Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Edytka ale jaki kredyt! 😮 A tu gorsze czasy się zapowiadają... 🤨
Wracam na wieś, bo tam zdecydowanie swobodniej się czuję 🙂

Emilciu biegam z siostrą 🙃 Chociaż sama też lubię 🙂 Miałam biegać z mężem, ale że wypadł nam kurs- wspólne biegi przeniesione na dalszy plan ☺️
Poza tym dzisiaj jakieś 2,5km zaliczone i kondycja marna 😮 Ale damy radę 😉

Idę kąpać Ferdasa małego, bo bez ojca jak beż ręki dzisiaj 😉 Dobrej nocki Dziewczyny 😘

PS. Mąż mi dzisiaj powiedział,że miał takie ekstra plany na Dzień Kobiet i klops 😠 Liczę,że Olek będzie grzeczny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

No ładnie ale naskrobałyście 😉 a my mieliśmy gości ciotka i wujek męża przyszli zobaczyć małą i mieszkanko 🙂 no i mała dostała fajną zabawkę edukacyjną jutro będziemy się bawiły 🤪 Z okazji wizyty upiekłam sernik i ciasto czekoladowe no i to co zostało będzie trzeba rozdać po rodzinie bo w innym, wypadku przybędzie mi parę kilo 😮

Lenka miała dzisiaj dwie drzemki pierwsza 15 minut druga 30 min i od 14 nie spała jak ją położyłam o 19.30 po jedzonku zasnęła w sekundę 😜 Mimo tego była bardzo grzeczna 🙂

emiliaeem oj współczuje miesiąc bez męża kurcze siostra ma to samo jak była w ciąży to jej pojechał na 6 miesięcy na jakieś szkolenia masakra ja bez mojego tydzień nie potrafię wytrzymać no ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia 😉 hehe dobre z tym na gorylka no ale moja właśnie tak siedzi 🙂 a i ja też zazdroszczę Ci budowy 😜

Tilii to gratulacje dla Sabinki a opaski bomba 🙂

No nic zmykam kochane. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pierwsza od rana 🙂 nocka .......hmmm z pobudka na karmienie po 3ciej w nocy i po 6stej pobudka konkretna tez wyglodniala 😮 i teraz siedzimy ogladamy bajeczki i ziewamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu my przytulaski wczoraj 🙂 tata nam strzelil fote ,zdarza mu sie raz "do roku"
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/photo0739.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6586/photo0739.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majach ładna focia...pstryknęta przez tatę 🙂

emiliaeem szkoda, że mąż wyjechał, zwłaszcza, że coś tam między Wami nie hallo było...ale może po rozłące doceni Cię 🙂 Bidulko Ty...ja wczoraj byłam cały dzień sama...i myślałam, że oszaleje...mała marudziła a tu obiad się przypala, burdel w chacie i tysiąc telefonów do odebrania i e-maile powysyłać...a pech jest taki, że jak mała padła to cisza...

Gosiaczek mniam mniam, ale mi smaka narobiłaś 🙂 Po miesiącu diety teraz mam smaka na wszystko czego przez miesiąc nie jadłam...

W ogóle mimo iż zaczęłam wpierniczać wszystko dalej chudnę...a już nie chcę 😞 Chyba mszę zajechać na Mc Donalda 🙂

Mała dzisiaj jak na razie lepsza...ale głupia nauczyłam ją spać z nami w łóżku i teraz w ciągu dnia nawet nauczyła się zasypiać w 1min, ale jak się kolo niej położę i w naszym łóżku...a tak się zarzekałam, że nigdy nie będzie mała z nami spała...

Miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Słoneczko od rana, dzisiaj mam zamiar wyruszyc na spacer, tylko czekam bo Mum ma mi zakwas do zuru przywiezc i chce gotowac...

