Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no ładnie jak ja ćwiczyłam to byłyście a teraz jak ja jestem to Was nie ma 🤢

Tilii piękna z niej dama a łóżeczko najwidoczniej jej smakuje 🤪 avatarek też masz śliczny bo piękne z Was laseczki 😜 no i zdrówka dla twojej brygady 🙂

tedit to co ty jej dałaś że tak długo spała 😮 🙃

już nie mam sił a mąż jeszcze sie pyta czy nie chcę z nim kalori spalić ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buszuje po Allegro i patrzcie co znalazłam

http://allegro.pl/lakier-do-paznokci-magnetyczny-3d-ingrid-i2195007520.html
http://allegro.pl/golden-rose-lakier-magnetyczny-nowy-wzor-gwiazdka-i2162610141.html

używała może któraś już? ciekawe jaki efekt

Patryk dzis mial ciezki dzien, nie umial zasnac tak jak pisalam, teraz tez wije sie w wozku i beczy
Patryk z racji ze mało przebywa w lozeczku w ciagu dnia zabral sie za obgryzanie stelaza z wozka jak w nim siedzi, oblozylismy gabka stelaz bo nie panuje jeszcze nad swoimi odruchami i moze sobie zeby wybic 😉
Moj go probuje uspic

Co do wprowadzania "nowosci" to nie napisalabym o sobie ze sie boje po prostu na wszystko przyjdzie czas i jak na razie wprowadzam stopniowo jedzonko, nie pali mi sie a jeszcze będzie miał czas sie najesc tego wszystkiego, zwlaszcza tej chemii ktora my teraz pozeramy 🥴
Na pewno chciałabym zeby lubil warzywa i owoce tak jak my z mezem no i nie wypijal napoi z tonami cukru a lubil wode
A ze my jestesmy wszystkozerni to mam nadzieje ze problemow nie bedzie 😜

Tiliii-
ale Sabinka ma wielkie oczka, sukienka super, uwielbiam takie okazje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tilii śliczny awatarek, ładnie wyglądacie!! i cieszę się że Paulinka nie jest sama z ogryzaniem łóżeczka 🙂 tylko ona jeszcze nie stoi więc na razie szczebelki muszą wystarczyć 🙂

ale opanowała dziś do perfekcji przy zasypianiu siadanie w łóżeczku, już załuję 🙂 a tak się nie mogłam doczekać 🙂 hehe padła przed chwilą, walczyła od 19.40....

zmykam,
dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki ja dopiero usiadlam, moja mistrzyni poszla spac szczesliwa ale jaka szczesliwa juz dlugo nie widzialam takiej reakcji na lozeczko..serio to spanie z poduszka pod spodem jej przypasowalo ale czy moze tak dlugo?
Katarek troszke zelzal. juz zadziej jej odciagam bo tyle nie ma i nie wyrywa mi sie juz jak to robie tylko tak syczy i wydyma usta 😉
Tilii swietne zdjecia i awatarek tez od raz mi wpadl w oko 🙂))
Masakra jak Zuzia postawi kroka to bedzie swieto hehehe ona narazie kombinuje jak dupke do gory poderwac, powiem Wam ,ze lepiej jej to wychodzi na dywanie bo jest szorstki i moze sie zaprzec nozkami ,a na puzzlach piankowych sie slizga.Ahhh i poluje na moje stopy taka mala jej atrakcja hehehe w zeszlym tygodniu byla zafascynowana stopami tatusia 🤪
Ide spac i ja 🙂 Jutro wam pokaze jaka chustke jej na glowe zrobilam 😉 Jesli nie jest za mala bo Zuzi glowa rosnie hehehe
A co u Dareczki?? wie ktoras?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Maju dziekuje ze o mnie pamietasz ja juz nie mam serio czasu kiedy wejsc

