleko 🤢

Kiniek ja z nowych warzyw dałam brokuła i nie smakował jej co mnie zdziwiło bo ona je wszystko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W końcu Rozbójnik poległ, usypiał ponad godzine, 3 podejscia do zaśniecia w wozku, jedzenie, picie, zabawy, w końcu poległ w łóżeczku

dużo zdrówka dla Olusia, oby szybko wrócili do domu

Nie pisałam, pominelam ten "incydent" ale już sie pozarlismy w Walentynki, to chociaz mialam nadzieje ze jakos bedzie w ta rocznice inaczej, że się "pogodzimy"

apropo własnie miłych drobiazgów, np. Walentynki - ciagle siedzialam sama, dziecko chore, nie moglam wyjsc to zrobiłam mojemu z tej okazji kawe, dałam pączka,jakieś
tam ciasto do tego, bo niestety kasy nie ma, a u Nas takie"kawy i ciastka" to w tygodniu luksus bo jak zyc jak sie wraca ok 18 do domu i probuje robic wszystko wtedy

mialo byc milo - jakis seks wieczorem ( w tygodniu, o reszcie pisze dalej)
i co? wypil, zjadl - ja czekalam a ten tv i poszedl kimac, wscieklam sie i mu wygarnelam wieczorem to mi powiedzial ze nic nie zaangazowalam i dalam mu "kawe i krepla (po śląsku pączek) i tyle - a kurna za co i kiedy? nie mialam na katering, opiekunke i stroj ladacznicy - z reszta na to trzeba miec nastroj tez, nie tylko kasa sie liczy,
poklocikismy sie i wywalilam go z "sypialni" i spi do teraz na kanapie w drugim pokoju i ma ten tv swoj i se chrapie
wywalilam tez ze wzgledu nieinteresowanie sie mna w ciagu tygodnia, tylko wielkie "ochoty" tylko w weekendy 😞 😞 😞



Gosiaczek - no widzisz u mojego to "patologiczna" firma chyba, trochę w tym winy męza bo on o swoje dba na samym końcu, on grzeczny i miły
i nic sie nie odzywa i wszyscy to wykorzystuja, inni korzystają mimo kryzysu a dla niego wieczny kryzys, bieda, brak urlopu bo przecież zawsze się
coś dzieje "strasznego", brak przywilejow pracowniczych bo przeciez pracownikiem nie jest, groźba długów jakby co i jak co to powie że on pracuje żeby nie miec długow - a teraz jeszcze jak jest dziecko to kasy mniej przychodzi takze super jest i coraz bardziej super
o braku czasu nie wspomne, remonty, malowania itp - zawsze z opoznieniem bo przeciez wolnego sie nie da wziac no ale wazne ze innym domy pomagal budowac na czas i za darmo

w ogole ta firma to przekleństwo dla naszego małżenstwa, tyle szitu za przeproszeniem co wyszło z tą firma po naszym slubie to jakbym to wszystko wiedziala
tobym nigdyyyyyyyyyyyyyyyy w życiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie zdecydowala sie na "papier" malzenski


monia321- czy mozesz podac przepis na te ciastka
jestesmy 3 lata po ślubie, a reszta jak wyżej ja mam 29 a moj 30
rozmow było juz miliony ale zawsze wygrywa firma
z domu to moj wyniosl firmoholizm - z ta roznica ze jego ojciec przynosil kase i nie mial grozby dlugow



tedit - ja też stwierdzam że mój ma w dupie pewne sprawy tylko firma się liczy i tego faktu nie zmienił ślub, rozmowy, błagania, kłótnie, nawet dziecko

Gosiaczek - ja też uwielbiam odkładac, zbierac kase do skarbonki itp, grosik do grosika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...