Rozbojnik podrapal sie po policzku. Pełza własnie po całym pokoju za pudelkiem po kremie

Ja musze porobic porzadki w papierach.
Zgromadzic karteluszki bo badania chce porobic

No i wiadomo wydatki rozplanowac musze bo kupic trza lozeczko turystyczne, fotelik wiekszy (ciagle czekamy az w koncu zacznie porzadnie siedziec)
i chyba spacerowke kupimy "lzejsza"


Jakbysmy chcieli nad morze sie wybrac tak jak planowalismy to te 3 rzeczy niezbedne by byly - lozeczko/ foteli/ spacerowka




emiliaeem - oj to Mężus oddelegowany, ech niestety wszystko ma + i - niestety


tedit - u Nas pranie za praniem idzie, jedne sciagam - wieszam nastepne - a to wszystko w "salonie" naszym - takze widoki very estetyczne

Tiliii- super opaski
no ja też owłosiona, a wczoraj tak na szybko tym depilatorem jezdzilam ze dzis widze ile niedociagniec jest i i tak golarki uzylam

Gosiaczek - wow podziwiam ze mialas czas na upieczenie 2 ciast az


MajaCh
- super fotka

majaaaa
- ech skad znam samotne siedzenie w domu i tysiac spraw...

jeszcze ostatnio sie widzielismy z nasza znajoma - samotna mamuska ze "słuzba" jak to ja sie smieje = mieszka z rodzicami i bratem
wszyscy skacza wokol
dziecko niecale 2 miechy ma a ta gada ze sie nudzi juz w domu...
mleka jej sie w nocy nie chcialo"mieszac" to tata (czyli dziadek) kupil gotowe sloiczki z mlekiem na noc
dziecko przewija tez nie za czesto (np jak o 13 to o 20 dopiero)
kapie co 2 dni a kapie jej Mama (babcia) dziecko
I tu pisze - niech sobie robi co chce ale nie gada ze co to takiego, ze " jak Ty tak gadalas ze jestes az tak zmeczona itp."
niech sie nie blazni z tymi haselkami krolewna jedna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie mleczko o 1.30 i o 6.30, mimo tego jestem niewyspana bo mąż oglądał telewizje i co zasnęłam to się zaraz obudziłam i tak do 24 w końcu zasnęłam koło 1 a Lenka obudziła mnie o 1.30 🤢 Na maxa wkurzyłam się na męże od dzisiaj nie ma oglądania tv w sypialni i teraz przez te trzy noce on będzie wstawał i karmił małą bo 10 wyjeżdża sobie na narty 😠

MajaCh śliczne zdjęcie ładne z was laseczki 😜

majaaa ty nie chcesz chudną a inni na odwrót, ja już widzę efekty moich wieczornych ćwiczeń 🤪 brzuszek wygląda coraz lepiej ale nie wiem ile ważę bo waga zdechła muszę baterie kupić 😉 dodam że jem normalnie ale też nie przesadzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia no udało mi sie upiec dwa placuszki bo Lenka byłą wyjątkowo grzeczna 🙂 no a ta znajoma to rzeczywiście królewna 😮 my też jak już mała będzie dobrze siedziała to musimy kupić fotelik i o spacerówce lżejszej też myślimy bo myt uwielbiamy wyjeżdżać dobrze że mamy duży bagażnik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek ja chciałam schuZfWWq@R412`````````11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQBWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWSAEDXZSBGDCCCCCCSZA FCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCEWWQAGV3WAWEFDRG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Miałam pokazac nasze nowe nakrycia głowy - wiosenne 🙂) nie patrzcie na resztęstroju 🙂) idziemy właśnie spać po kąpieli dlatego czapki + śpiochy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Rano byliśmy na pobraniu krwi do IGe, jaki płacz. Zaczeło się juz jak Pani kazały trzymać Niuńkę, ale szybko poszło. Dostała misia 🙂 A wymaz z noska to już pikuś 🙂 Nie musiałyśmy czekać bo Maluchy bez kolejki 🙂

monia prześliczny Aniołek! jaka ona drobniutka 😘
a te czapki i opaski z jakiej aukcji?