na dworze wiosna i mimo iz maly ma malutki katarek chcac nie chcac musze go zabrac ze soba na dwor bo my z Adim zabralismy sie za robienie na glanc rowerow bo dwa z nich sa nie do uzytku wiec zrobi sie z dwoch jeden bo na nowy brak kasy a naprawa w rowerowym kosztowala by tyle co nowy rower zreszta wczoraj bylismy po czesci i jak zobaczylam ceny rowerow szczeka mi opadla moj rower typu miejski kosztuje ok 1100 zl a ja jakies 2-3 lata temu placilam polowe tej ceny, mam tylko taka nadzieje ze w czerwcu ceny zejda bo wiadomo teraz takie drogi bo komunie sie powoli zblizaja bo planujemy jeszcze jeden rower ale czy to w tym sezonie czy dopiero za rok, i w ogole ogladalam krzeselka dla malych dzieci na rower tez mi szczeka opadla za kawalek plastiku chca sobie od 200 do 400 zl ale to tez firma robi swoje bo to byl sklep ktory ma na stanie rowery z krossa lub Gianta i jeszcze jakies tam dwie firmy ktore mi nic nie mowia ale sadzac po cenach sa to drogiee

Ja was od czasu do czasu podczytuje co tam u waszych maluszkow slychac ale tylko mam czas na poczytanie juz naszkrobanie czegokolwiek to brak czasu bo Oskar w dzien spi 2 razy po 15 a w nocy jak idzie spac o 7 to wstaje o 5 czasem o 6, ciagle na niego musze uwazac raczkowac jako tako umie ale nie do przodu tylko do tylu a jak chce kierunek zmienic to obraca sie wokol wlasnej osi i idzie dalej do tylu jeszcze nie wie ze do przodu tez mozna, nio i wkoncu doczekalam sie ze i on sie przewraca najlepiej mu wychodzi z pleckow na brzuszek odwrotnie juz mu nie bardzo sie chce polubil lezenie na brzuszku bo sie moze przemiescic, w lozeczku juz wstaje na nozki od czasu do czasu siada juz tez sam a z slow ktore mowi jest tylko tata tu nad tym slowem bardzo ubolewam bo myslalam ze bedzie mama nio trudno poczekam jeszcze i na to.

Aa i chcialam zapytac Tili i Emilia1 jakiej wysokosci macie lozeczka bo jak widzialam zdjecia to Natalka i Sabinka jak stoja to gorna szczebelka jest w polowie ich ciala a Oskar jak wstanie to ma rece w gorze jak pamietam to emilia lozeczko juz obnizyla dawno nie wiem jak Tili ale domyslam sie ze takze

Lece bo czeka mnie dzis sprzatanie i chce to zrobic jeszcze teraz a potem chce isc do kuzynki bo z mojego zrobil sie taki Maminsynek jak zostawilam go na 2h to przez pol godziny spal a reszte sie darl musze go do ludzi zabierac bo jak tak dalej pojdzie to on do wieku 3 lat taki bedzie a chce do przedszkola go dac jak bedzie mial 2,5 jest z czerwca wiec go przyjma

Aa i widzialam filmiki silne dziewczynki buziaczki dla nich i reszty dzieciaczkow i wszystkiego naj dla 9 i 8 miesieczniakow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

Ale naskrobałyście 🤪 🤪 🤪

Nocka w porządku, padł o 22 i wstał na jedzonko o 6.10, spał do 8 🙂
Poza tym ginekolog nie kazała ładować mi się na fotel 🙂 A miałam takiego pietra,że szok 😮
Dała jedynie skierowanie na biocenozę pochwy 🤨

Emilia
ale Natala silna 🤪 Leżąc z Olkiem w szpitalu miałam okazję poznać równie silnego chłopczyka jak Twoja córa 🙂 Takie małe Pylątka,a tak się rwą na nóżki 🙃 Zabawnie to wygląda 🙂

Tilii piękne zdjęcia 🙂 A Sabinka jakie ma oczyska duże 🙃

Edytkaja podaję czasami Olkowi nasze jedzonko,ale ograniczam sól i cukier 🙂
Ogólnie to żerny z Niego chłopiec 😜 Danonka podaję raz dziennie, wczoraj pociumlał jajecznicy na parze, chociaż obiekcje miałam,bo białko alergizujące 🤨
Mieliśmy małe problemy z połykaniem większych kawałków,więc słoiczki po 6 msc.miksowałam dodatkowo,ale teraz już jest dobrze 🙃 Połyka 🙂 No i co zauważyłam, Olek wcale nie gryzie (co prawda rusza jadaczką, bo Go uczę mlaskać),On zbiera wałówę na podniebieniu i rozgniata jęzorem 🙂

