Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wskakuje naskrobac dobranoc

MajaCh
- czyzbys niedlugo dolączyła do grona bizneswoman-anek,
hehe zastanów się jeszcze, chociaz u Ciebie pewnie sa lepsze "warunki" dla firm

darka - gratuluje chudnięcia
zdrówka dla Oskarka

Ja znikam spac
pa 😘

p.s. jeszcze wskakuje prosto z lazienki z pytaniem - ile Wam zanikał pokarm, ja nie daje mojemu mleka z cyca juz ponad 3 miesiace a jak nacisne sutek to zawsze pare kropel wyleci
teraz jak nacislam to az wystrzelilo troche, oczywiscie nie sa to ilosci jak przy "rozchulanej" laktacji - bo w sumie nigdy chyba nie mialam takiej - moj rekord w odciaganiu pokarmu to az 150 ml z obu cycow
ile jeszcze to potrwa?!!!
dodam że nie ściskam tych cyców kto wie ile razy żeby nie było że pobudzam tym ściskaniem produkcje ale myslalam ze juz zaniknie mliko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emiliaeem mam nadzieje,ze Oli sie lepiej czuje i szybciutko sie zagoi....
Wercia........warunki sa naprawde ZNACZNIE lepsze tylko trzeba sie wziac do kupy i ruszyc 4 litery 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia mi zanikal pokarm 4 dni .Ale pozniej unikalam dotykania piersi.....wiec nie lecialo nic ale wlasnie tak czytalam ,ze jak ruszasz,masujesz to dluzej zanika,a i pilam szalwie nie wiem czy to jej zasluga....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia nie wiem czy sprawdzasz poczte na mamusiach ale wyslalam ci priva z interesem 🙂

Ciag dalszy kataru wyspalam sie maly wstal o 6 ale potem od razu poszedl spac i spalismy do 7:30 wiec git ale ja czuje sie okropnie

Mi pokarm zanikal miesiac 🙂

Lece sprzatac buziaczki :*zdrowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


W końcu nocka super 🙂 Natalia co prawda brykała wczoraj do 22 🤪 i dlatego nie zajrzałam 😉 , ale spała ładnie , mąż dał jej mleczko o 24 a ja o 4 i standard miedzy 1 a 4 3 razy dawałam smoczka 😉


A i mnie katar dopadł , leci jak z kranu 😠 😠 😠

    wercia ja tak jak u maja pokarm zanikł mi po 4 dniach i tez nie dotykałam sutków 😉


    emiliaeem witaj kochana i zdrówka 😘 😘 😘
gosiaczek nie mogę się napatrzeć na Lenke jak ślicznie wyglada i widze ,że lubujesz się w szarościach bardziej niż w różu 😉 , ja chciałam zamówić różową czapeczkę , ale Lenka tak cudnie wygląda w szarej ,że skusze tez się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam


no i od Nas buziaki dla Paulinki 😘 😘 😘:

emilia u mnie podobnie jak u ciebie o 24 małą karmił mąż a ja o 4.30 wstałam jeszcze o 6.30 dać smoka bo Lenka pospała do 8 🤪 Co do szarości to lubię tak samo jak róż no ale Lenka ma już 4 różowe opaski i czapeczek też ma dużo różowych, poza tym dużo ciuszków od koleżanki dostałam różowych wiec teraz staram sie kupować inne kolory choć róż nadal potrafię kupić. A ten komin zamawiałam biały z czarnym napisem ale nie było i musiałam wziąć różowy 😉

wercia mi pokarm też szybko zanikł, bo ja w ogóle mało miałam.

Zdrówka dla wszystkich zakatarzonych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia tak jak Rozyczka mi napisala,nie mozesz calkiem odmawiac sobie slodyczy bo potem zjesz pod sam korek hehehe to nic 😉 napewno od tego nie przytyjesz ale wiecej juz nie wcinaj 😜
A ja sie musze pochwalic kochane 😁 3 kilo mniej w tydzien ! i najedzona i nawet nie mysle o podjadaniu!!!! i czasem nawet pije lampke wina wieczorem ! 🙂 jestem bardzo zmotywowana 🙂)))) i wczoraj pierwsza osoba powiedziala mi ,ze schudla mi buzia hehe i to nie byl moj maz tylko kolezanka wiec jak kobieta to powiedziala to wierze hehehee
U nas nocka piekna Zuzia sie obudzila dopiero o 6.40 na butle i to dlatego bo ja zaczelam sie wiercic w lozku i to ja przebudzilo. Teraz znow odpoczywa 🙂 A mama ma czas na sniadanie po sprzataniu z rana 🙂
Dziewczyny czy pampki dada sa ok? W maju bede w Pl i nie chcialabym stad zabierac zapasow ,zeby nie zaladowac bagaznika...kolezanka z Uk,ktora jest teraz w Pl wlasnie pisala,ze sa tanie i dobre.Co mi powiecie??
Rozyczko !!! do konca zycia bede Ci klaskac za ta diete!! i powiedz masz juz tusz? jak sie podoba? Mi wczoraj babeczka proponowala jakis news z Uk nr 1 ale ja wysmialam bo mowi,ze ma oczy nim pomalowane ,fakt, dlugie rzesy podkrecone ale tak posklejane,ze az zal.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja pampers Dada jak dla mnie najlepsze 😉 teraz mam HUGGIES tez są dobre 😉 gratuluje utraty wagi u mnie 1,5 mniej 😉 a chruścików już dziś nie jem , no może po obiedzie do kawy z 2 ☺️ ☺️ ☺️