majaCh
piękne dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedit jak pobierali małej krew? z żyłki na dłoni czy normalnie jak u dorosłych? u nas się nie udało, z trudem pobrali krew z łapki (nie chciałą wcale lecieć) a potem okazało się, że nie wyszły badania i tzreba powtórzyc. Już mam strersa jak o tym pomyslę. Nam lekarz dał na morf. z rozmazem + Fe i coś jeszcze. A wy co mieliście.
Tedit z tej aukcji http://allegro.pl/wiosenna-bawelniana-opaska-retro-vintage-15-wzorow-i2165496786.html


Nooo, Ania trzyma linię 🙂) dba o to żeby nie przytyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit dzielna Lenka buziaki 😘

monia ślicznie wygląda my też mamy tą opaskę a ta czapkę szara super właśnie też się nad nią zastanawiałam i żałuję że nie wzięłam 😉

dziewczyny a moja tak się denerwuje kurcze mam nadzieję że jej to przejdzie, bo aż zmienia kolor jak kameleon

http://www.youtube.com/watch?v=WxBW1cXhLOw&feature=youtu.be

a tu z nową zabawką

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/dsc0065iv.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8324/dsc0065iv.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

u nas nocka niby lepsza, bo obudziła się pierwszy raz dopiero przed 2 ale co z tego jak ja już przed 1 się obudziłam z przyzwyczajenia i nie mogłam zasnąc 😞 no i o 4 wzięłam ją do łóżka bo była lodowata, 16 st mieliśmy w nocy a ona się ciągle odkrywała i popłakiwała w nocy bo chyba zimno jej było, a jak dotknęłam jej rączki to pobudka od razy, taka zimna 😞 no ale w łóżko się z nami zagrzała i spała ładnie do 6, zjadła i potem jeszcze godzinkę...

Monia Ania jest przecudowna, a w tej opasce boska, zakochałam się w niej, taka słodka buzinka 🙂

Gosiaczek widać że zabawka się spodobala 🙂 a filmik super 🙂 hehe moja też się tak czasem denerwuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaczek ona ma swoje humory nie myśl sobie mama, że wszystko musi jej pasować 🙂) mam takie pianinko po starszej córce, mAŁA JAK SIE NIM BAWI TO TAK "naparza" w te klawisze, że szok 🙂) ale głównie stara się je gryźć 🙂)

dziewczyny u nas w nocy od paru dni Ania sie budzi o 1 albo 3 i kaszle, kurcze nie wiem co jest grane. w dzień nie kaszle, moze czasem zakaszle. juz kaloryfer zakręcony mamny, kłade nawet mokry ręcznik zeby było wilgotniej i nie wiem. A w ogóle to cały czas odkrytaśpi. jak ją nakryje to od razu się wierci i rozkopuje. U was tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wiem,że już był kiedyś poruszany ten temat, ale chciałam do niego wrócić a mianowicie chciałm zapytać jakich tabletek anty używacie? albo w ogóle jakiej antykoncepcji? czy to prawda, że się tyje od tabletek? chę iść do lekarza po tabletki, nigdy wcześniej nie używałam więc nie wiem czego powinnam spodziewać się po wizycie u gin. czy powinien mi zrobić jakieś podstawowe badania na poziom hormonów? czy oni po prostu standardowo wypisują receptę i do widzenia.
trochę się naczytałam o skutkach ubocznych,o tym , że wątroba dostaje nieźle po "tyłku" i powiem szczerze, że ma trochę cykora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no jesteśmy...

Mała jak widzi jak piszę na klawiaturze, też chce pisać...no !

monia321 super...a te włoski Ani " zazdroszczę " 😁

Gosiaczek mała cudo...PS fajnie macie w domku urządzone 🙂

My po spacerze, po obiedzie i czekamy na tatę...

Moja ostatnio zakochała się w piosence Mrozu " Globalnie " Całą piosenkę się hihra 🤪, muszę ją nagrać i wrzucić...tylko pomocy jak to się robi, bo nawet zdjęcia nie umiem dodać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...