A tu zębiszcza widać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 noc standard 🙂


Tilii12345 Sabinak jest piękna 🙂 na tym zdjęciu co gryzie łóżeczko, to właśnie tak Natalia za zęby podnosiła się na nogi jak kiedyś pisałam 😉 i śliczny awatarek 🙂


wercia fajne te lakiery, nie miałam takich, zresztą od porodu nie mogę zapuścić paznokci ☺️


darka ja tez mam jeden rower a dwóch mężczyzn i trzeba kupić jeszcze jeden, bo ten co Adrian dostał na komunie to troszkę mniejszy niż normalny góral 😉 Ten co mamy troszkę kosztował, ale teraz będę kupowała z marketu lub biedronki do 500zl . ja mam łóżeczko obniżone , ale ja mam 3 regulacje także jeszcze na ostatnia nie obniżyłam 😉 a to tak na oko bez materaca z 15 cm niżej jest 😉 i gratuluje Oskarkowi za słowo TATA , Natalia jeszcze nic nie mówi tylko krzyczy 😜


i się zaczęło, Natalia raczkuje wszędzie gdzie można się złapać i wstać. Niestety nie wie że jak złapie się za koc to nie wstanie 😮 nawet podpełzała do zabawek i złapała się za muzyczny ocean, a to duże ale lekkie i obaliła się razem z nim 😜 teraz ma spać a lata po całym łóżeczku . Ma już dwa siniaki , jeden pod okiem walła w szczeble 🤢 a drugi na nodze nie wiem od czego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia narąbała w pampersa, ale jak po sam koniec 🤪 dobrze ,ze zakładam jej już 4 bo inaczej body bym musiała przebierać 😉


emiliaeem ale super zębiska ma Oli , a te górne to 2 🤔bo tak daleko od siebie 🤔Identycznie jak na suwaczku, muszę sprawdzić u Natalii może tez coś tam widać ,bo sprawdzałam tylko na tej wysokości co jedynki, a ciężko jej buzie otworzyć 😠


uffffffffff zasnęła z wymęczenia na brzuchu z dupka do góry hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

emiliaeem śliczny ten twój Oli może ja go zarezerwuję 🤪 dla Lenki a ząbki piękne 🙃 kurcze i ja Lence muszę jakość zdjęcie zrobić.

wercia ja nie miałam tych lakierów więc nie pomogę 🤢

darka fajnie że zajrzałaś 🙂

emilia ja też zakładam już 4 🙂 no ja się jakoś nie mogę doczekać raczkowania Lenki ale wiem ze będę musiała mieć oczy dookoła głowy. Moja niunia to ma swój rytm ona dopiero od paru dni zaczęła łapać stópki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

hehe Olek super się prezentuje 🙂 jaki dumny 🙂 ja Paulince też nie mogę zobaczyć na górne dziąsełka, nie pozwala, wczoraj była na chwile spokojna to dała zobaczyć i widać już taką dziurkę przeciętą ale zęba jeszcze nie czuć, więc chyba mam winowajcę nieprzespanych ostatnio nocy 🙂

z tą Madzią straszne.... biedne dzieciątko.... a o ile się nie mylę to chyba 28 marca w rozmowach w toku mają być rodzice Madzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia super że zajrzałaś, odwiedzaj nas częściej i napisz coś więcej co u Wam 🙂

Emilia ja też czekam aż to się rozstrzygnie, ale nie wiem czy dziś słuchałaś rano w radiu zet u Olejnik był Rutkowski 🙂 ja myślę że on wie tylko czeka na jakiś dowód i dlatego pozwolił im zamieszkać u siebie żeby ich obserwować, a oni będą czuli się swobodnie i pewnie stwierdzą że skoro im pomaga to ich nie podejrzewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

nocka ok, tylko Lenka wstała o 5:45, mimo, że zasneła o 20:30. Także wychodzę z załozenia, że lepiej ją kłaść o stałej porze.
Widzę, że im dzieciaczki starsze tym szybciej wstają. Poza tym Lenka często śpi na brzuchu a dziś to pajaca miała rozpiętego. Tak jak kiedyś Oskarek.

darka witaj 😘 fajnie, że zajrzałaś. Buziaki dla Oskarka.

monia nie martw się, Lenka pierwszego miała 8.03 także w połowie 9 msc.

emiliaeem Olunio jak wampirek wygląda. Śliczny jest - te jego oczyska!

wercia nie poradzę, nie miałam tych lakierów.