gosiaczek no to masz niezła kolekcje czapek i opasek 🤪 🤪 ja to mam zamiar kupić po 2 szt na zmianę 😉


anja super ,że już masz datę chrzcin na 100 % 😉 Będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka ladnie wazy ,ze tak powiem chudzielec z niej hehehe
AnjaP ja tez szukam dodatkow do kiecy na chrzest....poki co przymierzylam ja malej i .....mi sie nie podoba 😠 😞 no nic drugiej nie bede kupowac zrobie male poprawki ,dodatki i styknie to tylko na chwile.Wiem jedno,jest stanowczo za dluga ale to popodpinam troszke itd. czapeczke sobie odpuszcze opaske zrobie kupilam juz specjalna wstazke i motylki kwiatuszki w roznych odcieniach fioletu, do tego chce kupic cale biale buciki bez bajerow i ten sam wzor dac co na opasce. i jakas wstazeczke kupie jeszcze w tym fiolecie przeplote przez kiece i bedzie git 😉 mam czas do 20 maja wiec ...heh mam czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos tych opasek...naprawde sa zajebiste! sama bym takie chetnie nosila!
i musze sie przyjrzec dokladniej, te kwiatuszki sa z z materialu? zrobie taka opaske na dniach i Wam pokaze na Zuzi glowce . moze sie uda a jak tak to bede miala inspiracje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Wcięło mi posta 😞
Dużo zdrówka i Wszystkiego Najsuperowszego dla Paulinki!!!

Ja już po porannej klotni z mezem 😜 ale jakos doszlismy do porozumienia...


Tak czytam ile juz schudlyscie i chyba poprosze nasza Różyczkę o dietę bo ja juz zas szeroka jestem jak szafa 😞
Jak schudlam te -15 od razu po ciazy to teraz znowu tyle samo chyba waze co przed ciaza
Jakos te grube kobity to po ciazy chudsze sa a potem znowu to nadrabiaja
Kilka juz kobitek z mojego grona widze ze tak maja


Co do cycow to ja nie sciskam czesto, gora raz na tydzien sprawdze czy mleka juz nie ma i co? i zaś leci... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

my u teściów, mężul w górach. Wieje i nie pójdziemy znowy na spacer 😞 A mamy już nowy wózek!

gosiaczek przepięknie Lenuśka wygląda, czekam na wypłatę i kupuję też opaski i czapeczkę. Piękne! Szukam jakieś kurteczki lub płaszczyka na wiosnę. Macie jakieś typy?

MajaCh gratuluję wagi !

emilia my upiekliśmy sernik! przepyszny!

emiliaeem biedy Oluś, ale najważniejsze, ze już w domku!

wercia obyście doszli do porozumienia, lepiej jak jest zgoda 😘

anjaP powodzonka w przygotowaniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit - fajny wozek

Ja sie właśnie zastanawiam jaki wybrac wozek spacerowy ewentualnie - czy taki z tacka czy z barierka

Apropo DAD-y to ja dla Nas to sa super, bardzo rzadko kiedy przemakają,
chociaż jak był chory i miał biegunkę to sie nie sprawdzaly- Pampers-y nie przemakały
ale tak to używam DAD-y jak jesteśmy w domu bo na wyjscie i na noc to Pampers-y
Raz spał w DADZ-ie i aż się zdziwiłam bo nie był przemoczony 🙂
Ale ogólnie polecam - jak dla Nas sa o wiele lepsze niż Huggiesy - te to czasem przemakały po obu stronach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedit wozek super tu to bardzo dobra marka rowniez foteliki polecane ale nie wszystkie.
Wercia co Ty piszesz Ty chyba chuderlak jestes? ja zawsze bylam wiekszej masy ale po ciele nie widac bo mam grube kosci i jestem symetrycznie porozkladana. jeszcze nie wrocilam do wagi sprzed ciazy ale jestem dobrej mysli bo ruszylo, Wercia ja po ciazy 103 kilo spadlam do 82-jaksie najadlam 83 kilo i waga stanela, dzis sie zwazylam po tygodniu 79 juz. Dla mnie to juz sukces chociaz wiem,ze niektore a nawet wiekszosc z Was to drobne babeczki... ☺️ no taka moja natura nie zre nic jak dzikus itd po prostu taka bylam i jestem ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie pampersow ciagle uzywam ale po postu sa dobre a huggisy cenowo tu podobnie ,a opinie masakryczne sama mialam probke jak Zuzia sie urodzila i przemoczylo ja cala.. innych nie probowalam nie ma sensu. To jak mowicie ,ze Dada jest w miare to wyprobuje jak bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzę,że tu jak w ulu głośno, piszecie ciągle, a ja czasu nie mam, od powrotu do pracy ciągle zabiegana. napiszę wam te diety, tylko przypomnijcie na priva lub na forum komu jeszcze dietę 'wiszę'. Wercia, o Tobie pamiętam i wyślę 😆
Gratuluję utraty kilogramów MajaCh i Emila, fajnie jest szczupleć i się cieszyć a nie cierpieć, co? mówiłam wam, że to moje odchudzanie jest 'bezbolesne'
jeśli chodzi o nas, bez większych zmian. Jasiek raczkuje na całego, zmienia się z każdym dniem.
Tedit,ja też się za spacerówką rozglądam, ale taką bardziej parasolką. Ta z Twojego linka to chyba taki wózek 2 w1? 🤨ile taki wózek kosztuje, bo nie mam jeszcze orientacji?
MajaCh zapomniałam zameldować, że koleżanka przyniosła mi ten tusz do pracy i jest fantastyczny. co do efektu linera może i naciągane, ale jakiś efekt jest 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...