Kinia, ramonka, rose, asiula wszystko u Was ok? Jak Bobaski?

emilia mi szkoda słów na rodziców Madzi...szkoda mi tylko tego Aniołka "spokój jej duszy" 😞

Myślę coraz bardziej o powrocie do pracy...ale to po wakacjach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedit ja też po wakacjach idę do pracy 😞 ale chętnie bym została z małą, tylko nie będzie z czego kredytu spłacać 😞 ale wczoraj załatwiłam sobie opiekunkę- moją ciocię (chrzestną) jest przedszkolanką emerytowaną ale ma 56 lat 🙂 i opiekuje się wnukiem rocznym więc sama zaproponowała jak usłyszała że idę do pracy, powiedziała że dzieciaczki razem się będą bawić i mam nikogo nie szukać 🙂 a mi kamień z serca spadł bo miałam się jej pytać ale bałam się że głupio jej będzie odmówić nawet jak nie będzie chciała, a tu sama zaproponowała 🙂 więc pójdę spokojna do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia fajnie że mimo braku czasu zajrzałaś 🙂

tedit moja koleżanka zawsze mówiła ze już nie może się doczekać jak wróci do pracy a po 6 miesiącach już żałowała i mówi mi że jak nie muszę to żebym nie wracała za szybko do pracy bo jej szkoda jak rano wychodzi a wraca wieczorem i tylko na moment widzi się z córcią no ale ona tak jak McDa ma kredyt do spłacenia więc nie miała wyjścia, dlatego nie zazdroszczę dziewczyną które musiały wrócić do pracy 🤢 ja na szczęście mogę pracować w domu choć czasem chciałabym już wyrwać się do ludzi ale jak pomyśle że teściowa miałaby się zajmować małą to już wolę pracować i zajmować się małą sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja też uważam, że jeśli jest taka możliwośćto należy z niej korzystać i samemu wychować i dopilnować dziecko.

dziewczyny doradźcie mi w pewnej sprawie bo nie wiem czy przesadzam czy nie. Mąż che kupić samochód i fajnie, super, sprawdzony z tzw "pewnego źródła", dobrze utrzymany, dobry przebieg , ładny grafitowy kolor (co mi się baardzo podoba) i teraz pytanie.....tapicerka to ruda skóra. Nie wiem czy przy tych wszystkich "walorach" samochody ważny jest kolor tapicerki, no ja jako kobieta przywiązujędo tego wagę i myślę, że niebardzo, ale może po prostu przesadzam, ważny jest stan techniczny a nie kolor siedzeń 🙂)
wklejam zdjęcia butów 🙂) które sąpodobne do koloru tapicerk 🙂) dla wyobrażenia Doradźcie mi proszę
http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDsxNTUxNDY5NDY4MTYxNTAxOTEwOzIwNjY3ODE7aHR0cDovL3d3dy5idXR5LXdsb3NraWUuY29tL2tvemFraS1kYW1za2llLzEwMi1rb3pha2ktemUtc2tvcnktbGljb3dlai1icmF6b3dlLXota2xhbXJhLmh0bWw7OGI3NTNlM2UxNzg4NWViNWZmZmEyODBkMGRkNWFlZjI=
czy wy patrzyłybyście na takie rzeczy? czy to jest ważne? mężowi też się średni podoba, ale twierdzi, że po paru dniach pewnie nie zwracałby na to uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia668775 super ,że o nas pamiętasz 🙂 i zaglądaj , my tu rozumiemy ,że pracujące mamy nie są w temacie, wiec pisz co u was . Daj znać jak znajdziesz chwile wolnego to pójdziemy na spacer do solanek .


Ja wracam do pracy już od MAJA 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


tedi ja zauważyłam ze Natalia tez coraz częściej zasypia na brzuchu z pupa do góry 😉


monia321 rudy to mój ulubiony, zresztą ja w tym roku kupuje ciuchy bardzo jaskrawe, pomarańcz i błękit u mnie króluje w tym roku 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...